Kraków: Klasa B "KEEZA Grupa 2"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Wisła Rząska 5 13 24:6 4 1 0 1 3 2:1 1 0 0 4 10 22:5 3 1 0
2 AP Kmita II Zabierzów 5 13 18:3 4 1 0 2 6 10:2 2 0 0 3 7 8:1 2 1 0
3 Niegoszowianka Niegoszowice 5 12 17:6 4 0 1 3 9 15:3 3 0 0 2 3 2:3 1 0 1
4 Płomień Jerzmanowice 5 11 17:4 3 2 0 3 5 7:4 1 2 0 2 6 10:0 2 0 0
5 Novi Narama 6 9 24:16 3 0 3 4 6 13:11 2 0 2 2 3 11:5 1 0 1
6 Orzeł II Bębło 6 9 16:19 3 0 3 3 6 7:5 2 0 1 3 3 9:14 1 0 2
7 Górzanka Nawojowa Góra 4 6 10:13 2 0 2 2 6 6:2 2 0 0 2 0 4:11 0 0 2
8 Fitball Szklary 6 6 12:14 2 0 4 4 6 11:7 2 0 2 2 0 1:7 0 0 2
9 Iskra Radwanowice 4 3 7:11 1 0 3 1 3 4:3 1 0 0 3 0 3:8 0 0 3
10 Pauza (Maszycanka II Maszyce-rezygnacja) 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
11 Orlęta II Rudawa 5 0 5:23 0 0 5 2 0 0:12 0 0 2 3 0 5:11 0 0 3
12 Topór Aleksandrowice 5 0 2:37 0 0 5 3 0 2:25 0 0 3 2 0 0:12 0 0 2

Wycofania:
Maszycanka II Maszyce - wycofanie na wniosek klubu z dnia 2021-08-06.
Walkowery:
1. Mecz z dnia 2021-08-22, Fitball Szklary – Orzeł II Bębło 0:3 (na boisku 2:4), nieuprawniony zawodnik w drużynie gospodarzy.
2. Mecz z dnia 2021-08-22, Płomień Jerzmanowice – Iskra Radwanowice 3:0, niestawienie się drużyny gości.
3. Mecz z dnia 2021-08-22, Novi Narama – AP Kmita II Zabierzów 0:3 (na boisku 4:3), nieuprawniony zawodnik w drużynie gospodarzy.
4. Mecz z dnia 2021-09-12, Orzeł II Bębło – Orlęta II Rudawa 3:0, niestawienie się drużyny gości.



kolejka 1:
1 Fitball Szklary 0:3 Orzeł II Bębło 2021-08-2211:00
2 Novi Narama 0:3 AP Kmita II Zabierzów 2021-08-2217:00
3 Niegoszowianka Niegoszowice Pauza (Maszycanka II Maszyce-rezygnacja) -
4 Topór Aleksandrowice 1:13 Wisła Rząska 2021-08-2117:30
5 Górzanka Nawojowa Góra 4:2 Orlęta II Rudawa 2021-08-2214:00
6 Płomień Jerzmanowice 3:0 Iskra Radwanowice 2021-08-2218:00
kolejka 2:
7 Orzeł II Bębło 3:2 Iskra Radwanowice 2021-08-2817:30
8 Orlęta II Rudawa 0:9 Płomień Jerzmanowice 2021-08-2817:00
9 Wisła Rząska Górzanka Nawojowa Góra 2021-11-0714:00
10 Pauza (Maszycanka II Maszyce-rezygnacja) Topór Aleksandrowice -
11 AP Kmita II Zabierzów 2:0 Niegoszowianka Niegoszowice 2021-08-2817:00
12 Fitball Szklary 4:3 Novi Narama 2021-08-2915:00
kolejka 3:
13 Novi Narama 9:4 Orzeł II Bębło 2021-09-0514:00
14 Niegoszowianka Niegoszowice 5:1 Fitball Szklary 2021-09-0417:00
15 Topór Aleksandrowice 0:4 AP Kmita II Zabierzów 2021-09-0517:00
16 Górzanka Nawojowa Góra Pauza (Maszycanka II Maszyce-rezygnacja) -
17 Płomień Jerzmanowice 3:3 Wisła Rząska 2021-09-0517:00
18 Iskra Radwanowice 4:3 Orlęta II Rudawa 2021-09-0512:00
kolejka 4:
19 Orzeł II Bębło 3:0 Orlęta II Rudawa 2021-09-1217:00
20 Wisła Rząska 2:1 Iskra Radwanowice 2021-09-1117:00
21 Pauza (Maszycanka II Maszyce-rezygnacja) Płomień Jerzmanowice -
22 AP Kmita II Zabierzów 8:2 Górzanka Nawojowa Góra 2021-09-1217:00
23 Fitball Szklary 7:0 Topór Aleksandrowice 2021-09-1213:30
24 Novi Narama 1:2 Niegoszowianka Niegoszowice 2021-09-1217:00
kolejka 5:
25 Niegoszowianka Niegoszowice 5:2 Orzeł II Bębło 2021-09-1916:00
26 Topór Aleksandrowice 1:8 Novi Narama 2021-09-1817:00
27 Górzanka Nawojowa Góra 2:0 Fitball Szklary 2021-09-1916:00
28 Płomień Jerzmanowice 1:1 AP Kmita II Zabierzów 2021-09-1816:30
29 Iskra Radwanowice Pauza (Maszycanka II Maszyce-rezygnacja) -
30 Orlęta II Rudawa 0:3 Wisła Rząska 2021-09-1817:00
kolejka 6:
31 Orzeł II Bębło 1:3 Wisła Rząska 2021-09-2616:00
32 Pauza (Maszycanka II Maszyce-rezygnacja) Orlęta II Rudawa -
33 AP Kmita II Zabierzów Iskra Radwanowice 2021-09-2516:00
34 Fitball Szklary 0:1 Płomień Jerzmanowice 2021-09-2615:00
35 Novi Narama 3:2 Górzanka Nawojowa Góra 2021-09-2613:30
36 Niegoszowianka Niegoszowice 5:0 Topór Aleksandrowice 2021-09-2516:00
kolejka 7:
37 Topór Aleksandrowice Orzeł II Bębło 2021-10-0316:30
38 Górzanka Nawojowa Góra Niegoszowianka Niegoszowice 2021-10-0315:00
39 Płomień Jerzmanowice Novi Narama 2021-10-0216:00
40 Iskra Radwanowice Fitball Szklary 2021-10-0213:00
41 Orlęta II Rudawa AP Kmita II Zabierzów 2021-10-0314:00
42 Wisła Rząska Pauza (Maszycanka II Maszyce-rezygnacja) 2021-10-0314:00
kolejka 8:
43 Orzeł II Bębło Pauza (Maszycanka II Maszyce-rezygnacja) 2021-10-1014:00
44 AP Kmita II Zabierzów Wisła Rząska 2021-10-1016:00
45 Fitball Szklary Orlęta II Rudawa 2021-10-1015:00
46 Novi Narama Iskra Radwanowice 2021-10-1016:00
47 Niegoszowianka Niegoszowice Płomień Jerzmanowice 2021-10-0914:00
48 Topór Aleksandrowice Górzanka Nawojowa Góra 2021-10-1014:00
kolejka 9:
49 Górzanka Nawojowa Góra Orzeł II Bębło 2021-10-1715:00
50 Płomień Jerzmanowice Topór Aleksandrowice 2021-10-1616:00
51 Iskra Radwanowice Niegoszowianka Niegoszowice 2021-10-16
52 Orlęta II Rudawa Novi Narama 2021-10-1714:00
53 Wisła Rząska Fitball Szklary 2021-10-16
54 Pauza (Maszycanka II Maszyce-rezygnacja) AP Kmita II Zabierzów -
kolejka 10:
55 Orzeł II Bębło AP Kmita II Zabierzów 2021-10-2415:00
56 Fitball Szklary Pauza (Maszycanka II Maszyce-rezygnacja) -
57 Novi Narama Wisła Rząska 2021-10-2415:00
58 Niegoszowianka Niegoszowice Orlęta II Rudawa 2021-10-2414:00
59 Topór Aleksandrowice Iskra Radwanowice 2021-10-23
60 Górzanka Nawojowa Góra Płomień Jerzmanowice 2021-10-2414:00
kolejka 11:
61 Płomień Jerzmanowice Orzeł II Bębło 2021-10-3015:00
62 Iskra Radwanowice Górzanka Nawojowa Góra 2021-10-30
63 Orlęta II Rudawa Topór Aleksandrowice 2021-10-3111:00
64 Wisła Rząska Niegoszowianka Niegoszowice 2021-10-30
65 Pauza (Maszycanka II Maszyce-rezygnacja) Novi Narama -
66 AP Kmita II Zabierzów Fitball Szklary 2021-10-3114:00