Kraków: Klasa B "Grupa 4"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Sankowia Sanka 14 37 44:15 12 1 1 7 21 33:9 7 0 0 7 16 11:6 5 1 1
2 Radziszowianka II Radziszów 15 36 40:9 11 3 1 8 22 25:3 7 1 0 7 14 15:6 4 2 1
3 Nadwiślan Rusocice 14 32 36:13 10 2 2 7 17 17:5 5 2 0 7 15 19:8 5 0 2
4 Gwiazda Ściejowice 15 31 38:26 10 1 4 6 13 14:6 4 1 1 9 18 24:20 6 0 3
5 Klub Sportowy Tyniec 15 29 64:25 9 2 4 9 21 51:11 7 0 2 6 8 13:14 2 2 2
6 Trzebol Wielkie Drogi 13 21 35:25 7 0 6 8 12 23:13 4 0 4 5 9 12:12 3 0 2
7 Borkowianka Borek Szlachecki 14 16 29:40 5 1 8 6 1 7:22 0 1 5 8 15 22:18 5 0 3
8 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 14 12 19:48 4 0 10 7 6 12:26 2 0 5 7 6 7:22 2 0 5
9 Lotnik II Kryspinów 15 9 18:59 3 0 12 6 3 7:18 1 0 5 9 6 11:41 2 0 7
10 Skawinka II Skawina (wycofany) 19 9 19:53 3 0 16 10 3 7:28 1 0 9 9 6 12:25 2 0 7
11 Błękitni Czułówek 12 3 24:53 1 0 11 6 3 9:20 1 0 5 6 0 15:33 0 0 6
12 Pauza (Piast Skawina-wycofanie) 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0

Wycofane drużyny:
2020-08-20 Piast Skawina - wycofanie na wniosek klubu
2021-05-11 Skawinka II Skawina - wycofanie na wniosek klubu, pozostałe zawody zweryfikowane jako 3:0 walkower na korzyśc drużyn przeciwnych

Walkowery:
2020-08-29 mecz Lotnik II Kryspinów - Skawinka II Skawina 3:0 (na boisku 3:4), nieuprawniony zawodnik w zespole gości
2020-10-18 mecz Nadwiślan Rusocice - Błękitni Czułówek 3:0, niestawienie się zespołu gości
2020-10-24 mecz Skawinka II Skawina - KS Tyniec 0:4 (na boisku 2:4), nieuprawniony zawodnik w zespole gospodarzy
2021-04-25 mecz Błękitni Czułówek - Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 0:3 (na boisku 0:2), nieuprawniony zawodnik w zespole gospodarzy
2021-04-25 mecz Borkowianka Borek Szlachecki - Sankowia Sanka 0:3 (na boisku 2:3), nieuprawniony zawodnik w zespole gości
2021-05-02 mecz Nadwiślan Rusocice - Lotnik II Kryspinów 3:0 (na boisku 3:0), zdekompletowanie zespołu gości
2021-05-02 mecz Skawinka II - Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 0:3, niestawienie się do zawodów zespołu gospodarzy



kolejka 1:
1 Pauza (Piast Skawina-wycofanie) Błękitni Czułówek -
2 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2:1 Lotnik II Kryspinów 2020-08-2311:00
3 Skawinka II Skawina (wycofany) 0:3 Radziszowianka II Radziszów 2020-08-2311:00
4 Trzebol Wielkie Drogi 1:2 Borkowianka Borek Szlachecki 2020-08-2317:00
5 Nadwiślan Rusocice 5:1 Klub Sportowy Tyniec 2020-08-2317:00
6 Sankowia Sanka 3:1 Gwiazda Ściejowice 2020-08-2217:00
kolejka 2:
7 Błękitni Czułówek 0:2 Gwiazda Ściejowice 2020-08-2917:00
8 Klub Sportowy Tyniec 1:2 Sankowia Sanka 2020-08-2911:00
9 Borkowianka Borek Szlachecki 1:5 Nadwiślan Rusocice 2020-08-3017:00
10 Radziszowianka II Radziszów 3:0 Trzebol Wielkie Drogi 2020-08-3016:00
11 Lotnik II Kryspinów 3:0 Skawinka II Skawina (wycofany) 2020-08-2917:00
12 Pauza (Piast Skawina-wycofanie) Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa -
kolejka 3:
13 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 3:1 Błękitni Czułówek 2020-09-0611:00
14 Skawinka II Skawina (wycofany) Pauza (Piast Skawina-wycofanie) -
15 Trzebol Wielkie Drogi 6:1 Lotnik II Kryspinów 2020-09-0617:00
16 Nadwiślan Rusocice 1:1 Radziszowianka II Radziszów 2020-09-0517:00
17 Sankowia Sanka 4:1 Borkowianka Borek Szlachecki 2020-09-0517:00
18 Gwiazda Ściejowice 5:1 Klub Sportowy Tyniec 2020-09-0517:00
kolejka 4:
19 Błękitni Czułówek 1:4 Klub Sportowy Tyniec 2020-09-1316:30
20 Borkowianka Borek Szlachecki 1:2 Gwiazda Ściejowice 2020-09-1316:00
21 Radziszowianka II Radziszów 3:0 Sankowia Sanka 2020-09-1316:00
22 Lotnik II Kryspinów 0:2 Nadwiślan Rusocice 2020-09-1312:00
23 Pauza (Piast Skawina-wycofanie) Trzebol Wielkie Drogi -
24 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 3:4 Skawinka II Skawina (wycofany) 2020-09-1311:00
kolejka 5:
25 Skawinka II Skawina (wycofany) 5:2 Błękitni Czułówek 2020-09-2011:00
26 Trzebol Wielkie Drogi 4:0 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2020-09-2016:00
27 Nadwiślan Rusocice Pauza (Piast Skawina-wycofanie) -
28 Sankowia Sanka 7:0 Lotnik II Kryspinów 2020-09-1916:00
29 Gwiazda Ściejowice 0:0 Radziszowianka II Radziszów 2020-09-1916:00
30 Klub Sportowy Tyniec 4:2 Borkowianka Borek Szlachecki 2020-09-1911:00
kolejka 6:
31 Błękitni Czułówek 5:4 Borkowianka Borek Szlachecki 2020-09-2716:30
32 Radziszowianka II Radziszów 1:1 Klub Sportowy Tyniec 2020-09-2616:00
33 Lotnik II Kryspinów 1:5 Gwiazda Ściejowice 2020-09-2616:30
34 Pauza (Piast Skawina-wycofanie) Sankowia Sanka -
35 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 1:6 Nadwiślan Rusocice 2020-09-2714:00
36 Skawinka II Skawina (wycofany) 2:3 Trzebol Wielkie Drogi 2020-09-2716:30
kolejka 7:
37 Trzebol Wielkie Drogi 6:4 Błękitni Czułówek 2020-10-0416:00
38 Nadwiślan Rusocice 3:2 Skawinka II Skawina (wycofany) 2020-10-0416:00
39 Sankowia Sanka 4:0 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2020-10-0316:00
40 Gwiazda Ściejowice Pauza (Piast Skawina-wycofanie) -
41 Klub Sportowy Tyniec 10:1 Lotnik II Kryspinów 2020-10-0311:00
42 Borkowianka Borek Szlachecki 1:5 Radziszowianka II Radziszów 2020-10-0315:30
kolejka 8:
43 Błękitni Czułówek 0:3 Radziszowianka II Radziszów 2020-10-1016:00
44 Lotnik II Kryspinów 1:4 Borkowianka Borek Szlachecki 2020-10-1112:00
45 Pauza (Piast Skawina-wycofanie) Klub Sportowy Tyniec -
46 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 0:7 Gwiazda Ściejowice 2020-10-1111:00
47 Skawinka II Skawina (wycofany) 0:1 Sankowia Sanka 2020-10-1016:00
48 Trzebol Wielkie Drogi 1:2 Nadwiślan Rusocice 2020-10-1115:00
kolejka 9:
49 Nadwiślan Rusocice 3:0 Błękitni Czułówek 2020-10-1815:30
50 Trzebol Wielkie Drogi 0:1 Sankowia Sanka 2020-10-1715:30
51 Gwiazda Ściejowice 2:1 Skawinka II Skawina (wycofany) 2020-10-1715:00
52 Klub Sportowy Tyniec 10:1 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2020-10-1711:00
53 Borkowianka Borek Szlachecki Pauza (Piast Skawina-wycofanie) -
54 Radziszowianka II Radziszów 7:0 Lotnik II Kryspinów 2020-11-1111:00
kolejka 10:
55 Błękitni Czułówek 3:4 Lotnik II Kryspinów 2020-10-2514:30
56 Pauza (Piast Skawina-wycofanie) Radziszowianka II Radziszów -
57 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2:3 Borkowianka Borek Szlachecki 2020-10-2511:00
58 Skawinka II Skawina (wycofany) 0:4 Klub Sportowy Tyniec 2020-10-2511:00
59 Trzebol Wielkie Drogi 2:3 Gwiazda Ściejowice 2020-10-2511:00
60 Nadwiślan Rusocice 1:1 Sankowia Sanka 2020-10-2514:00
kolejka 11:
61 Sankowia Sanka 8:6 Błękitni Czułówek 2020-10-3113:30
62 Gwiazda Ściejowice 3:0 Nadwiślan Rusocice 2020-10-3114:00
63 Klub Sportowy Tyniec 5:1 Trzebol Wielkie Drogi 2020-11-0711:30
64 Borkowianka Borek Szlachecki 2:5 Skawinka II Skawina (wycofany) 2020-10-3111:00
65 Radziszowianka II Radziszów 3:0 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2020-11-0713:00
66 Lotnik II Kryspinów Pauza (Piast Skawina-wycofanie) -
kolejka 12:
67 Błękitni Czułówek Pauza (Piast Skawina-wycofanie) -
68 Lotnik II Kryspinów Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2021-06-02
69 Radziszowianka II Radziszów 3:0 Skawinka II Skawina (wycofany) -
70 Borkowianka Borek Szlachecki Trzebol Wielkie Drogi 2021-06-0218:00
71 Klub Sportowy Tyniec Nadwiślan Rusocice 2021-06-02
72 Gwiazda Ściejowice Sankowia Sanka 2021-06-0316:00
kolejka 13:
73 Gwiazda Ściejowice Błękitni Czułówek 2021-06-1917:00
74 Sankowia Sanka Klub Sportowy Tyniec 2021-06-19
75 Nadwiślan Rusocice Borkowianka Borek Szlachecki 2021-06-2016:00
76 Trzebol Wielkie Drogi Radziszowianka II Radziszów 2021-06-19
77 Skawinka II Skawina (wycofany) 0:3 Lotnik II Kryspinów -
78 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa Pauza (Piast Skawina-wycofanie) -
kolejka 14:
79 Błękitni Czułówek 0:3 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2021-04-2517:00
80 Pauza (Piast Skawina-wycofanie) Skawinka II Skawina (wycofany) -
81 Lotnik II Kryspinów 1:4 Trzebol Wielkie Drogi 2021-04-2512:00
82 Radziszowianka II Radziszów 2:1 Nadwiślan Rusocice 2021-04-2514:00
83 Borkowianka Borek Szlachecki 0:3 Sankowia Sanka 2021-04-2517:00
84 Klub Sportowy Tyniec 10:0 Gwiazda Ściejowice 2021-04-2415:00
kolejka 15:
85 Klub Sportowy Tyniec 8:2 Błękitni Czułówek 2021-05-0111:30
86 Gwiazda Ściejowice 1:3 Borkowianka Borek Szlachecki 2021-05-0116:00
87 Sankowia Sanka 4:1 Radziszowianka II Radziszów 2021-05-0117:00
88 Nadwiślan Rusocice 3:0 Lotnik II Kryspinów 2021-05-0217:00
89 Trzebol Wielkie Drogi Pauza (Piast Skawina-wycofanie) -
90 Skawinka II Skawina (wycofany) 0:3 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2021-05-0216:00
kolejka 16:
91 Błękitni Czułówek Skawinka II Skawina (wycofany) 2021-05-0917:00
92 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 1:4 Trzebol Wielkie Drogi 2021-05-0911:00
93 Pauza (Piast Skawina-wycofanie) Nadwiślan Rusocice -
94 Lotnik II Kryspinów 1:3 Sankowia Sanka 2021-05-0912:00
95 Radziszowianka II Radziszów 3:1 Gwiazda Ściejowice 2021-05-0817:00
96 Borkowianka Borek Szlachecki 2:2 Klub Sportowy Tyniec 2021-05-0917:00
kolejka 17:
97 Borkowianka Borek Szlachecki Błękitni Czułówek 2021-05-1617:00
98 Klub Sportowy Tyniec 0:2 Radziszowianka II Radziszów 2021-05-1617:00
99 Gwiazda Ściejowice 3:1 Lotnik II Kryspinów 2021-05-1517:00
100 Sankowia Sanka Pauza (Piast Skawina-wycofanie) -
101 Nadwiślan Rusocice 1:0 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2021-05-1616:00
102 Trzebol Wielkie Drogi 3:0 Skawinka II Skawina (wycofany) -
kolejka 18:
103 Błękitni Czułówek Trzebol Wielkie Drogi 2021-05-2317:00
104 Skawinka II Skawina (wycofany) 0:3 Nadwiślan Rusocice -
105 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa Sankowia Sanka 2021-05-2311:00
106 Pauza (Piast Skawina-wycofanie) Gwiazda Ściejowice -
107 Lotnik II Kryspinów Klub Sportowy Tyniec 2021-05-2312:00
108 Radziszowianka II Radziszów Borkowianka Borek Szlachecki 2021-05-2217:00
kolejka 19:
109 Radziszowianka II Radziszów Błękitni Czułówek 2021-05-3014:00
110 Borkowianka Borek Szlachecki Lotnik II Kryspinów 2021-05-3017:00
111 Klub Sportowy Tyniec Pauza (Piast Skawina-wycofanie) 2021-05-3017:00
112 Gwiazda Ściejowice Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2021-05-2917:00
113 Sankowia Sanka 3:0 Skawinka II Skawina (wycofany) 2021-05-3017:00
114 Nadwiślan Rusocice Trzebol Wielkie Drogi 2021-05-3017:00
kolejka 20:
115 Błękitni Czułówek Nadwiślan Rusocice 2021-06-05
116 Sankowia Sanka Trzebol Wielkie Drogi 2021-06-0517:00
117 Skawinka II Skawina (wycofany) 0:3 Gwiazda Ściejowice -
118 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa Klub Sportowy Tyniec 2021-06-0611:00
119 Pauza (Piast Skawina-wycofanie) Borkowianka Borek Szlachecki -
120 Lotnik II Kryspinów Radziszowianka II Radziszów 2021-06-0612:00
kolejka 21:
121 Lotnik II Kryspinów Błękitni Czułówek 2021-06-1318:30
122 Radziszowianka II Radziszów Pauza (Piast Skawina-wycofanie) -
123 Borkowianka Borek Szlachecki Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2021-06-1317:00
124 Klub Sportowy Tyniec 3:0 Skawinka II Skawina (wycofany) -
125 Gwiazda Ściejowice Trzebol Wielkie Drogi 2021-06-1217:00
126 Sankowia Sanka Nadwiślan Rusocice 2021-06-1217:00
kolejka 22:
127 Błękitni Czułówek Sankowia Sanka 2021-06-2717:00
128 Nadwiślan Rusocice Gwiazda Ściejowice 2021-06-2717:00
129 Trzebol Wielkie Drogi Klub Sportowy Tyniec 2021-06-2617:00
130 Skawinka II Skawina (wycofany) 0:3 Borkowianka Borek Szlachecki -
131 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa Radziszowianka II Radziszów 2021-06-2717:00
132 Pauza (Piast Skawina-wycofanie) Lotnik II Kryspinów -