Czwarta liga "KEEZA zachodnia"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Wieczysta Kraków 17 47 79:10 15 2 0 10 30 55:1 10 0 0 7 17 24:9 5 2 0
2 Wiślanie Jaśkowice 17 36 50:22 11 3 3 9 24 33:6 8 0 1 8 12 17:16 3 3 2
3 Orzeł Ryczów 17 36 45:27 11 3 3 9 20 26:13 6 2 1 8 16 19:14 5 1 2
4 Beskid Andrychów 17 31 29:14 10 1 6 9 21 21:6 7 0 2 8 10 8:8 3 1 4
5 LKS Jawiszowice 17 30 33:25 8 6 3 9 16 18:14 4 4 1 8 14 15:11 4 2 2
6 Sokół Kocmyrzów 17 30 27:24 9 3 5 8 17 15:8 5 2 1 9 13 12:16 4 1 4
7 Tempo Białka 17 27 30:24 7 6 4 8 14 17:11 4 2 2 9 13 13:13 3 4 2
8 D&R Unia Oświęcim 17 26 29:29 8 2 7 9 19 18:11 6 1 2 8 7 11:18 2 1 5
9 Dalin Myślenice 17 23 29:30 6 5 6 9 15 14:11 4 3 2 8 8 15:19 2 2 4
10 Jutrzenka Giebułtów 17 21 20:25 6 3 8 8 17 14:6 5 2 1 9 4 6:19 1 1 7
11 Słomniczanka Słomniki 17 21 24:32 6 3 8 8 14 14:13 4 2 2 9 7 10:19 2 1 6
12 Pcimianka Pcim 17 21 36:40 6 3 8 9 20 28:10 6 2 1 8 1 8:30 0 1 7
13 KS Chełmek 17 19 33:38 5 4 8 8 11 20:16 3 2 3 9 8 13:22 2 2 5
14 Wiślanka Grabie 17 15 17:33 4 3 10 8 11 12:10 3 2 3 9 4 5:23 1 1 7
15 Garbarnia II Kraków 17 14 13:23 3 5 9 8 8 10:14 2 2 4 9 6 3:9 1 3 5
16 MKS Trzebinia 17 14 17:39 4 2 11 8 12 13:11 4 0 4 9 2 4:28 0 2 7
17 TS Węgrzce 17 13 16:37 3 4 10 8 12 11:11 3 3 2 9 1 5:26 0 1 8
18 Clepardia Kraków 17 4 9:64 0 4 13 8 2 4:21 0 2 6 9 2 5:43 0 2 7

Komisja ds. Licencji Klubowych MZPN wyraziła zgodę na rozgrywanie przez Garbarnię II meczów IV ligi na boisku ze sztuczną nawierzchnią (ul. Rydlówka 23), ale bez udziału publiczności. Wiślanie Jaśkowice - TS Węgrzce walkower 3-0 (wynik z boiska 0-2); w drużynie z Węgrzc zagrał nieuprawniony zawodnik. Mecz 5. kolejki Pcimianka - Wiślanie Jaśkowice przełożony 29.08.2021 z godz. 17:00 na 11:00 Mecz 11. kolejki Słomniczanka - Wiślanie Jaśkowice, zaplanowany na 24 września godz. 16:30, na prośbę gospodarzy i z akceptacją gości przełożony na wtorek 28 września godz. 16:00 . Wydział Gier MZPN zmienił z urzędu początek rozpoczęcia meczu 17. kolejki pomiędzy drużynami TS Węgrzce i Jutrzenka Giebułtów (z 14:30 na 14:00) z powodu zapadających ciemności po zmianie czasu.



kolejka 1:
1 Jutrzenka Giebułtów 0:1 Wiślanka Grabie 2021-08-0711:00
2 Wiślanie Jaśkowice 3:0 TS Węgrzce 2021-08-0717:00
3 Orzeł Ryczów 1:3 Tempo Białka 2021-08-0718:00
4 Pcimianka Pcim 1:3 Sokół Kocmyrzów 2021-08-0817:00
5 LKS Jawiszowice 1:1 Garbarnia II Kraków 2021-08-0817:00
6 Wieczysta Kraków 16:0 Clepardia Kraków 2021-08-0711:00
7 Dalin Myślenice 3:2 KS Chełmek 2021-08-0717:00
8 Beskid Andrychów 3:0 MKS Trzebinia 2021-08-0717:00
9 D&R Unia Oświęcim 3:1 Słomniczanka Słomniki 2021-08-0717:00
kolejka 2:
10 Wiślanka Grabie 0:2 Słomniczanka Słomniki 2021-08-1517:00
11 MKS Trzebinia 0:3 D&R Unia Oświęcim 2021-08-1411:00
12 KS Chełmek 1:3 Beskid Andrychów 2021-08-1417:00
13 Clepardia Kraków 0:7 Dalin Myślenice 2021-08-1418:00
14 Garbarnia II Kraków 2:4 Wieczysta Kraków 2021-08-1517:00
15 Sokół Kocmyrzów 3:3 LKS Jawiszowice 2021-08-1417:00
16 Tempo Białka 7:1 Pcimianka Pcim 2021-08-1517:00
17 TS Węgrzce 1:3 Orzeł Ryczów 2021-08-1416:00
18 Jutrzenka Giebułtów 3:3 Wiślanie Jaśkowice 2021-08-1411:00
kolejka 3:
19 Wiślanie Jaśkowice 2:1 Wiślanka Grabie 2021-08-1817:00
20 Orzeł Ryczów 3:1 Jutrzenka Giebułtów 2021-08-1818:00
21 Pcimianka Pcim 2:0 TS Węgrzce 2021-08-1818:00
22 LKS Jawiszowice 3:1 Tempo Białka 2021-08-1818:00
23 Wieczysta Kraków 4:0 Sokół Kocmyrzów 2021-08-1817:30
24 Dalin Myślenice 0:0 Garbarnia II Kraków 2021-08-1817:00
25 Beskid Andrychów 4:0 Clepardia Kraków 2021-08-1817:30
26 D&R Unia Oświęcim 3:2 KS Chełmek 2021-08-1818:00
27 Słomniczanka Słomniki 2:2 MKS Trzebinia 2021-08-1818:00
kolejka 4:
28 Wiślanka Grabie 4:0 MKS Trzebinia 2021-08-2217:00
29 KS Chełmek 3:1 Słomniczanka Słomniki 2021-08-2117:00
30 Clepardia Kraków 1:2 D&R Unia Oświęcim 2021-08-2111:00
31 Garbarnia II Kraków 0:2 Beskid Andrychów 2021-08-2217:00
32 Sokół Kocmyrzów 2:1 Dalin Myślenice 2021-08-2117:00
33 Tempo Białka 1:5 Wieczysta Kraków 2021-08-2217:00
34 TS Węgrzce 1:0 LKS Jawiszowice 2021-08-2111:00
35 Jutrzenka Giebułtów 5:1 Pcimianka Pcim 2021-08-2111:00
36 Wiślanie Jaśkowice 4:1 Orzeł Ryczów 2021-08-2111:00
kolejka 5:
37 Orzeł Ryczów 4:0 Wiślanka Grabie 2021-08-2811:00
38 Pcimianka Pcim 2:2 Wiślanie Jaśkowice 2021-08-2911:00
39 LKS Jawiszowice 2:1 Jutrzenka Giebułtów 2021-08-2917:00
40 Wieczysta Kraków 8:0 TS Węgrzce 2021-10-1315:00
41 Dalin Myślenice 1:2 Tempo Białka 2021-08-2810:00
42 Beskid Andrychów 3:1 Sokół Kocmyrzów 2021-08-2817:00
43 D&R Unia Oświęcim 3:0 Garbarnia II Kraków 2021-08-2817:00
44 Słomniczanka Słomniki 0:0 Clepardia Kraków 2021-08-2815:00
45 MKS Trzebinia 3:0 KS Chełmek 2021-08-2811:00
kolejka 6:
46 Wiślanka Grabie 1:2 KS Chełmek 2021-09-0817:00
47 Clepardia Kraków 1:1 MKS Trzebinia 2021-09-0117:30
48 Garbarnia II Kraków 0:1 Słomniczanka Słomniki 2021-09-0117:00
49 Sokół Kocmyrzów 2:1 D&R Unia Oświęcim 2021-09-2916:30
50 Tempo Białka 0:0 Beskid Andrychów 2021-09-2916:00
51 TS Węgrzce 1:1 Dalin Myślenice 2021-11-1111:00
52 Wieczysta Kraków 6:1 Jutrzenka Giebułtów 2021-09-0117:30
53 Wiślanie Jaśkowice 1:2 LKS Jawiszowice 2021-09-0117:00
54 Orzeł Ryczów 4:4 Pcimianka Pcim 2021-09-2916:00
kolejka 7:
55 Pcimianka Pcim 4:0 Wiślanka Grabie 2021-09-0517:00
56 LKS Jawiszowice 3:3 Orzeł Ryczów 2021-09-0417:00
57 Wieczysta Kraków 3:0 Wiślanie Jaśkowice 2021-09-0411:00
58 Dalin Myślenice 1:1 Jutrzenka Giebułtów 2021-09-0417:00
59 Beskid Andrychów 1:0 TS Węgrzce 2021-09-0417:00
60 D&R Unia Oświęcim 3:1 Tempo Białka 2021-09-0411:00
61 Słomniczanka Słomniki 1:0 Sokół Kocmyrzów 2021-09-0514:00
62 MKS Trzebinia 1:0 Garbarnia II Kraków 2021-09-0411:00
63 KS Chełmek 8:0 Clepardia Kraków 2021-09-0417:00
kolejka 8:
64 Wiślanka Grabie 2:1 Clepardia Kraków 2021-09-1117:00
65 Garbarnia II Kraków 2:2 KS Chełmek 2021-09-1115:30
66 Sokół Kocmyrzów 3:1 MKS Trzebinia 2021-09-1111:00
67 Tempo Białka 5:1 Słomniczanka Słomniki 2021-09-1114:30
68 TS Węgrzce 2:2 D&R Unia Oświęcim 2021-09-1111:00
69 Jutrzenka Giebułtów 1:0 Beskid Andrychów 2021-09-1111:00
70 Wiślanie Jaśkowice 8:0 Dalin Myślenice 2021-09-1111:00
71 Orzeł Ryczów 2:2 Wieczysta Kraków 2021-09-1116:00
72 Pcimianka Pcim 1:1 LKS Jawiszowice 2021-09-1216:30
kolejka 9:
73 LKS Jawiszowice 3:2 Wiślanka Grabie 2021-09-1517:00
74 Wieczysta Kraków 5:0 Pcimianka Pcim 2021-09-1516:30
75 Dalin Myślenice 2:3 Orzeł Ryczów 2021-09-1516:30
76 Beskid Andrychów 2:3 Wiślanie Jaśkowice 2021-09-1517:00
77 D&R Unia Oświęcim 1:0 Jutrzenka Giebułtów 2021-09-1517:00
78 Słomniczanka Słomniki 4:0 TS Węgrzce 2021-09-1517:00
79 MKS Trzebinia 2:3 Tempo Białka 2021-09-1517:00
80 KS Chełmek 1:2 Sokół Kocmyrzów 2021-09-1517:00
81 Clepardia Kraków 0:1 Garbarnia II Kraków 2021-09-1517:00
kolejka 10:
82 Wiślanka Grabie 0:0 Garbarnia II Kraków 2021-09-1816:00
83 Sokół Kocmyrzów 2:0 Clepardia Kraków 2021-09-1816:00
84 Tempo Białka 2:4 KS Chełmek 2021-09-1816:00
85 TS Węgrzce 1:0 MKS Trzebinia 2021-09-1817:00
86 Jutrzenka Giebułtów 1:0 Słomniczanka Słomniki 2021-09-1811:00
87 Wiślanie Jaśkowice 3:1 D&R Unia Oświęcim 2021-09-1811:00
88 Orzeł Ryczów 3:1 Beskid Andrychów 2021-09-1816:00
89 Pcimianka Pcim 4:2 Dalin Myślenice 2021-09-1916:30
90 LKS Jawiszowice 2:4 Wieczysta Kraków 2021-09-1817:00
kolejka 11:
91 Wieczysta Kraków 5:0 Wiślanka Grabie 2021-09-2511:00
92 Dalin Myślenice 1:0 LKS Jawiszowice 2021-09-2511:00
93 Beskid Andrychów 3:0 Pcimianka Pcim 2021-09-2516:00
94 D&R Unia Oświęcim 0:3 Orzeł Ryczów 2021-09-2511:00
95 Słomniczanka Słomniki 5:2 Wiślanie Jaśkowice 2021-09-2816:00
96 MKS Trzebinia 2:0 Jutrzenka Giebułtów 2021-09-2616:00
97 KS Chełmek 3:3 TS Węgrzce 2021-09-2516:00
98 Clepardia Kraków 0:0 Tempo Białka 2021-09-2511:00
99 Garbarnia II Kraków 2:2 Sokół Kocmyrzów 2021-09-2512:30
kolejka 12:
100 Wiślanka Grabie 1:2 Sokół Kocmyrzów 2021-10-0216:00
101 Tempo Białka 1:0 Garbarnia II Kraków 2021-10-0315:00
102 TS Węgrzce 2:2 Clepardia Kraków 2021-10-0216:00
103 Jutrzenka Giebułtów 2:0 KS Chełmek 2021-10-0211:00
104 Wiślanie Jaśkowice 6:0 MKS Trzebinia 2021-10-0214:00
105 Orzeł Ryczów 2:1 Słomniczanka Słomniki 2021-10-0216:00
106 Pcimianka Pcim 5:1 D&R Unia Oświęcim 2021-10-0316:00
107 LKS Jawiszowice 2:0 Beskid Andrychów 2021-10-0316:00
108 Wieczysta Kraków 2:0 Dalin Myślenice 2021-10-0211:00
kolejka 13:
109 Dalin Myślenice 1:1 Wiślanka Grabie 2021-10-0915:00
110 Beskid Andrychów 0:1 Wieczysta Kraków 2021-10-0916:00
111 D&R Unia Oświęcim 2:3 LKS Jawiszowice 2021-10-0911:00
112 Słomniczanka Słomniki 2:1 Pcimianka Pcim 2021-10-1016:00
113 MKS Trzebinia 3:0 Orzeł Ryczów 2021-10-0911:00
114 KS Chełmek 0:4 Wiślanie Jaśkowice 2021-10-0916:00
115 Clepardia Kraków 0:1 Jutrzenka Giebułtów 2021-10-0911:00
116 Garbarnia II Kraków 1:0 TS Węgrzce 2021-10-1015:00
117 Sokół Kocmyrzów 1:1 Tempo Białka 2021-10-0916:00
kolejka 14:
118 Wiślanka Grabie 1:1 Tempo Białka 2021-10-1716:00
119 TS Węgrzce 1:2 Sokół Kocmyrzów 2021-10-1616:00
120 Jutrzenka Giebułtów 1:0 Garbarnia II Kraków 2021-10-1611:00
121 Wiślanie Jaśkowice 4:1 Clepardia Kraków 2021-10-1614:00
122 Orzeł Ryczów 5:0 KS Chełmek 2021-10-1616:00
123 Pcimianka Pcim 4:0 MKS Trzebinia 2021-10-1716:00
124 LKS Jawiszowice 1:1 Słomniczanka Słomniki 2021-10-1716:00
125 Wieczysta Kraków 2:0 D&R Unia Oświęcim 2021-10-1611:00
126 Dalin Myślenice 1:0 Beskid Andrychów 2021-10-1611:00
kolejka 15:
127 Beskid Andrychów 2:0 Wiślanka Grabie 2021-10-2315:00
128 D&R Unia Oświęcim 1:1 Dalin Myślenice 2021-10-2311:00
129 Słomniczanka Słomniki 0:6 Wieczysta Kraków 2021-10-2314:00
130 MKS Trzebinia 1:2 LKS Jawiszowice 2021-10-2311:00
131 KS Chełmek 2:1 Pcimianka Pcim 2021-10-2315:00
132 Clepardia Kraków 1:5 Orzeł Ryczów 2021-10-2315:00
133 Garbarnia II Kraków 1:3 Wiślanie Jaśkowice 2021-10-2415:00
134 Sokół Kocmyrzów 2:0 Jutrzenka Giebułtów 2021-10-2315:00
135 Tempo Białka 1:0 TS Węgrzce 2021-10-2315:00
kolejka 16:
136 Wiślanka Grabie 3:2 TS Węgrzce 2021-10-3014:00
137 Jutrzenka Giebułtów 1:1 Tempo Białka 2021-10-3011:00
138 Wiślanie Jaśkowice 2:0 Sokół Kocmyrzów 2021-10-3014:00
139 Orzeł Ryczów 2:1 Garbarnia II Kraków 2021-10-3013:00
140 Pcimianka Pcim 5:1 Clepardia Kraków 2021-10-3114:30
141 LKS Jawiszowice 1:1 KS Chełmek 2021-10-3114:00
142 Wieczysta Kraków 4:0 MKS Trzebinia 2021-10-3011:00
143 Dalin Myślenice 4:2 Słomniczanka Słomniki 2021-10-3015:00
144 Beskid Andrychów 3:1 D&R Unia Oświęcim 2021-10-3015:00
kolejka 17:
145 D&R Unia Oświęcim 2:0 Wiślanka Grabie 2021-11-0611:00
146 Słomniczanka Słomniki 0:2 Beskid Andrychów 2021-11-0611:00
147 MKS Trzebinia 1:3 Dalin Myślenice 2021-11-0611:00
148 KS Chełmek 2:2 Wieczysta Kraków 2021-11-0713:00
149 Clepardia Kraków 1:4 LKS Jawiszowice 2021-11-0711:00
150 Garbarnia II Kraków 2:0 Pcimianka Pcim 2021-11-0713:30
151 Sokół Kocmyrzów 0:1 Orzeł Ryczów 2021-11-0612:00
152 Tempo Białka 0:0 Wiślanie Jaśkowice 2021-11-0611:00
153 TS Węgrzce 2:1 Jutrzenka Giebułtów 2021-11-0614:00
kolejka 18:
154 Wiślanka Grabie Jutrzenka Giebułtów 2022-03-12
155 TS Węgrzce Wiślanie Jaśkowice 2022-03-12
156 Tempo Białka Orzeł Ryczów 2022-03-12
157 Sokół Kocmyrzów Pcimianka Pcim 2022-03-12
158 Garbarnia II Kraków LKS Jawiszowice 2022-03-12
159 Clepardia Kraków Wieczysta Kraków 2022-03-12
160 KS Chełmek Dalin Myślenice 2022-03-12
161 MKS Trzebinia Beskid Andrychów 2022-03-12
162 Słomniczanka Słomniki D&R Unia Oświęcim 2022-03-12
kolejka 19:
163 Słomniczanka Słomniki Wiślanka Grabie 2022-03-19
164 D&R Unia Oświęcim MKS Trzebinia 2022-03-19
165 Beskid Andrychów KS Chełmek 2022-03-19
166 Dalin Myślenice Clepardia Kraków 2022-03-19
167 Wieczysta Kraków Garbarnia II Kraków 2022-03-19
168 LKS Jawiszowice Sokół Kocmyrzów 2022-03-19
169 Pcimianka Pcim Tempo Białka 2022-03-19
170 Orzeł Ryczów TS Węgrzce 2022-03-19
171 Wiślanie Jaśkowice Jutrzenka Giebułtów 2022-03-19
kolejka 20:
172 Wiślanka Grabie Wiślanie Jaśkowice 2022-03-26
173 Jutrzenka Giebułtów Orzeł Ryczów 2022-03-26
174 TS Węgrzce Pcimianka Pcim 2022-03-26
175 Tempo Białka LKS Jawiszowice 2022-03-26
176 Sokół Kocmyrzów Wieczysta Kraków 2022-03-26
177 Garbarnia II Kraków Dalin Myślenice 2022-03-26
178 Clepardia Kraków Beskid Andrychów 2022-03-26
179 KS Chełmek D&R Unia Oświęcim 2022-03-26
180 MKS Trzebinia Słomniczanka Słomniki 2022-03-26
kolejka 21:
181 MKS Trzebinia Wiślanka Grabie 2022-04-02
182 Słomniczanka Słomniki KS Chełmek 2022-04-02
183 D&R Unia Oświęcim Clepardia Kraków 2022-04-02
184 Beskid Andrychów Garbarnia II Kraków 2022-04-02
185 Dalin Myślenice Sokół Kocmyrzów 2022-04-02
186 Wieczysta Kraków Tempo Białka 2022-04-02
187 LKS Jawiszowice TS Węgrzce 2022-04-02
188 Pcimianka Pcim Jutrzenka Giebułtów 2022-04-02
189 Orzeł Ryczów Wiślanie Jaśkowice 2022-04-02
kolejka 22:
190 Wiślanka Grabie Orzeł Ryczów 2022-04-09
191 Wiślanie Jaśkowice Pcimianka Pcim 2022-04-09
192 Jutrzenka Giebułtów LKS Jawiszowice 2022-04-09
193 TS Węgrzce Wieczysta Kraków 2022-04-09
194 Tempo Białka Dalin Myślenice 2022-04-09
195 Sokół Kocmyrzów Beskid Andrychów 2022-04-09
196 Garbarnia II Kraków D&R Unia Oświęcim 2022-04-09
197 Clepardia Kraków Słomniczanka Słomniki 2022-04-09
198 KS Chełmek MKS Trzebinia 2022-04-09
kolejka 23:
199 KS Chełmek Wiślanka Grabie 2022-04-16
200 MKS Trzebinia Clepardia Kraków 2022-04-16
201 Słomniczanka Słomniki Garbarnia II Kraków 2022-04-16
202 D&R Unia Oświęcim Sokół Kocmyrzów 2022-04-16
203 Beskid Andrychów Tempo Białka 2022-04-16
204 Dalin Myślenice TS Węgrzce 2022-04-16
205 Jutrzenka Giebułtów Wieczysta Kraków 2022-04-16
206 LKS Jawiszowice Wiślanie Jaśkowice 2022-04-16
207 Pcimianka Pcim Orzeł Ryczów 2022-04-16
kolejka 24:
208 Wiślanka Grabie Pcimianka Pcim 2022-04-23
209 Orzeł Ryczów LKS Jawiszowice 2022-04-23
210 Wiślanie Jaśkowice Wieczysta Kraków 2022-04-23
211 Jutrzenka Giebułtów Dalin Myślenice 2022-04-23
212 TS Węgrzce Beskid Andrychów 2022-04-23
213 Tempo Białka D&R Unia Oświęcim 2022-04-23
214 Sokół Kocmyrzów Słomniczanka Słomniki 2022-04-23
215 Garbarnia II Kraków MKS Trzebinia 2022-04-23
216 Clepardia Kraków KS Chełmek 2022-04-23
kolejka 25:
217 Clepardia Kraków Wiślanka Grabie 2022-04-30
218 KS Chełmek Garbarnia II Kraków 2022-04-30
219 MKS Trzebinia Sokół Kocmyrzów 2022-04-30
220 Słomniczanka Słomniki Tempo Białka 2022-04-30
221 D&R Unia Oświęcim TS Węgrzce 2022-04-30
222 Beskid Andrychów Jutrzenka Giebułtów 2022-04-30
223 Dalin Myślenice Wiślanie Jaśkowice 2022-04-30
224 Wieczysta Kraków Orzeł Ryczów 2022-04-30
225 LKS Jawiszowice Pcimianka Pcim 2022-04-30
kolejka 26:
226 Wiślanka Grabie LKS Jawiszowice 2022-05-03
227 Pcimianka Pcim Wieczysta Kraków 2022-05-03
228 Orzeł Ryczów Dalin Myślenice 2022-05-03
229 Wiślanie Jaśkowice Beskid Andrychów 2022-05-03
230 Jutrzenka Giebułtów D&R Unia Oświęcim 2022-05-03
231 TS Węgrzce Słomniczanka Słomniki 2022-05-03
232 Tempo Białka MKS Trzebinia 2022-05-03
233 Sokół Kocmyrzów KS Chełmek 2022-05-03
234 Garbarnia II Kraków Clepardia Kraków 2022-05-03
kolejka 27:
235 Garbarnia II Kraków Wiślanka Grabie 2022-05-07
236 Clepardia Kraków Sokół Kocmyrzów 2022-05-07
237 KS Chełmek Tempo Białka 2022-05-07
238 MKS Trzebinia TS Węgrzce 2022-05-07
239 Słomniczanka Słomniki Jutrzenka Giebułtów 2022-05-07
240 D&R Unia Oświęcim Wiślanie Jaśkowice 2022-05-07
241 Beskid Andrychów Orzeł Ryczów 2022-05-07
242 Dalin Myślenice Pcimianka Pcim 2022-05-07
243 Wieczysta Kraków LKS Jawiszowice 2022-05-07
kolejka 28:
244 Wiślanka Grabie Wieczysta Kraków 2022-05-14
245 LKS Jawiszowice Dalin Myślenice 2022-05-14
246 Pcimianka Pcim Beskid Andrychów 2022-05-14
247 Orzeł Ryczów D&R Unia Oświęcim 2022-05-14
248 Wiślanie Jaśkowice Słomniczanka Słomniki 2022-05-14
249 Jutrzenka Giebułtów MKS Trzebinia 2022-05-14
250 TS Węgrzce KS Chełmek 2022-05-14
251 Tempo Białka Clepardia Kraków 2022-05-14
252 Sokół Kocmyrzów Garbarnia II Kraków 2022-05-14
kolejka 29:
253 Sokół Kocmyrzów Wiślanka Grabie 2022-05-21
254 Garbarnia II Kraków Tempo Białka 2022-05-21
255 Clepardia Kraków TS Węgrzce 2022-05-21
256 KS Chełmek Jutrzenka Giebułtów 2022-05-21
257 MKS Trzebinia Wiślanie Jaśkowice 2022-05-21
258 Słomniczanka Słomniki Orzeł Ryczów 2022-05-21
259 D&R Unia Oświęcim Pcimianka Pcim 2022-05-21
260 Beskid Andrychów LKS Jawiszowice 2022-05-21
261 Dalin Myślenice Wieczysta Kraków 2022-05-21
kolejka 30:
262 Wiślanka Grabie Dalin Myślenice 2022-05-28
263 Wieczysta Kraków Beskid Andrychów 2022-05-28
264 LKS Jawiszowice D&R Unia Oświęcim 2022-05-28
265 Pcimianka Pcim Słomniczanka Słomniki 2022-05-28
266 Orzeł Ryczów MKS Trzebinia 2022-05-28
267 Wiślanie Jaśkowice KS Chełmek 2022-05-28
268 Jutrzenka Giebułtów Clepardia Kraków 2022-05-28
269 TS Węgrzce Garbarnia II Kraków 2022-05-28
270 Tempo Białka Sokół Kocmyrzów 2022-05-28
kolejka 31:
271 Tempo Białka Wiślanka Grabie 2022-06-04
272 Sokół Kocmyrzów TS Węgrzce 2022-06-04
273 Garbarnia II Kraków Jutrzenka Giebułtów 2022-06-04
274 Clepardia Kraków Wiślanie Jaśkowice 2022-06-04
275 KS Chełmek Orzeł Ryczów 2022-06-04
276 MKS Trzebinia Pcimianka Pcim 2022-06-04
277 Słomniczanka Słomniki LKS Jawiszowice 2022-06-04
278 D&R Unia Oświęcim Wieczysta Kraków 2022-06-04
279 Beskid Andrychów Dalin Myślenice 2022-06-04
kolejka 32:
280 Wiślanka Grabie Beskid Andrychów 2022-06-11
281 Dalin Myślenice D&R Unia Oświęcim 2022-06-11
282 Wieczysta Kraków Słomniczanka Słomniki 2022-06-11
283 LKS Jawiszowice MKS Trzebinia 2022-06-11
284 Pcimianka Pcim KS Chełmek 2022-06-11
285 Orzeł Ryczów Clepardia Kraków 2022-06-11
286 Wiślanie Jaśkowice Garbarnia II Kraków 2022-06-11
287 Jutrzenka Giebułtów Sokół Kocmyrzów 2022-06-11
288 TS Węgrzce Tempo Białka 2022-06-11
kolejka 33:
289 TS Węgrzce Wiślanka Grabie 2022-06-16
290 Tempo Białka Jutrzenka Giebułtów 2022-06-16
291 Sokół Kocmyrzów Wiślanie Jaśkowice 2022-06-16
292 Garbarnia II Kraków Orzeł Ryczów 2022-06-16
293 Clepardia Kraków Pcimianka Pcim 2022-06-16
294 KS Chełmek LKS Jawiszowice 2022-06-16
295 MKS Trzebinia Wieczysta Kraków 2022-06-16
296 Słomniczanka Słomniki Dalin Myślenice 2022-06-16
297 D&R Unia Oświęcim Beskid Andrychów 2022-06-16
kolejka 34:
298 Wiślanka Grabie D&R Unia Oświęcim 2022-06-1817:00
299 Beskid Andrychów Słomniczanka Słomniki 2022-06-1817:00
300 Dalin Myślenice MKS Trzebinia 2022-06-1817:00
301 Wieczysta Kraków KS Chełmek 2022-06-1817:00
302 LKS Jawiszowice Clepardia Kraków 2022-06-1817:00
303 Pcimianka Pcim Garbarnia II Kraków 2022-06-1817:00
304 Orzeł Ryczów Sokół Kocmyrzów 2022-06-1817:00
305 Wiślanie Jaśkowice Tempo Białka 2022-06-1817:00
306 Jutrzenka Giebułtów TS Węgrzce 2022-06-1817:00