Kraków: Klasa A "Grupa 1"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Jastrzębiec Książ Wielki 21 47 91:28 15 2 4 10 20 48:14 6 2 2 11 27 43:14 9 0 2
2 Szreniawa Koszyce 21 44 51:24 13 5 3 10 20 23:12 6 2 2 11 24 28:12 7 3 1
3 Ekler Baranówka 20 42 63:24 13 3 4 10 22 40:13 7 1 2 10 20 23:11 6 2 2
4 Partyzant Dojazdów 20 40 50:28 12 4 4 11 25 28:12 8 1 2 9 15 22:16 4 3 2
5 Bibiczanka Bibice 20 38 49:24 11 5 4 9 22 25:11 7 1 1 11 16 24:13 4 4 3
6 Słomniczanka II Słomniki 20 34 47:40 9 7 4 10 16 24:20 4 4 2 10 18 23:20 5 3 2
7 Błękitni II Modlnica 21 32 48:40 10 2 9 10 12 18:18 4 0 6 11 20 30:22 6 2 3
8 Galicja Raciborowice 19 29 60:43 9 2 8 10 16 30:24 5 1 4 9 13 30:19 4 1 4
9 Czarni 03 Grzegorzowice 20 27 52:68 8 3 9 9 17 36:25 5 2 2 11 10 16:43 3 1 7
10 Płomień Kościelec 20 27 32:36 8 3 9 11 16 23:19 5 1 5 9 11 9:17 3 2 4
11 Michałowianka Michałowice 19 23 39:50 7 2 10 10 16 18:16 5 1 4 9 7 21:34 2 1 6
12 Spartak Wielkanoc-Gołcza 20 21 39:67 6 3 11 9 13 22:33 4 1 4 11 8 17:34 2 2 7
13 Prądniczanka II Kraków 20 19 36:49 5 4 11 11 16 23:22 4 4 3 9 3 13:27 1 0 8
14 Strażak Goszcza 21 14 32:79 4 2 15 11 8 16:36 2 2 7 10 6 16:43 2 0 8
15 Wierzbowianka Wierzbno (wycofanie) 28 4 15:104 1 1 26 14 4 10:45 1 1 12 14 0 5:59 0 0 14


Walkowery:
2020-09-20 mecz Prądniczanka II Kraków - Wierzbowianka Wierzbno 3:0, nieuprawniony zawodnik w zespole gości
2020-10-18 mecz Bibiczanka Bibice - Wierzbowianka Wierzbno 3:0 (na boisku 2:0 w chwili przerwania gry w 6 minucie), zdekompletowanie zespołu gości
2021-03-19 Wierzbowianka Wierzbno - wycofanie, w pozostałych zawodach walkowery 0:3 na korzyść drużyn przeciwnych



kolejka 1:
1 Ekler Baranówka Pauza -
2 Strażak Goszcza 1:1 Płomień Kościelec 2020-08-0918:00
3 Bibiczanka Bibice 2:0 Prądniczanka II Kraków 2020-08-0816:00
4 Słomniczanka II Słomniki 1:1 Partyzant Dojazdów 2020-08-0911:00
5 Spartak Wielkanoc-Gołcza 3:8 Galicja Raciborowice 2020-08-0917:30
6 Jastrzębiec Książ Wielki 8:2 Michałowianka Michałowice 2020-08-0915:00
7 Czarni 03 Grzegorzowice 6:1 Wierzbowianka Wierzbno (wycofanie) 2020-08-0917:30
8 Błękitni II Modlnica 1:2 Szreniawa Koszyce 2020-08-0917:00
kolejka 2:
9 Pauza Szreniawa Koszyce -
10 Wierzbowianka Wierzbno (wycofanie) 2:5 Błękitni II Modlnica 2020-08-1218:00
11 Michałowianka Michałowice 1:1 Czarni 03 Grzegorzowice 2020-08-1218:00
12 Galicja Raciborowice 0:1 Jastrzębiec Książ Wielki 2020-08-1218:00
13 Partyzant Dojazdów 2:0 Spartak Wielkanoc-Gołcza 2020-08-1217:30
14 Prądniczanka II Kraków 1:1 Słomniczanka II Słomniki 2020-08-1217:00
15 Płomień Kościelec 3:2 Bibiczanka Bibice 2020-08-1218:00
16 Ekler Baranówka 8:1 Strażak Goszcza 2020-08-1218:00
kolejka 3:
17 Strażak Goszcza Pauza -
18 Bibiczanka Bibice 2:4 Ekler Baranówka 2020-08-1618:00
19 Słomniczanka II Słomniki 5:0 Płomień Kościelec 2020-08-1616:00
20 Spartak Wielkanoc-Gołcza 2:0 Prądniczanka II Kraków 2020-08-1516:00
21 Jastrzębiec Książ Wielki 2:3 Partyzant Dojazdów 2020-08-1615:00
22 Czarni 03 Grzegorzowice 4:7 Galicja Raciborowice 2020-08-1517:30
23 Błękitni II Modlnica 4:1 Michałowianka Michałowice 2020-08-1517:00
24 Szreniawa Koszyce 6:1 Wierzbowianka Wierzbno (wycofanie) 2020-08-1617:00
kolejka 4:
25 Pauza Wierzbowianka Wierzbno (wycofanie) -
26 Michałowianka Michałowice 1:3 Szreniawa Koszyce 2020-08-2317:00
27 Galicja Raciborowice 1:1 Błękitni II Modlnica 2020-08-2317:30
28 Partyzant Dojazdów 4:0 Czarni 03 Grzegorzowice 2020-08-2216:00
29 Prądniczanka II Kraków 1:4 Jastrzębiec Książ Wielki 2020-08-2318:00
30 Płomień Kościelec 5:1 Spartak Wielkanoc-Gołcza 2020-08-2317:00
31 Ekler Baranówka 0:3 Słomniczanka II Słomniki 2020-08-2217:00
32 Strażak Goszcza 0:7 Bibiczanka Bibice 2020-08-2317:00
kolejka 5:
33 Bibiczanka Bibice Pauza -
34 Słomniczanka II Słomniki 3:2 Strażak Goszcza 2020-08-2917:00
35 Spartak Wielkanoc-Gołcza 2:1 Ekler Baranówka 2020-08-2916:00
36 Jastrzębiec Książ Wielki 3:1 Płomień Kościelec 2020-08-3015:00
37 Czarni 03 Grzegorzowice 6:3 Prądniczanka II Kraków 2020-08-2917:00
38 Błękitni II Modlnica 0:2 Partyzant Dojazdów 2020-08-3017:00
39 Szreniawa Koszyce 0:0 Galicja Raciborowice 2020-08-3017:00
40 Wierzbowianka Wierzbno (wycofanie) 2:2 Michałowianka Michałowice 2020-08-3017:00
kolejka 6:
41 Pauza Michałowianka Michałowice -
42 Galicja Raciborowice 2:1 Wierzbowianka Wierzbno (wycofanie) 2020-09-0617:00
43 Partyzant Dojazdów 2:0 Szreniawa Koszyce 2020-09-0516:00
44 Prądniczanka II Kraków 2:4 Błękitni II Modlnica 2020-09-0615:00
45 Płomień Kościelec 2:3 Czarni 03 Grzegorzowice 2020-09-0516:00
46 Ekler Baranówka 1:3 Jastrzębiec Książ Wielki 2020-09-0517:00
47 Strażak Goszcza 0:2 Spartak Wielkanoc-Gołcza 2020-09-0616:00
48 Bibiczanka Bibice 4:0 Słomniczanka II Słomniki 2020-09-0616:00
kolejka 7:
49 Słomniczanka II Słomniki Pauza -
50 Spartak Wielkanoc-Gołcza 1:5 Bibiczanka Bibice 2020-09-1316:00
51 Jastrzębiec Książ Wielki 8:0 Strażak Goszcza 2020-09-1315:00
52 Czarni 03 Grzegorzowice 2:0 Ekler Baranówka 2020-09-1217:00
53 Błękitni II Modlnica 1:2 Płomień Kościelec 2020-09-1316:30
54 Szreniawa Koszyce 4:3 Prądniczanka II Kraków 2020-09-1315:00
55 Wierzbowianka Wierzbno (wycofanie) 0:6 Partyzant Dojazdów 2020-09-1317:00
56 Michałowianka Michałowice 3:2 Galicja Raciborowice 2020-09-1217:00
kolejka 8:
57 Pauza Galicja Raciborowice -
58 Partyzant Dojazdów 3:1 Michałowianka Michałowice 2020-09-1915:00
59 Prądniczanka II Kraków 3:0 Wierzbowianka Wierzbno (wycofanie) 2020-09-2012:30
60 Płomień Kościelec 0:3 Szreniawa Koszyce 2020-09-2016:00
61 Ekler Baranówka 4:0 Błękitni II Modlnica 2020-09-1917:00
62 Strażak Goszcza 2:3 Czarni 03 Grzegorzowice 2020-09-2016:00
63 Bibiczanka Bibice 2:1 Jastrzębiec Książ Wielki 2020-09-2016:00
64 Słomniczanka II Słomniki 1:1 Spartak Wielkanoc-Gołcza 2020-09-1916:30
kolejka 9:
65 Spartak Wielkanoc-Gołcza Pauza -
66 Jastrzębiec Książ Wielki 2:2 Słomniczanka II Słomniki 2020-09-2715:00
67 Czarni 03 Grzegorzowice 1:1 Bibiczanka Bibice 2020-09-2616:30
68 Błękitni II Modlnica 1:2 Strażak Goszcza 2020-09-2716:00
69 Szreniawa Koszyce 1:1 Ekler Baranówka 2020-09-2715:00
70 Wierzbowianka Wierzbno (wycofanie) 0:1 Płomień Kościelec 2020-09-2613:00
71 Michałowianka Michałowice 1:0 Prądniczanka II Kraków 2020-09-2615:00
72 Galicja Raciborowice 5:4 Partyzant Dojazdów 2020-09-2716:30
kolejka 10:
73 Pauza Partyzant Dojazdów -
74 Prądniczanka II Kraków 1:7 Galicja Raciborowice 2020-10-0411:30
75 Płomień Kościelec 4:0 Michałowianka Michałowice 2020-10-0415:00
76 Ekler Baranówka 7:1 Wierzbowianka Wierzbno (wycofanie) 2020-10-0316:30
77 Strażak Goszcza 0:5 Szreniawa Koszyce 2020-10-0311:00
78 Bibiczanka Bibice 1:1 Błękitni II Modlnica 2020-10-0316:00
79 Słomniczanka II Słomniki 6:2 Czarni 03 Grzegorzowice 2020-10-0415:00
80 Spartak Wielkanoc-Gołcza 2:8 Jastrzębiec Książ Wielki 2020-10-0415:00
kolejka 11:
81 Jastrzębiec Książ Wielki Pauza -
82 Czarni 03 Grzegorzowice 3:3 Spartak Wielkanoc-Gołcza 2020-10-1115:00
83 Błękitni II Modlnica 2:3 Słomniczanka II Słomniki 2020-10-1116:00
84 Szreniawa Koszyce 0:1 Bibiczanka Bibice 2020-10-1115:00
85 Wierzbowianka Wierzbno (wycofanie) 2:5 Strażak Goszcza 2020-10-1115:00
86 Michałowianka Michałowice 1:2 Ekler Baranówka 2020-10-1015:00
87 Galicja Raciborowice 0:2 Płomień Kościelec 2020-10-1016:00
88 Partyzant Dojazdów 3:2 Prądniczanka II Kraków 2020-11-1114:00
kolejka 12:
89 Pauza Prądniczanka II Kraków -
90 Płomień Kościelec 2:2 Partyzant Dojazdów 2020-10-1815:00
91 Ekler Baranówka 3:1 Galicja Raciborowice 2020-11-1111:00
92 Strażak Goszcza 3:4 Michałowianka Michałowice 2020-10-1815:00
93 Bibiczanka Bibice 3:0 Wierzbowianka Wierzbno (wycofanie) 2020-10-1815:00
94 Słomniczanka II Słomniki 1:1 Szreniawa Koszyce 2020-11-1414:00
95 Spartak Wielkanoc-Gołcza 1:6 Błękitni II Modlnica 2020-10-1715:00
96 Jastrzębiec Książ Wielki 12:1 Czarni 03 Grzegorzowice 2020-10-1815:00
kolejka 13:
97 Czarni 03 Grzegorzowice Pauza -
98 Błękitni II Modlnica 5:2 Jastrzębiec Książ Wielki 2020-10-2514:30
99 Szreniawa Koszyce 2:1 Spartak Wielkanoc-Gołcza 2020-10-2515:00
100 Wierzbowianka Wierzbno (wycofanie) 4:2 Słomniczanka II Słomniki 2020-10-2415:00
101 Michałowianka Michałowice 1:0 Bibiczanka Bibice 2020-10-2415:00
102 Galicja Raciborowice 7:2 Strażak Goszcza 2020-10-2514:30
103 Partyzant Dojazdów 2:4 Ekler Baranówka 2020-10-2414:00
104 Prądniczanka II Kraków 1:1 Płomień Kościelec 2020-10-2511:00
kolejka 14:
105 Pauza Płomień Kościelec -
106 Ekler Baranówka 8:2 Prądniczanka II Kraków 2020-10-3114:00
107 Strażak Goszcza 2:2 Partyzant Dojazdów 2020-10-3111:00
108 Bibiczanka Bibice 2:1 Galicja Raciborowice 2020-10-3112:00
109 Słomniczanka II Słomniki 3:7 Michałowianka Michałowice 2020-10-3114:00
110 Spartak Wielkanoc-Gołcza 5:0 Wierzbowianka Wierzbno (wycofanie) 2020-10-3114:30
111 Jastrzębiec Książ Wielki 1:3 Szreniawa Koszyce 2020-10-3114:00
112 Czarni 03 Grzegorzowice 5:8 Błękitni II Modlnica 2020-10-3114:00
kolejka 15:
113 Błękitni II Modlnica Pauza -
114 Szreniawa Koszyce 3:1 Czarni 03 Grzegorzowice 2020-11-0713:30
115 Jastrzębiec Książ Wielki 9:1 Wierzbowianka Wierzbno (wycofanie) 2020-11-1513:30
116 Michałowianka Michałowice 7:2 Spartak Wielkanoc-Gołcza 2020-11-0714:00
117 Galicja Raciborowice 2:4 Słomniczanka II Słomniki 2020-11-0714:00
118 Partyzant Dojazdów 3:3 Bibiczanka Bibice 2020-11-1413:00
119 Prądniczanka II Kraków 4:1 Strażak Goszcza 2020-11-0818:00
120 Płomień Kościelec 0:3 Ekler Baranówka 2020-11-0714:00
kolejka 16:
121 Pauza Ekler Baranówka -
122 Płomień Kościelec 2:0 Strażak Goszcza 2021-05-0517:00
123 Prądniczanka II Kraków 1:1 Bibiczanka Bibice 2021-05-0519:30
124 Partyzant Dojazdów 0:1 Słomniczanka II Słomniki 2021-05-0517:00
125 Galicja Raciborowice 7:2 Spartak Wielkanoc-Gołcza 2021-05-0518:00
126 Michałowianka Michałowice 0:5 Jastrzębiec Książ Wielki 2021-05-0518:00
127 Wierzbowianka Wierzbno (wycofanie) 0:3 Czarni 03 Grzegorzowice -
128 Szreniawa Koszyce 1:3 Błękitni II Modlnica 2021-05-0517:00
kolejka 17:
129 Szreniawa Koszyce Pauza -
130 Błękitni II Modlnica 3:0 Wierzbowianka Wierzbno (wycofanie) -
131 Czarni 03 Grzegorzowice Michałowianka Michałowice 2021-06-19
132 Jastrzębiec Książ Wielki Galicja Raciborowice 2021-06-1917:00
133 Spartak Wielkanoc-Gołcza Partyzant Dojazdów 2021-06-19
134 Słomniczanka II Słomniki Prądniczanka II Kraków 2021-06-19
135 Bibiczanka Bibice Płomień Kościelec 2021-06-2017:00
136 Strażak Goszcza Ekler Baranówka 2021-06-19
kolejka 18:
137 Pauza Strażak Goszcza -
138 Ekler Baranówka Bibiczanka Bibice 2021-06-0918:00
139 Płomień Kościelec Słomniczanka II Słomniki 2021-06-0918:00
140 Prądniczanka II Kraków Spartak Wielkanoc-Gołcza 2021-06-0917:00
141 Partyzant Dojazdów Jastrzębiec Książ Wielki 2021-06-0917:00
142 Galicja Raciborowice Czarni 03 Grzegorzowice 2021-06-0918:00
143 Michałowianka Michałowice Błękitni II Modlnica 2021-06-0918:00
144 Wierzbowianka Wierzbno (wycofanie) 0:3 Szreniawa Koszyce -
kolejka 19:
145 Wierzbowianka Wierzbno (wycofanie) Pauza -
146 Szreniawa Koszyce Michałowianka Michałowice 2021-05-1918:00
147 Błękitni II Modlnica Galicja Raciborowice 2021-05-2018:30
148 Czarni 03 Grzegorzowice Partyzant Dojazdów 2021-05-2017:00
149 Jastrzębiec Książ Wielki Prądniczanka II Kraków 2021-05-1818:00
150 Spartak Wielkanoc-Gołcza Płomień Kościelec 2021-05-2017:00
151 Słomniczanka II Słomniki Ekler Baranówka 2021-05-2018:00
152 Bibiczanka Bibice Strażak Goszcza 2021-05-2018:00
kolejka 20:
153 Pauza Bibiczanka Bibice -
154 Strażak Goszcza 2:4 Słomniczanka II Słomniki 2021-05-1318:00
155 Ekler Baranówka 3:0 Spartak Wielkanoc-Gołcza 2021-05-1218:00
156 Płomień Kościelec 2:4 Jastrzębiec Książ Wielki 2021-05-1318:00
157 Prądniczanka II Kraków 4:0 Czarni 03 Grzegorzowice 2021-05-1219:30
158 Partyzant Dojazdów 3:0 Błękitni II Modlnica 2021-05-1217:00
159 Galicja Raciborowice 2:4 Szreniawa Koszyce 2021-05-1218:00
160 Michałowianka Michałowice 3:0 Wierzbowianka Wierzbno (wycofanie) -
kolejka 21:
161 Michałowianka Michałowice Pauza -
162 Wierzbowianka Wierzbno (wycofanie) 0:3 Galicja Raciborowice -
163 Szreniawa Koszyce 4:1 Partyzant Dojazdów 2021-04-2517:00
164 Błękitni II Modlnica 1:0 Prądniczanka II Kraków 2021-04-2517:00
165 Czarni 03 Grzegorzowice 4:1 Płomień Kościelec 2021-04-2517:00
166 Jastrzębiec Książ Wielki 1:1 Ekler Baranówka 2021-04-2417:00
167 Spartak Wielkanoc-Gołcza 3:2 Strażak Goszcza 2021-04-2516:00
168 Słomniczanka II Słomniki 1:1 Bibiczanka Bibice 2021-04-2417:00
kolejka 22:
169 Pauza Słomniczanka II Słomniki -
170 Bibiczanka Bibice 4:2 Spartak Wielkanoc-Gołcza 2021-05-0111:00
171 Strażak Goszcza 1:7 Jastrzębiec Książ Wielki 2021-05-0117:00
172 Ekler Baranówka 4:0 Czarni 03 Grzegorzowice 2021-05-0117:00
173 Płomień Kościelec 0:1 Błękitni II Modlnica 2021-05-0117:00
174 Prądniczanka II Kraków 2:2 Szreniawa Koszyce 2021-05-0219:00
175 Partyzant Dojazdów 3:0 Wierzbowianka Wierzbno (wycofanie) -
176 Galicja Raciborowice 4:3 Michałowianka Michałowice 2021-05-0117:00
kolejka 23:
177 Galicja Raciborowice Pauza -
178 Michałowianka Michałowice 0:1 Partyzant Dojazdów 2021-05-0817:00
179 Wierzbowianka Wierzbno (wycofanie) 0:3 Prądniczanka II Kraków -
180 Szreniawa Koszyce 2:0 Płomień Kościelec 2021-05-0917:30
181 Błękitni II Modlnica 0:4 Ekler Baranówka 2021-05-0817:00
182 Czarni 03 Grzegorzowice 5:1 Strażak Goszcza 2021-05-0917:00
183 Jastrzębiec Książ Wielki 2:0 Bibiczanka Bibice 2021-05-0917:00
184 Spartak Wielkanoc-Gołcza 3:3 Słomniczanka II Słomniki 2021-05-0916:00
kolejka 24:
185 Pauza Spartak Wielkanoc-Gołcza -
186 Słomniczanka II Słomniki 0:5 Jastrzębiec Książ Wielki 2021-05-1617:00
187 Bibiczanka Bibice 5:2 Czarni 03 Grzegorzowice 2021-05-1617:00
188 Strażak Goszcza 2:1 Błękitni II Modlnica 2021-05-1517:00
189 Ekler Baranówka 2:2 Szreniawa Koszyce 2021-05-1517:00
190 Płomień Kościelec 3:0 Wierzbowianka Wierzbno (wycofanie) -
191 Prądniczanka II Kraków 3:1 Michałowianka Michałowice 2021-05-1616:00
192 Partyzant Dojazdów 3:1 Galicja Raciborowice 2021-05-1516:00
kolejka 25:
193 Partyzant Dojazdów Pauza -
194 Galicja Raciborowice Prądniczanka II Kraków 2021-05-2218:00
195 Michałowianka Michałowice Płomień Kościelec 2021-05-2217:00
196 Wierzbowianka Wierzbno (wycofanie) 0:3 Ekler Baranówka -
197 Szreniawa Koszyce Strażak Goszcza 2021-05-2317:30
198 Błękitni II Modlnica Bibiczanka Bibice 2021-05-2218:00
199 Czarni 03 Grzegorzowice Słomniczanka II Słomniki 2021-05-2317:00
200 Jastrzębiec Książ Wielki Spartak Wielkanoc-Gołcza 2021-05-2217:00
kolejka 26:
201 Pauza Jastrzębiec Książ Wielki 2021-05-2917:00
202 Spartak Wielkanoc-Gołcza Czarni 03 Grzegorzowice 2021-05-3016:00
203 Słomniczanka II Słomniki Błękitni II Modlnica 2021-05-2917:00
204 Bibiczanka Bibice Szreniawa Koszyce 2021-05-3017:00
205 Strażak Goszcza 3:0 Wierzbowianka Wierzbno (wycofanie) 2021-05-2917:00
206 Ekler Baranówka Michałowianka Michałowice 2021-05-3017:00
207 Płomień Kościelec Galicja Raciborowice 2021-05-3017:00
208 Prądniczanka II Kraków Partyzant Dojazdów 2021-05-3016:00
kolejka 27:
209 Prądniczanka II Kraków Pauza -
210 Partyzant Dojazdów Płomień Kościelec 2021-06-0217:30
211 Galicja Raciborowice Ekler Baranówka 2021-06-0218:00
212 Michałowianka Michałowice Strażak Goszcza 2021-06-0218:00
213 Wierzbowianka Wierzbno (wycofanie) 0:3 Bibiczanka Bibice -
214 Szreniawa Koszyce Słomniczanka II Słomniki 2021-06-0218:00
215 Błękitni II Modlnica Spartak Wielkanoc-Gołcza 2021-06-02
216 Czarni 03 Grzegorzowice Jastrzębiec Książ Wielki 2021-06-0217:00
kolejka 28:
217 Pauza Czarni 03 Grzegorzowice -
218 Jastrzębiec Książ Wielki Błękitni II Modlnica 2021-06-0617:00
219 Spartak Wielkanoc-Gołcza Szreniawa Koszyce 2021-06-0616:00
220 Słomniczanka II Słomniki 3:0 Wierzbowianka Wierzbno (wycofanie) -
221 Bibiczanka Bibice Michałowianka Michałowice 2021-06-0617:00
222 Strażak Goszcza Galicja Raciborowice 2021-06-0617:00
223 Ekler Baranówka Partyzant Dojazdów 2021-06-0617:00
224 Płomień Kościelec Prądniczanka II Kraków 2021-06-0517:00
kolejka 29:
225 Płomień Kościelec Pauza -
226 Prądniczanka II Kraków Ekler Baranówka 2021-06-1318:00
227 Partyzant Dojazdów Strażak Goszcza 2021-06-1216:00
228 Galicja Raciborowice Bibiczanka Bibice 2021-06-1218:00
229 Michałowianka Michałowice Słomniczanka II Słomniki 2021-06-1217:00
230 Wierzbowianka Wierzbno (wycofanie) 0:3 Spartak Wielkanoc-Gołcza -
231 Szreniawa Koszyce Jastrzębiec Książ Wielki 2021-06-1318:00
232 Błękitni II Modlnica Czarni 03 Grzegorzowice 2021-06-12
kolejka 30:
233 Pauza Błękitni II Modlnica -
234 Czarni 03 Grzegorzowice Szreniawa Koszyce 2021-06-2617:00
235 Wierzbowianka Wierzbno (wycofanie) 0:3 Jastrzębiec Książ Wielki -
236 Spartak Wielkanoc-Gołcza Michałowianka Michałowice 2021-06-2617:00
237 Słomniczanka II Słomniki Galicja Raciborowice 2021-06-2617:00
238 Bibiczanka Bibice Partyzant Dojazdów 2021-06-2617:00
239 Strażak Goszcza Prądniczanka II Kraków 2021-06-2617:00
240 Ekler Baranówka Płomień Kościelec 2021-06-2617:00