Kraków: Klasa B "KEEZA Grupa 4"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Kaszowianka II Kaszów 6 15 20:10 5 0 1 2 3 2:6 1 0 1 4 12 18:4 4 0 0
2 Gwiazda Ściejowice 6 15 17:6 5 0 1 2 6 4:0 2 0 0 4 9 13:6 3 0 1
3 Wisła Czernichów 6 13 24:14 4 1 1 4 10 15:7 3 1 0 2 3 9:7 1 0 1
4 Radziszowianka II Radziszów 5 12 17:9 4 0 1 3 6 10:7 2 0 1 2 6 7:2 2 0 0
5 Klub Sportowy Tyniec 5 11 22:10 3 2 0 2 6 13:4 2 0 0 3 5 9:6 1 2 0
6 Borkowianka Borek Szlachecki 6 11 19:9 3 2 1 4 7 11:7 2 1 1 2 4 8:2 1 1 0
7 Sokół Rybna 5 10 18:7 3 1 1 2 4 8:3 1 1 0 3 6 10:4 2 0 1
8 Płomień Kostrze 6 6 18:20 2 0 4 1 0 1:2 0 0 1 5 6 17:18 2 0 3
9 Lotnik II Kryspinów 6 5 8:21 1 2 3 3 0 2:16 0 0 3 3 5 6:5 1 2 0
10 Trzebol Wielkie Drogi 6 4 7:18 1 1 4 4 3 4:11 1 0 3 2 1 3:7 0 1 1
11 Rzozovia Rzozów 6 3 8:17 1 0 5 3 3 7:9 1 0 2 3 0 1:8 0 0 3
12 Błękitni Czułówek 5 3 10:20 0 3 2 4 2 8:18 0 2 2 1 1 2:2 0 1 0
13 Nadwiślan Rusocice 6 3 11:22 1 0 5 2 0 3:11 0 0 2 4 3 8:11 1 0 3
14 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 6 2 7:23 0 2 4 4 2 5:12 0 2 2 2 0 2:11 0 0 2



kolejka 1:
1 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2:2 Lotnik II Kryspinów 2021-08-2211:00
2 Błękitni Czułówek 1:8 Wisła Czernichów 2021-08-2214:00
3 Trzebol Wielkie Drogi 0:3 Radziszowianka II Radziszów 2021-08-2117:30
4 Sokół Rybna 2:2 Borkowianka Borek Szlachecki 2021-08-2117:00
5 Klub Sportowy Tyniec 5:3 Nadwiślan Rusocice 2021-08-2117:00
6 Płomień Kostrze 1:2 Gwiazda Ściejowice 2021-08-2117:00
7 Rzozovia Rzozów 1:3 Kaszowianka II Kaszów 2021-08-2217:00
kolejka 2:
8 Lotnik II Kryspinów 1:5 Kaszowianka II Kaszów 2021-08-2914:00
9 Gwiazda Ściejowice 2:0 Rzozovia Rzozów 2021-08-2817:00
10 Nadwiślan Rusocice 2:4 Płomień Kostrze 2021-08-2917:00
11 Borkowianka Borek Szlachecki 2:2 Klub Sportowy Tyniec 2021-08-2913:00
12 Radziszowianka II Radziszów 4:2 Sokół Rybna 2021-08-2916:00
13 Wisła Czernichów 4:0 Trzebol Wielkie Drogi 2021-08-2817:30
14 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2:2 Błękitni Czułówek 2021-08-2911:00
kolejka 3:
15 Błękitni Czułówek 2:2 Lotnik II Kryspinów 2021-09-0513:00
16 Trzebol Wielkie Drogi 3:1 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2021-09-0516:00
17 Sokół Rybna 6:1 Wisła Czernichów 2021-09-0415:00
18 Klub Sportowy Tyniec Radziszowianka II Radziszów 2021-11-2014:00
19 Borkowianka Borek Szlachecki 4:2 Płomień Kostrze 2021-09-0517:00
20 Rzozovia Rzozów 4:2 Nadwiślan Rusocice 2021-09-0417:00
21 Kaszowianka II Kaszów 2:0 Gwiazda Ściejowice 2021-09-0514:00
kolejka 4:
22 Lotnik II Kryspinów 1:8 Gwiazda Ściejowice 2021-09-1212:00
23 Nadwiślan Rusocice 1:7 Kaszowianka II Kaszów 2021-09-1215:30
24 Borkowianka Borek Szlachecki 3:0 Rzozovia Rzozów 2021-09-1217:00
25 Radziszowianka II Radziszów 5:2 Płomień Kostrze 2021-09-1217:00
26 Wisła Czernichów 2:2 Klub Sportowy Tyniec 2021-09-1117:00
27 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 0:3 Sokół Rybna 2021-09-1117:00
28 Błękitni Czułówek 3:3 Trzebol Wielkie Drogi 2021-09-1216:00
kolejka 5:
29 Trzebol Wielkie Drogi 1:2 Lotnik II Kryspinów 2021-09-1816:00
30 Sokół Rybna Błękitni Czułówek 2021-09-1817:00
31 Klub Sportowy Tyniec 8:1 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2021-09-1816:00
32 Wisła Czernichów 6:4 Płomień Kostrze 2021-09-1816:00
33 Rzozovia Rzozów 2:4 Radziszowianka II Radziszów 2021-09-1817:00
34 Kaszowianka II Kaszów 0:6 Borkowianka Borek Szlachecki 2021-09-1914:00
35 Gwiazda Ściejowice 2:0 Nadwiślan Rusocice 2021-09-1817:00
kolejka 6:
36 Lotnik II Kryspinów 0:3 Nadwiślan Rusocice 2021-09-2612:00
37 Borkowianka Borek Szlachecki 2:3 Gwiazda Ściejowice 2021-09-2516:00
38 Radziszowianka II Radziszów 1:3 Kaszowianka II Kaszów 2021-09-2615:00
39 Wisła Czernichów 3:1 Rzozovia Rzozów 2021-09-2615:00
40 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 1:5 Płomień Kostrze 2021-09-2611:00
41 Błękitni Czułówek 2:5 Klub Sportowy Tyniec 2021-09-2616:00
42 Trzebol Wielkie Drogi 0:5 Sokół Rybna 2021-09-2615:30
kolejka 7:
43 Sokół Rybna Lotnik II Kryspinów 2021-10-0216:30
44 Klub Sportowy Tyniec Trzebol Wielkie Drogi 2021-10-0211:30
45 Płomień Kostrze Błękitni Czułówek 2021-10-0216:00
46 Rzozovia Rzozów Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2021-10-0216:00
47 Kaszowianka II Kaszów Wisła Czernichów 2021-10-0314:00
48 Gwiazda Ściejowice Radziszowianka II Radziszów 2021-10-0216:00
49 Nadwiślan Rusocice Borkowianka Borek Szlachecki 2021-10-0215:00
kolejka 8:
50 Lotnik II Kryspinów Borkowianka Borek Szlachecki 2021-10-1014:00
51 Radziszowianka II Radziszów Nadwiślan Rusocice 2021-10-1015:00
52 Wisła Czernichów Gwiazda Ściejowice 2021-10-0915:30
53 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa Kaszowianka II Kaszów 2021-10-1011:00
54 Błękitni Czułówek Rzozovia Rzozów 2021-10-1015:00
55 Trzebol Wielkie Drogi Płomień Kostrze 2021-10-1015:00
56 Sokół Rybna Klub Sportowy Tyniec 2021-10-0913:00
kolejka 9:
57 Klub Sportowy Tyniec Lotnik II Kryspinów 2021-10-1616:00
58 Płomień Kostrze Sokół Rybna 2021-10-16
59 Rzozovia Rzozów Trzebol Wielkie Drogi 2021-10-1615:00
60 Kaszowianka II Kaszów Błękitni Czułówek 2021-10-1714:00
61 Gwiazda Ściejowice Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2021-10-1616:00
62 Nadwiślan Rusocice Wisła Czernichów 2021-10-1713:00
63 Borkowianka Borek Szlachecki Radziszowianka II Radziszów 2021-10-1616:00
kolejka 10:
64 Lotnik II Kryspinów Radziszowianka II Radziszów 2021-10-2412:00
65 Wisła Czernichów Borkowianka Borek Szlachecki 2021-10-2315:00
66 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa Nadwiślan Rusocice 2021-10-2411:00
67 Błękitni Czułówek Gwiazda Ściejowice 2021-10-2414:00
68 Trzebol Wielkie Drogi Kaszowianka II Kaszów 2021-10-2315:00
69 Sokół Rybna Rzozovia Rzozów 2021-10-2315:30
70 Klub Sportowy Tyniec Płomień Kostrze 2021-10-2315:00
kolejka 11:
71 Płomień Kostrze Lotnik II Kryspinów 2021-10-30
72 Rzozovia Rzozów Klub Sportowy Tyniec 2021-10-3014:00
73 Kaszowianka II Kaszów Sokół Rybna 2021-10-3013:00
74 Gwiazda Ściejowice Trzebol Wielkie Drogi 2021-10-3015:00
75 Nadwiślan Rusocice Błękitni Czułówek 2021-10-30
76 Borkowianka Borek Szlachecki Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2021-10-30
77 Radziszowianka II Radziszów Wisła Czernichów 2021-10-3015:00
kolejka 12:
78 Lotnik II Kryspinów Wisła Czernichów 2021-11-0712:00
79 Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa Radziszowianka II Radziszów 2021-11-0711:00
80 Błękitni Czułówek Borkowianka Borek Szlachecki 2021-11-0714:00
81 Trzebol Wielkie Drogi Nadwiślan Rusocice 2021-11-0711:00
82 Sokół Rybna Gwiazda Ściejowice 2021-11-0614:00
83 Klub Sportowy Tyniec Kaszowianka II Kaszów 2021-11-0614:00
84 Płomień Kostrze Rzozovia Rzozów 2021-11-06
kolejka 13:
85 Rzozovia Rzozów Lotnik II Kryspinów 2021-11-13
86 Kaszowianka II Kaszów Płomień Kostrze 2021-11-1313:00
87 Gwiazda Ściejowice Klub Sportowy Tyniec 2021-11-1314:00
88 Nadwiślan Rusocice Sokół Rybna 2021-11-13
89 Borkowianka Borek Szlachecki Trzebol Wielkie Drogi 2021-11-1314:00
90 Radziszowianka II Radziszów Błękitni Czułówek 2021-11-1314:00
91 Wisła Czernichów Sparta Przeginia Duchowna-Narodowa 2021-11-1314:00