Kraków: Klasa B "KEEZA Grupa 3"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Dragoons Kraków 4 12 18:4 4 0 0 2 6 11:2 2 0 0 2 6 7:2 2 0 0
2 Victoria Kraków 6 10 15:14 3 1 2 2 6 7:2 2 0 0 4 4 8:12 1 1 2
3 Fairant Kraków 5 10 11:6 3 1 1 3 6 6:5 2 0 1 2 4 5:1 1 1 0
4 Pychowianka Kraków 6 10 15:8 3 1 2 3 6 5:4 2 0 1 3 4 10:4 1 1 1
5 Rybitwy Kraków 5 9 15:9 3 0 2 2 3 5:6 1 0 1 3 6 10:3 2 0 1
6 Albertus Kraków 5 8 15:15 2 2 1 4 8 13:10 2 2 0 1 0 2:5 0 0 1
7 Kolejarz-Prokocim II Kraków 5 7 12:10 2 1 2 1 1 2:2 0 1 0 4 6 10:8 2 0 2
8 Opatkowianka Kraków 6 7 13:16 2 1 3 3 3 5:9 1 0 2 3 4 8:7 1 1 1
9 Bieżanowianka II Kraków 6 7 11:16 2 1 3 3 3 3:7 1 0 2 3 4 8:9 1 1 1
10 Tramwaj II Kraków 4 6 9:10 2 0 2 3 6 8:8 2 0 1 1 0 1:2 0 0 1
11 Universum Kraków 5 5 8:7 1 2 2 2 2 1:1 0 2 0 3 3 7:6 1 0 2
12 Wawel Kraków 5 3 8:11 1 0 4 3 3 7:6 1 0 2 2 0 1:5 0 0 2
13 Bronowicki Kraków 6 3 7:31 1 0 5 3 0 1:21 0 0 3 3 3 6:10 1 0 2
14 Pauza (Grom Kraków - wycofanie) 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0

Wycofania:
Grom Kraków - wycofanie z rozgrywek na wniosek klubu w dniu 2021-09-03.
Walkowery:
1. Mecz z dnia 2021-08-22, Grom Kraków – Dragoons Kraków 0:3, niestawienie się drużyny gospodarzy.
2. Mecz z dnia 2021-09-12, Tramwaj II Kraków – Bronowicki Kraków 0:3 (na boisku 7:3), nieuprawniony zawodnik w drużynie gospodarzy.



kolejka 1:
1 Albertus Kraków 5:4 Kolejarz-Prokocim II Kraków 2021-08-2112:00
2 Fairant Kraków 2:1 Rybitwy Kraków 2021-08-2217:00
3 Wawel Kraków Tramwaj II Kraków 2021-11-2011:00
4 Bieżanowianka II Kraków 2:1 Universum Kraków 2021-08-2117:00
5 Pauza (Grom Kraków - wycofanie) Dragoons Kraków -
6 Bronowicki Kraków 1:8 Pychowianka Kraków 2021-08-2118:00
7 Opatkowianka Kraków 2:3 Victoria Kraków 2021-08-2217:30
kolejka 2:
8 Kolejarz-Prokocim II Kraków 2:2 Victoria Kraków 2021-08-2914:00
9 Pychowianka Kraków 2:1 Opatkowianka Kraków 2021-08-2915:00
10 Dragoons Kraków 6:1 Bronowicki Kraków 2021-08-2914:00
11 Universum Kraków Pauza (Grom Kraków - wycofanie) 2021-08-2914:00
12 Tramwaj II Kraków 5:3 Bieżanowianka II Kraków 2021-08-2815:30
13 Rybitwy Kraków 1:0 Wawel Kraków 2021-08-2817:00
14 Albertus Kraków 1:1 Fairant Kraków 2021-08-2814:00
kolejka 3:
15 Fairant Kraków 0:3 Kolejarz-Prokocim II Kraków 2021-09-0517:00
16 Wawel Kraków 5:2 Albertus Kraków 2021-09-0413:30
17 Bieżanowianka II Kraków 1:2 Rybitwy Kraków 2021-09-0417:00
18 Pauza (Grom Kraków - wycofanie) Tramwaj II Kraków -
19 Bronowicki Kraków 0:6 Universum Kraków 2021-09-0417:00
20 Opatkowianka Kraków 1:5 Dragoons Kraków 2021-09-0517:00
21 Victoria Kraków 3:2 Pychowianka Kraków 2021-09-0517:00
kolejka 4:
22 Pychowianka Kraków 2:1 Kolejarz-Prokocim II Kraków 2021-09-1217:00
23 Dragoons Kraków 5:1 Victoria Kraków 2021-09-1214:00
24 Universum Kraków 1:1 Opatkowianka Kraków 2021-09-1216:00
25 Tramwaj II Kraków 0:3 Bronowicki Kraków 2021-09-1211:00
26 Rybitwy Kraków Pauza (Grom Kraków - wycofanie) -
27 Albertus Kraków 3:3 Bieżanowianka II Kraków 2021-09-1116:00
28 Fairant Kraków 4:1 Wawel Kraków 2021-09-1213:00
kolejka 5:
29 Wawel Kraków 1:2 Kolejarz-Prokocim II Kraków 2021-09-1811:00
30 Bieżanowianka II Kraków 0:4 Fairant Kraków 2021-09-1816:30
31 Pauza (Grom Kraków - wycofanie) Albertus Kraków -
32 Bronowicki Kraków 0:7 Rybitwy Kraków 2021-09-1816:00
33 Opatkowianka Kraków 2:1 Tramwaj II Kraków 2021-09-1817:00
34 Victoria Kraków 4:0 Universum Kraków 2021-09-1914:00
35 Pychowianka Kraków 1:2 Dragoons Kraków 2021-09-1816:00
kolejka 6:
36 Kolejarz-Prokocim II Kraków Dragoons Kraków 2021-09-2616:00
37 Universum Kraków 0:0 Pychowianka Kraków 2021-09-2615:00
38 Tramwaj II Kraków 3:2 Victoria Kraków 2021-09-2611:00
39 Rybitwy Kraków 4:6 Opatkowianka Kraków 2021-09-2516:00
40 Albertus Kraków 4:2 Bronowicki Kraków 2021-09-2512:30
41 Fairant Kraków Pauza (Grom Kraków - wycofanie) -
42 Wawel Kraków 1:2 Bieżanowianka II Kraków 2021-09-2516:00
kolejka 7:
43 Bieżanowianka II Kraków Kolejarz-Prokocim II Kraków 2021-10-0215:00
44 Pauza (Grom Kraków - wycofanie) Wawel Kraków 2021-10-0314:00
45 Bronowicki Kraków Fairant Kraków 2021-10-0215:00
46 Opatkowianka Kraków Albertus Kraków 2021-10-0211:00
47 Victoria Kraków Rybitwy Kraków 2021-10-0314:00
48 Pychowianka Kraków Tramwaj II Kraków 2021-10-0315:30
49 Dragoons Kraków Universum Kraków 2021-10-0314:00
kolejka 8:
50 Kolejarz-Prokocim II Kraków Universum Kraków 2021-10-1014:00
51 Tramwaj II Kraków Dragoons Kraków 2021-10-1012:00
52 Rybitwy Kraków Pychowianka Kraków 2021-10-0915:30
53 Albertus Kraków Victoria Kraków 2021-10-0911:00
54 Fairant Kraków Opatkowianka Kraków 2021-10-1015:00
55 Wawel Kraków Bronowicki Kraków 2021-10-1012:00
56 Bieżanowianka II Kraków Pauza (Grom Kraków - wycofanie) 2021-10-1014:00
kolejka 9:
57 Pauza (Grom Kraków - wycofanie) Kolejarz-Prokocim II Kraków -
58 Bronowicki Kraków Bieżanowianka II Kraków 2021-10-1615:00
59 Opatkowianka Kraków Wawel Kraków 2021-10-16
60 Victoria Kraków Fairant Kraków 2021-10-16
61 Pychowianka Kraków Albertus Kraków 2021-10-1715:00
62 Dragoons Kraków Rybitwy Kraków 2021-10-1714:00
63 Universum Kraków Tramwaj II Kraków 2021-10-1715:00
kolejka 10:
64 Kolejarz-Prokocim II Kraków Tramwaj II Kraków 2021-10-2411:00
65 Rybitwy Kraków Universum Kraków 2021-10-2415:00
66 Albertus Kraków Dragoons Kraków 2021-10-2311:30
67 Fairant Kraków Pychowianka Kraków 2021-10-2411:00
68 Wawel Kraków Victoria Kraków 2021-10-2311:00
69 Bieżanowianka II Kraków Opatkowianka Kraków 2021-10-2315:30
70 Pauza (Grom Kraków - wycofanie) Bronowicki Kraków -
kolejka 11:
71 Bronowicki Kraków Kolejarz-Prokocim II Kraków 2021-10-30
72 Opatkowianka Kraków Pauza (Grom Kraków - wycofanie) -
73 Victoria Kraków Bieżanowianka II Kraków 2021-10-30
74 Pychowianka Kraków Wawel Kraków 2021-10-3114:00
75 Dragoons Kraków Fairant Kraków 2021-10-3114:00
76 Universum Kraków Albertus Kraków 2021-10-3114:00
77 Tramwaj II Kraków Rybitwy Kraków 2021-10-3014:30
kolejka 12:
78 Kolejarz-Prokocim II Kraków Rybitwy Kraków 2021-11-0711:00
79 Albertus Kraków Tramwaj II Kraków 2021-11-0612:30
80 Fairant Kraków Universum Kraków 2021-11-0711:00
81 Wawel Kraków Dragoons Kraków 2021-11-0611:00
82 Bieżanowianka II Kraków Pychowianka Kraków 2021-11-0614:00
83 Pauza (Grom Kraków - wycofanie) Victoria Kraków -
84 Bronowicki Kraków Opatkowianka Kraków 2021-11-06
kolejka 13:
85 Opatkowianka Kraków Kolejarz-Prokocim II Kraków 2021-11-13
86 Victoria Kraków Bronowicki Kraków 2021-11-13
87 Pychowianka Kraków Pauza (Grom Kraków - wycofanie) -
88 Dragoons Kraków Bieżanowianka II Kraków 2021-11-1414:00
89 Universum Kraków Wawel Kraków 2021-11-1413:00
90 Tramwaj II Kraków Fairant Kraków 2021-11-1411:00
91 Rybitwy Kraków Albertus Kraków 2021-11-1313:00