IV Liga "KEEZA" Grupa zach. - mistrzowska
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Wiślanie Jaśkowice 23 55 79:21 17 4 2 12 32 47:9 10 2 0 11 23 32:12 7 2 2
2 Orzeł Ryczów 23 49 50:34 15 4 4 12 29 27:14 9 2 1 11 20 23:20 6 2 3
3 LKS Jawiszowice 23 38 45:40 11 5 7 10 23 25:11 7 2 1 13 15 20:29 4 3 6
4 Pcimianka Pcim 23 38 45:30 11 5 7 13 25 31:12 7 4 2 10 13 14:18 4 1 5
5 Dalin Myślenice 24 37 47:43 11 4 9 13 27 27:17 8 3 2 11 10 20:26 3 1 7
6 D&R Unia Oświęcim 24 37 45:36 10 7 7 12 19 21:17 5 4 3 12 18 24:19 5 3 4
7 Sokół Kocmyrzów 24 36 52:35 10 6 8 12 24 37:12 7 3 2 12 12 15:23 3 3 6
8 Beskid Andrychow 23 35 34:30 10 5 8 12 18 20:18 5 3 4 11 17 14:12 5 2 4
9 MKS Trzebinia 23 33 36:34 9 6 8 11 24 24:10 7 3 1 12 9 12:24 2 3 7

Mecz 7. kolejki (12.06.2021) Beskid Andrychów - Dalin Myślenice odbędzie się na boisku w Myślenicach (gospodarzem Beskid).



kolejka 1:
1 pauzuje w kolejce Wiślanie Jaśkowice -
2 Orzeł Ryczów 3:2 D&R Unia Oświęcim 2021-05-2214:00
3 Beskid Andrychow 0:1 Pcimianka Pcim 2021-05-2217:00
4 MKS Trzebinia 4:2 Sokół Kocmyrzów 2021-05-2211:00
5 Dalin Myślenice 3:0 LKS Jawiszowice 2021-05-2217:00
kolejka 2:
6 pauzuje w kolejce LKS Jawiszowice -
7 Dalin Myślenice 2:1 MKS Trzebinia 2021-05-2618:00
8 Pcimianka Pcim 5:1 Sokół Kocmyrzów 2021-05-2618:00
9 Beskid Andrychow 2:2 D&R Unia Oświęcim 2021-05-2618:00
10 Wiślanie Jaśkowice 4:1 Orzeł Ryczów 2021-05-2618:00
kolejka 3:
11 pauzuje w kolejce Orzeł Ryczów -
12 Wiślanie Jaśkowice 2:0 Beskid Andrychow 2021-05-2911:00
13 Sokół Kocmyrzów 1:2 D&R Unia Oświęcim 2021-05-2918:00
14 Pcimianka Pcim 4:1 Dalin Myślenice 2021-05-3018:00
15 MKS Trzebinia 1:2 LKS Jawiszowice 2021-05-2911:00
kolejka 4:
16 pauzuje w kolejce MKS Trzebinia -
17 Pcimianka Pcim 2:3 LKS Jawiszowice 2021-06-0316:00
18 D&R Unia Oświęcim 3:2 Dalin Myślenice 2021-06-0218:00
19 Sokół Kocmyrzów 0:1 Wiślanie Jaśkowice 2021-06-0218:30
20 Orzeł Ryczów 2:0 Beskid Andrychow 2021-06-0218:00
kolejka 5:
21 pauzuje w kolejce Beskid Andrychow -
22 Sokół Kocmyrzów 8:1 Orzeł Ryczów 2021-06-0611:00
23 Dalin Myślenice 1:3 Wiślanie Jaśkowice 2021-06-0517:00
24 LKS Jawiszowice 1:2 D&R Unia Oświęcim 2021-06-0517:00
25 Pcimianka Pcim 2:0 MKS Trzebinia 2021-06-0514:00
kolejka 6:
26 pauzuje w kolejce Pcimianka Pcim -
27 D&R Unia Oświęcim 0:0 MKS Trzebinia 2021-06-0918:00
28 LKS Jawiszowice 5:3 Wiślanie Jaśkowice 2021-06-0917:30
29 Dalin Myślenice 2:2 Orzeł Ryczów 2021-06-0918:00
30 Sokół Kocmyrzów 0:0 Beskid Andrychow 2021-06-0918:00
kolejka 7:
31 pauzuje w kolejce Sokół Kocmyrzów -
32 Beskid Andrychow Dalin Myślenice 2021-06-1211:00
33 LKS Jawiszowice Orzeł Ryczów 2021-06-1217:00
34 MKS Trzebinia Wiślanie Jaśkowice 2021-06-1211:00
35 D&R Unia Oświęcim Pcimianka Pcim 2021-06-1217:00
kolejka 8:
36 pauzuje w kolejce D&R Unia Oświęcim -
37 Pcimianka Pcim Wiślanie Jaśkowice 2021-06-1618:00
38 MKS Trzebinia Orzeł Ryczów 2021-06-1618:00
39 LKS Jawiszowice Beskid Andrychow 2021-06-1617:30
40 Dalin Myślenice Sokół Kocmyrzów 2021-06-1618:00
kolejka 9:
41 pauzuje w kolejce Dalin Myślenice -
42 LKS Jawiszowice Sokół Kocmyrzów 2021-06-1911:00
43 MKS Trzebinia Beskid Andrychow 2021-06-1911:00
44 Orzeł Ryczów Pcimianka Pcim 2021-06-1917:00
45 Wiślanie Jaśkowice D&R Unia Oświęcim 2021-06-1917:00