Kraków: Klasa B "KEEZA Grupa 1"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Niedźwiedź II 5 13 21:10 4 1 0 3 9 15:7 3 0 0 2 4 6:3 1 1 0
2 Strażak Goszcza 5 13 21:3 4 1 0 3 7 14:2 2 1 0 2 6 7:1 2 0 0
3 Zawisza Sulechów 6 13 18:11 4 1 1 3 9 13:5 3 0 0 3 4 5:6 1 1 1
4 Polanowice 6 12 11:8 3 3 0 3 5 4:3 1 2 0 3 7 7:5 2 1 0
5 Polonia Wilczkowice 5 10 12:5 3 1 1 3 6 4:2 2 0 1 2 4 8:3 1 1 0
6 Sparta Skrzeszowice 4 9 11:7 3 0 1 2 3 3:4 1 0 1 2 6 8:3 2 0 0
7 Agricola Klimontów 5 6 11:15 2 0 3 2 6 8:3 2 0 0 3 0 3:12 0 0 3
8 Trątnowianka Trątnowice 5 5 6:8 1 2 2 2 1 1:2 0 1 1 3 4 5:6 1 1 1
9 Victoria Smroków 6 4 14:15 1 1 4 3 4 9:6 1 1 1 3 0 5:9 0 0 3
10 Cobra Wężerów 4 3 11:20 1 0 3 2 0 5:11 0 0 2 2 3 6:9 1 0 1
11 Olimpia Czaple Wielkie 6 3 9:18 0 3 3 3 2 5:8 0 2 1 3 1 4:10 0 1 2
12 Milenium Radziemice 6 3 6:22 1 0 5 3 3 5:10 1 0 2 3 0 1:12 0 0 3
13 Kosynierzy Łuczyce 5 1 11:20 0 1 4 2 0 4:9 0 0 2 3 1 7:11 0 1 2



kolejka 1:
1 Cobra Wężerów Pauza -
2 Polonia Wilczkowice 2:0 Victoria Smroków 2021-08-2218:00
3 Strażak Goszcza 4:0 Trątnowianka Trątnowice 2021-08-2214:00
4 Polanowice 1:1 Zawisza Sulechów 2021-08-2216:00
5 Milenium Radziemice 4:1 Kosynierzy Łuczyce 2021-08-2111:00
6 Niedźwiedź II 5:2 Agricola Klimontów 2021-08-2215:00
7 Olimpia Czaple Wielkie 1:4 Sparta Skrzeszowice 2021-08-2216:00
kolejka 2:
8 Pauza Sparta Skrzeszowice -
9 Agricola Klimontów 4:0 Olimpia Czaple Wielkie 2021-08-2910:00
10 Kosynierzy Łuczyce 2:5 Niedźwiedź II 2021-08-2816:30
11 Zawisza Sulechów 3:1 Milenium Radziemice 2021-08-2817:00
12 Trątnowianka Trątnowice 0:1 Polanowice 2021-08-2916:00
13 Victoria Smroków 1:5 Strażak Goszcza 2021-08-2917:00
14 Cobra Wężerów 1:6 Polonia Wilczkowice 2021-08-2914:00
kolejka 3:
15 Polonia Wilczkowice Pauza -
16 Strażak Goszcza 9:1 Cobra Wężerów 2021-09-0416:30
17 Polanowice 1:0 Victoria Smroków 2021-09-0517:30
18 Milenium Radziemice 1:4 Trątnowianka Trątnowice 2021-09-0513:00
19 Niedźwiedź II 4:0 Zawisza Sulechów 2021-09-0417:00
20 Olimpia Czaple Wielkie 3:3 Kosynierzy Łuczyce 2021-09-0515:00
21 Sparta Skrzeszowice 2:0 Agricola Klimontów 2021-09-0415:30
kolejka 4:
22 Pauza Agricola Klimontów -
23 Kosynierzy Łuczyce 2:4 Sparta Skrzeszowice 2021-09-1116:30
24 Zawisza Sulechów 5:3 Olimpia Czaple Wielkie 2021-09-1116:00
25 Trątnowianka Trątnowice 1:1 Niedźwiedź II 2021-09-1216:00
26 Victoria Smroków 7:0 Milenium Radziemice 2021-09-1214:00
27 Cobra Wężerów 4:5 Polanowice 2021-09-1214:00
28 Polonia Wilczkowice 0:2 Strażak Goszcza 2021-09-1216:00
kolejka 5:
29 Strażak Goszcza Pauza -
30 Polanowice 2:2 Polonia Wilczkowice 2021-09-1915:00
31 Milenium Radziemice 0:5 Cobra Wężerów 2021-09-1811:00
32 Niedźwiedź II 6:5 Victoria Smroków 2021-09-1914:00
33 Olimpia Czaple Wielkie 1:1 Trątnowianka Trątnowice 2021-09-1915:00
34 Sparta Skrzeszowice 1:4 Zawisza Sulechów 2021-09-1916:00
35 Agricola Klimontów 4:3 Kosynierzy Łuczyce 2021-09-1816:00
kolejka 6:
36 Pauza Kosynierzy Łuczyce -
37 Zawisza Sulechów 5:1 Agricola Klimontów 2021-09-2516:00
38 Trątnowianka Trątnowice Sparta Skrzeszowice 2021-09-2615:00
39 Victoria Smroków 1:1 Olimpia Czaple Wielkie 2021-09-2516:30
40 Cobra Wężerów Niedźwiedź II 2021-09-2614:00
41 Polonia Wilczkowice 2:0 Milenium Radziemice 2021-09-2616:00
42 Strażak Goszcza 1:1 Polanowice 2021-09-2516:00
kolejka 7:
43 Polanowice Pauza 2021-10-0314:00
44 Milenium Radziemice Strażak Goszcza 2021-10-0214:00
45 Niedźwiedź II Polonia Wilczkowice 2021-10-0314:00
46 Olimpia Czaple Wielkie Cobra Wężerów 2021-10-0315:00
47 Sparta Skrzeszowice Victoria Smroków 2021-10-0315:00
48 Agricola Klimontów Trątnowianka Trątnowice 2021-10-0311:00
49 Kosynierzy Łuczyce Zawisza Sulechów 2021-10-0315:00
kolejka 8:
50 Pauza Zawisza Sulechów 2021-10-1014:00
51 Trątnowianka Trątnowice Kosynierzy Łuczyce 2021-10-1013:00
52 Victoria Smroków Agricola Klimontów 2021-10-1014:00
53 Cobra Wężerów Sparta Skrzeszowice 2021-10-1014:00
54 Polonia Wilczkowice Olimpia Czaple Wielkie 2021-10-1015:00
55 Strażak Goszcza Niedźwiedź II 2021-10-1014:00
56 Polanowice Milenium Radziemice 2021-10-1014:00
kolejka 9:
57 Milenium Radziemice Pauza -
58 Niedźwiedź II Polanowice 2021-10-16
59 Olimpia Czaple Wielkie Strażak Goszcza 2021-10-1715:00
60 Sparta Skrzeszowice Polonia Wilczkowice 2021-10-1714:00
61 Agricola Klimontów Cobra Wężerów 2021-10-1711:00
62 Kosynierzy Łuczyce Victoria Smroków 2021-10-16
63 Zawisza Sulechów Trątnowianka Trątnowice 2021-10-1616:00
kolejka 10:
64 Pauza Trątnowianka Trątnowice -
65 Victoria Smroków Zawisza Sulechów 2021-10-23
66 Cobra Wężerów Kosynierzy Łuczyce 2021-10-2414:00
67 Polonia Wilczkowice Agricola Klimontów 2021-10-2414:00
68 Strażak Goszcza Sparta Skrzeszowice 2021-10-23
69 Polanowice Olimpia Czaple Wielkie 2021-10-2414:00
70 Milenium Radziemice Niedźwiedź II 2021-10-23
kolejka 11:
71 Niedźwiedź II Pauza -
72 Olimpia Czaple Wielkie Milenium Radziemice 2021-10-3114:00
73 Sparta Skrzeszowice Polanowice 2021-10-3114:00
74 Agricola Klimontów Strażak Goszcza 2021-10-3111:00
75 Kosynierzy Łuczyce Polonia Wilczkowice 2021-10-30
76 Zawisza Sulechów Cobra Wężerów 2021-10-3015:00
77 Trątnowianka Trątnowice Victoria Smroków 2021-10-3112:00
kolejka 12:
78 Pauza Victoria Smroków -
79 Cobra Wężerów Trątnowianka Trątnowice 2021-11-0714:00
80 Polonia Wilczkowice Zawisza Sulechów 2021-11-0714:00
81 Strażak Goszcza Kosynierzy Łuczyce 2021-11-06
82 Polanowice Agricola Klimontów 2021-11-0713:00
83 Milenium Radziemice Sparta Skrzeszowice 2021-11-06
84 Niedźwiedź II Olimpia Czaple Wielkie 2021-11-06
kolejka 13:
85 Olimpia Czaple Wielkie Pauza -
86 Sparta Skrzeszowice Niedźwiedź II 2021-11-13
87 Agricola Klimontów Milenium Radziemice 2021-11-1411:00
88 Kosynierzy Łuczyce Polanowice 2021-11-13
89 Zawisza Sulechów Strażak Goszcza 2021-11-13
90 Trątnowianka Trątnowice Polonia Wilczkowice 2021-11-13
91 Victoria Smroków Cobra Wężerów 2021-11-13