IV Liga "KEEZA" Grupa zach. - spadkowa
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 KS Chełmek 24 37 46:33 10 7 7 13 22 23:14 6 4 3 11 15 23:19 4 3 4
2 Clepardia Kraków 24 33 47:39 8 9 7 10 20 22:12 6 2 2 14 13 25:27 2 7 5
3 Garbarnia II Kraków 24 32 41:41 8 8 8 13 19 25:23 5 4 4 11 13 16:18 3 4 4
4 Słomniczanka Słomniki 24 31 42:46 9 4 11 13 17 21:22 5 2 6 11 14 21:24 4 2 5
5 LKS Śledziejowice 24 29 48:63 9 2 13 11 22 36:29 7 1 3 13 7 12:34 2 1 10
6 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 24 28 25:38 6 10 8 11 15 14:13 4 3 4 13 13 11:25 2 7 4
7 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 24 28 28:51 8 4 12 11 16 15:21 5 1 5 13 12 13:30 3 3 7
8 LKS Rajsko 24 23 33:53 6 5 13 13 20 23:22 6 2 5 11 3 10:31 0 3 8
9 Puszcza II Niepołomice 24 16 28:55 4 4 16 12 9 11:23 2 3 7 12 7 17:32 2 1 9
10 MKS Nowa Proszowianka 24 8 20:69 1 5 18 11 4 10:33 0 4 7 13 4 10:36 1 1 11

W związku z brakiem porozumienia pomiędzy Puszczą II i Węgrzcanką (5. kolejka, termin 5/6 czerwca), Wydział Gier MZPN ustalił termin z urzędu na sobotę 5 czerwca, godz. 17:00. Mecz 7. kolejki (12.06.2021) Proszowianka - LKS Śledziejowice odbędzie się na boisku w Śledziejowicach (gospodarzem Proszowianka).



kolejka 1:
1 MKS Nowa Proszowianka 2:2 Clepardia Kraków 2021-05-2217:00
2 Puszcza II Niepołomice 1:2 KS Chełmek 2021-05-2217:00
3 LKS Rajsko 1:1 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2021-05-2217:00
4 LKS Śledziejowice 4:3 Słomniczanka Słomniki 2021-05-2217:00
5 Garbarnia II Kraków 1:0 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2021-05-2217:00
kolejka 2:
6 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1:1 MKS Nowa Proszowianka 2021-05-2618:00
7 Garbarnia II Kraków 0:3 Słomniczanka Słomniki 2021-05-2618:00
8 LKS Rajsko 3:2 LKS Śledziejowice 2021-05-2618:00
9 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 0:0 Puszcza II Niepołomice 2021-05-2618:00
10 KS Chełmek 1:1 Clepardia Kraków 2021-05-2618:00
kolejka 3:
11 MKS Nowa Proszowianka 0:3 KS Chełmek 2021-05-2917:00
12 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 3:3 Clepardia Kraków 2021-05-3017:00
13 Puszcza II Niepołomice 3:1 LKS Śledziejowice 2021-05-2911:00
14 Garbarnia II Kraków 4:0 LKS Rajsko 2021-05-3011:00
15 Słomniczanka Słomniki 5:0 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2021-05-3018:00
kolejka 4:
16 Słomniczanka Słomniki 2:1 MKS Nowa Proszowianka 2021-06-0218:00
17 LKS Rajsko 3:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2021-06-0218:30
18 Garbarnia II Kraków 3:1 Puszcza II Niepołomice 2021-06-0218:00
19 Clepardia Kraków 3:0 LKS Śledziejowice 2021-06-0218:00
20 KS Chełmek 2:2 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2021-06-0218:00
kolejka 5:
21 MKS Nowa Proszowianka 1:1 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2021-06-0517:00
22 KS Chełmek 2:1 LKS Śledziejowice 2021-06-0517:00
23 Clepardia Kraków 1:1 Garbarnia II Kraków 2021-06-0517:00
24 Puszcza II Niepołomice 0:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2021-06-0517:00
25 Słomniczanka Słomniki 2:1 LKS Rajsko 2021-06-0618:00
kolejka 6:
26 LKS Rajsko 1:2 MKS Nowa Proszowianka 2021-06-0918:30
27 Puszcza II Niepołomice 1:1 Słomniczanka Słomniki 2021-06-0918:00
28 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 3:2 Clepardia Kraków 2021-06-0918:00
29 Garbarnia II Kraków 3:3 KS Chełmek 2021-06-0918:00
30 LKS Śledziejowice 4:1 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2021-06-0918:00
kolejka 7:
31 MKS Nowa Proszowianka LKS Śledziejowice 2021-06-1217:00
32 Orzeł Piaski Wielkie Kraków Garbarnia II Kraków 2021-06-1218:00
33 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie KS Chełmek 2021-06-1317:00
34 Clepardia Kraków Słomniczanka Słomniki 2021-06-1211:00
35 Puszcza II Niepołomice LKS Rajsko 2021-06-1217:00
kolejka 8:
36 Puszcza II Niepołomice MKS Nowa Proszowianka 2021-06-1618:00
37 LKS Rajsko Clepardia Kraków 2021-06-1618:30
38 Słomniczanka Słomniki KS Chełmek 2021-06-1618:00
39 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2021-06-1618:00
40 Garbarnia II Kraków LKS Śledziejowice 2021-06-1518:00
kolejka 9:
41 MKS Nowa Proszowianka Garbarnia II Kraków 2021-06-1917:00
42 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie LKS Śledziejowice 2021-06-1917:00
43 Orzeł Piaski Wielkie Kraków Słomniczanka Słomniki 2021-06-1917:00
44 LKS Rajsko KS Chełmek 2021-06-1917:00
45 Clepardia Kraków Puszcza II Niepołomice 2021-06-1911:00