Kraków: Klasa okręgowa Grupa 1
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 TS Węgrzce 18 47 63:7 15 2 1 9 24 37:4 8 0 1 9 23 26:3 7 2 0
2 Błękitni Modlnica 18 46 73:24 15 1 2 9 24 52:14 8 0 1 9 22 21:10 7 1 1
3 Orzeł Bębło 18 32 34:27 10 2 6 9 13 16:12 4 1 4 9 19 18:15 6 1 2
4 Przemsza Klucze 17 31 37:21 9 4 4 9 14 16:10 4 2 3 8 17 21:11 5 2 1
5 Bolesław Bukowno 17 29 31:17 9 2 6 8 20 19:5 6 2 0 9 9 12:12 3 0 6
6 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 18 27 31:24 7 6 5 8 13 12:9 3 4 1 10 14 19:15 4 2 4
7 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 18 27 27:31 8 3 7 9 14 14:14 4 2 3 9 13 13:17 4 1 4
8 Pogoń Miechów 17 25 26:35 8 1 8 9 15 14:16 5 0 4 8 10 12:19 3 1 4
9 Piliczanka Pilica 18 23 23:25 7 2 9 10 16 13:11 5 1 4 8 7 10:14 2 1 5
10 KS Olkusz 18 20 25:43 5 5 8 6 11 15:12 3 2 1 12 9 10:31 2 3 7
11 Zieleńczanka Zielonki 18 18 33:39 5 3 10 9 14 22:15 4 2 3 9 4 11:24 1 1 7
12 Niedźwiedź Niedźwiedź 18 18 24:42 5 3 10 10 14 12:20 4 2 4 8 4 12:22 1 1 6
13 Lot-Balice 18 17 29:46 5 2 11 9 6 7:26 2 0 7 9 11 22:20 3 2 4
14 Orzeł Iwanowice 17 16 33:38 3 7 7 9 13 23:18 3 4 2 8 3 10:20 0 3 5
15 Leśnik Gorenice 18 1 14:84 0 1 17 10 0 6:39 0 0 10 8 1 8:45 0 1 7



kolejka 1:
1 Leśnik Gorenice pauzuje w kolejce -
2 Bolesław Bukowno 3:1 Niedźwiedź Niedźwiedź 2020-08-0917:30
3 Pogoń Miechów 2:1 Lot-Balice 2020-08-0817:00
4 TS Węgrzce 3:1 Zieleńczanka Zielonki 2020-08-0918:00
5 Piliczanka Pilica 2:0 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2020-08-0911:00
6 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2:0 Orzeł Iwanowice 2020-08-0817:00
7 Błękitni Modlnica 5:1 Przemsza Klucze 2020-08-0817:30
8 Orzeł Bębło 0:1 KS Olkusz 2020-08-0817:00
kolejka 2:
9 KS Olkusz pauzuje w kolejce -
10 Przemsza Klucze 0:0 Orzeł Bębło 2020-08-1517:00
11 Orzeł Iwanowice 1:1 Błękitni Modlnica 2020-08-1617:00
12 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2:2 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2020-08-1511:00
13 Zieleńczanka Zielonki 1:3 Piliczanka Pilica 2020-08-1511:00
14 Lot-Balice 0:5 TS Węgrzce 2020-08-1617:00
15 Niedźwiedź Niedźwiedź 0:4 Pogoń Miechów 2020-08-1617:00
16 Leśnik Gorenice 0:3 Bolesław Bukowno 2020-08-1517:30
kolejka 3:
17 Bolesław Bukowno pauzuje w kolejce -
18 Pogoń Miechów 5:4 Leśnik Gorenice 2020-08-2217:00
19 TS Węgrzce 4:0 Niedźwiedź Niedźwiedź 2020-08-2215:00
20 Piliczanka Pilica 1:0 Lot-Balice 2020-08-2317:00
21 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2:1 Zieleńczanka Zielonki 2020-08-2217:00
22 Błękitni Modlnica 3:4 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2020-08-2211:00
23 Orzeł Bębło 2:1 Orzeł Iwanowice 2020-08-2217:00
24 Przemsza Klucze 6:1 KS Olkusz 2020-08-2217:00
kolejka 4:
25 Przemsza Klucze pauzuje w kolejce -
26 Orzeł Iwanowice 5:2 KS Olkusz 2020-11-1113:00
27 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 1:0 Orzeł Bębło 2020-08-3017:00
28 Zieleńczanka Zielonki 1:3 Błękitni Modlnica 2020-08-2916:30
29 Lot-Balice 1:2 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2020-08-2917:00
30 Niedźwiedź Niedźwiedź 2:1 Piliczanka Pilica 2020-08-3016:00
31 Leśnik Gorenice 0:6 TS Węgrzce 2020-08-2917:30
32 Bolesław Bukowno 1:0 Pogoń Miechów 2020-08-2917:00
kolejka 5:
33 Pogoń Miechów pauzuje w kolejce -
34 TS Węgrzce 1:0 Bolesław Bukowno 2020-09-0511:00
35 Piliczanka Pilica 3:0 Leśnik Gorenice 2020-09-0611:00
36 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2:1 Niedźwiedź Niedźwiedź 2020-09-0516:00
37 Błękitni Modlnica 5:1 Lot-Balice 2020-09-0516:30
38 Orzeł Bębło 3:0 Zieleńczanka Zielonki 2020-09-0516:30
39 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2:0 KS Olkusz 2020-09-0517:00
40 Przemsza Klucze 4:1 Orzeł Iwanowice 2020-09-1617:00
kolejka 6:
41 Orzeł Iwanowice pauzuje w kolejce -
42 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 1:1 Przemsza Klucze 2020-09-1216:00
43 Zieleńczanka Zielonki 1:0 KS Olkusz 2020-09-1216:00
44 Lot-Balice 0:3 Orzeł Bębło 2020-09-1216:00
45 Niedźwiedź Niedźwiedź 1:5 Błękitni Modlnica 2020-09-1216:00
46 Leśnik Gorenice 0:2 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2020-09-1211:00
47 Bolesław Bukowno 2:0 Piliczanka Pilica 2020-09-1216:00
48 Pogoń Miechów 0:4 TS Węgrzce 2020-09-1216:00
kolejka 7:
49 TS Węgrzce pauzuje w kolejce -
50 Piliczanka Pilica 0:3 Pogoń Miechów 2020-09-2011:00
51 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2:1 Bolesław Bukowno 2020-09-1916:00
52 Błękitni Modlnica 11:1 Leśnik Gorenice 2020-09-1917:00
53 Orzeł Bębło 1:1 Niedźwiedź Niedźwiedź 2020-09-1916:00
54 KS Olkusz 1:1 Lot-Balice 2020-09-2015:00
55 Przemsza Klucze 2:1 Zieleńczanka Zielonki 2020-09-1916:00
56 Orzeł Iwanowice 2:2 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2020-09-1916:00
kolejka 8:
57 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada pauzuje w kolejce -
58 Zieleńczanka Zielonki 2:2 Orzeł Iwanowice 2020-09-2616:00
59 Lot-Balice 0:4 Przemsza Klucze 2020-09-2616:00
60 Niedźwiedź Niedźwiedź 0:0 KS Olkusz 2020-09-2616:00
61 Leśnik Gorenice 3:4 Orzeł Bębło 2020-09-2616:30
62 Bolesław Bukowno 3:1 Błękitni Modlnica 2020-09-2616:00
63 Pogoń Miechów 3:1 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2020-09-2616:00
64 TS Węgrzce 2:0 Piliczanka Pilica 2020-09-2611:00
kolejka 9:
65 Piliczanka Pilica pauzuje w kolejce -
66 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 1:2 TS Węgrzce 2020-10-0315:00
67 Błękitni Modlnica 7:1 Pogoń Miechów 2020-10-0316:00
68 Orzeł Bębło 3:2 Bolesław Bukowno 2020-10-0316:00
69 Leśnik Gorenice 0:1 KS Olkusz 2020-10-0311:00
70 Przemsza Klucze 2:1 Niedźwiedź Niedźwiedź 2020-10-0314:00
71 Orzeł Iwanowice 3:3 Lot-Balice 2020-10-0316:00
72 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2:2 Zieleńczanka Zielonki 2020-10-0316:00
kolejka 10:
73 Zieleńczanka Zielonki pauzuje w kolejce -
74 Lot-Balice 1:6 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2020-10-1115:00
75 Niedźwiedź Niedźwiedź 2:2 Orzeł Iwanowice 2020-10-1015:00
76 Leśnik Gorenice 0:7 Przemsza Klucze 2020-10-1015:00
77 Bolesław Bukowno 5:2 KS Olkusz 2020-10-1015:30
78 Pogoń Miechów 0:1 Orzeł Bębło 2020-11-1113:00
79 TS Węgrzce 2:3 Błękitni Modlnica 2020-10-1011:00
80 Piliczanka Pilica 0:3 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2020-10-1015:30
kolejka 11:
81 WKS PRZEBÓJ WOLBROM pauzuje w kolejce -
82 Błękitni Modlnica 4:1 Piliczanka Pilica 2020-11-1113:30
83 Orzeł Bębło 1:4 TS Węgrzce 2020-10-1713:00
84 Pogoń Miechów 3:1 KS Olkusz 2020-10-1715:00
85 Przemsza Klucze 1:2 Bolesław Bukowno 2020-10-1715:00
86 Orzeł Iwanowice 4:1 Leśnik Gorenice 2020-10-1714:00
87 Niedźwiedź Niedźwiedź 1:0 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2020-10-1715:00
88 Zieleńczanka Zielonki 5:3 Lot-Balice 2020-11-2111:00
kolejka 12:
89 Lot-Balice pauzuje w kolejce -
90 Niedźwiedź Niedźwiedź 0:4 Zieleńczanka Zielonki 2020-10-2415:00
91 Leśnik Gorenice 0:3 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2020-10-2415:00
92 Bolesław Bukowno 1:1 Orzeł Iwanowice 2020-11-2113:00
93 Pogoń Miechów 0:1 Przemsza Klucze 2020-10-2415:00
94 TS Węgrzce 7:0 KS Olkusz 2020-11-2215:00
95 Piliczanka Pilica 1:2 Orzeł Bębło 2020-10-2511:00
96 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 1:2 Błękitni Modlnica 2020-10-2415:00
kolejka 13:
97 Błękitni Modlnica pauzuje w kolejce -
98 Orzeł Bębło 5:0 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2020-11-2113:00
99 Piliczanka Pilica 0:0 KS Olkusz 2020-12-1311:00
100 Przemsza Klucze 0:2 TS Węgrzce 2020-10-3114:00
101 Orzeł Iwanowice 4:0 Pogoń Miechów 2020-10-3111:00
102 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2:1 Bolesław Bukowno 2020-10-3114:00
103 Zieleńczanka Zielonki 7:1 Leśnik Gorenice 2020-11-2811:00
104 Lot-Balice 2:5 Niedźwiedź Niedźwiedź 2020-10-3114:00
kolejka 14:
105 Niedźwiedź Niedźwiedź pauzuje w kolejce -
106 Leśnik Gorenice 1:7 Lot-Balice 2020-12-0512:00
107 Bolesław Bukowno 4:0 Zieleńczanka Zielonki 2020-11-0711:00
108 Pogoń Miechów 1:0 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2020-11-2113:00
109 TS Węgrzce 3:0 Orzeł Iwanowice 2020-11-0716:30
110 Piliczanka Pilica 1:2 Przemsza Klucze 2020-11-0811:00
111 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2:2 KS Olkusz 2020-12-0515:00
112 Błękitni Modlnica 9:2 Orzeł Bębło 2020-11-0713:30
kolejka 15:
113 Orzeł Bębło pauzuje w kolejce -
114 KS Olkusz 0:3 Błękitni Modlnica 2020-11-1413:00
115 Przemsza Klucze 0:1 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2020-11-1413:00
116 Orzeł Iwanowice 2:2 Piliczanka Pilica 2020-11-1411:00
117 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 1:1 TS Węgrzce 2020-11-1413:30
118 Zieleńczanka Zielonki 1:1 Pogoń Miechów 2020-11-1414:00
119 Lot-Balice 2:0 Bolesław Bukowno 2020-11-1413:00
120 Niedźwiedź Niedźwiedź 3:0 Leśnik Gorenice 2020-11-1413:30
kolejka 16:
121 Leśnik Gorenice -
122 Niedźwiedź Niedźwiedź Bolesław Bukowno 2021-05-2618:00
123 Lot-Balice Pogoń Miechów 2021-05-2518:00
124 Zieleńczanka Zielonki TS Węgrzce 2021-05-2717:30
125 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada Piliczanka Pilica 2021-05-2518:00
126 Orzeł Iwanowice WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2021-05-2617:00
127 Przemsza Klucze Błękitni Modlnica -
128 KS Olkusz Orzeł Bębło 2021-05-2618:00
kolejka 17:
129 KS Olkusz -
130 Orzeł Bębło Przemsza Klucze 2021-06-2318:00
131 Błękitni Modlnica Orzeł Iwanowice 2021-06-2218:30
132 WKS PRZEBÓJ WOLBROM Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada -
133 Piliczanka Pilica Zieleńczanka Zielonki -
134 TS Węgrzce Lot-Balice -
135 Pogoń Miechów Niedźwiedź Niedźwiedź 2021-06-2319:00
136 Bolesław Bukowno Leśnik Gorenice -
kolejka 18:
137 Bolesław Bukowno -
138 Leśnik Gorenice 2:3 Pogoń Miechów 2021-04-2517:00
139 Niedźwiedź Niedźwiedź 0:2 TS Węgrzce 2021-04-2417:00
140 Lot-Balice 1:0 Piliczanka Pilica 2021-04-2414:30
141 Zieleńczanka Zielonki 3:0 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2021-04-2417:00
142 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 1:2 Błękitni Modlnica 2021-04-2417:00
143 Orzeł Iwanowice 0:4 Orzeł Bębło 2021-04-2517:00
144 KS Olkusz 2:2 Przemsza Klucze 2021-04-2416:30
kolejka 19:
145 Przemsza Klucze -
146 KS Olkusz 4:3 Orzeł Iwanowice 2021-05-0117:00
147 Orzeł Bębło 0:1 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2021-05-0112:00
148 Błękitni Modlnica 4:1 Zieleńczanka Zielonki 2021-05-0115:00
149 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 1:4 Lot-Balice 2021-05-0117:00
150 Piliczanka Pilica 4:1 Niedźwiedź Niedźwiedź 2021-05-0117:00
151 TS Węgrzce 11:0 Leśnik Gorenice 2021-05-0112:00
152 Pogoń Miechów 0:3 Bolesław Bukowno 2021-05-0117:00
kolejka 20:
153 Pogoń Miechów -
154 Bolesław Bukowno 0:0 TS Węgrzce 2021-05-0818:00
155 Leśnik Gorenice 0:3 Piliczanka Pilica 2021-05-0817:00
156 Niedźwiedź Niedźwiedź 3:2 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2021-05-0817:00
157 Lot-Balice 0:1 Błękitni Modlnica 2021-05-0811:00
158 Zieleńczanka Zielonki 1:2 Orzeł Bębło 2021-05-0817:30
159 KS Olkusz 4:2 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2021-05-0911:00
160 Orzeł Iwanowice 2:3 Przemsza Klucze 2021-05-0817:00
kolejka 21:
161 Orzeł Iwanowice -
162 Przemsza Klucze 1:1 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2021-05-1517:00
163 KS Olkusz 4:1 Zieleńczanka Zielonki 2021-05-1518:00
164 Orzeł Bębło 1:2 Lot-Balice 2021-05-1512:00
165 Błękitni Modlnica 4:2 Niedźwiedź Niedźwiedź 2021-05-1517:30
166 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 1:1 Leśnik Gorenice 2021-05-1517:00
167 Piliczanka Pilica 1:0 Bolesław Bukowno 2021-05-1517:00
168 TS Węgrzce 4:0 Pogoń Miechów 2021-05-1511:00
kolejka 22:
169 TS Węgrzce -
170 Pogoń Miechów Piliczanka Pilica 2021-05-1918:00
171 Bolesław Bukowno WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2021-05-1917:00
172 Leśnik Gorenice Błękitni Modlnica 2021-05-1818:00
173 Niedźwiedź Niedźwiedź Orzeł Bębło 2021-05-1918:00
174 Lot-Balice KS Olkusz 2021-05-1818:00
175 Zieleńczanka Zielonki Przemsza Klucze 2021-05-1918:00
176 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada Orzeł Iwanowice 2021-05-1918:00
kolejka 23:
177 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada -
178 Orzeł Iwanowice Zieleńczanka Zielonki 2021-05-2317:00
179 Przemsza Klucze Lot-Balice 2021-05-2217:00
180 KS Olkusz Niedźwiedź Niedźwiedź 2021-05-2212:00
181 Orzeł Bębło Leśnik Gorenice 2021-05-2212:00
182 Błękitni Modlnica Bolesław Bukowno 2021-05-2317:30
183 WKS PRZEBÓJ WOLBROM Pogoń Miechów 2021-05-2217:00
184 Piliczanka Pilica TS Węgrzce 2021-05-2217:00
kolejka 24:
185 Piliczanka Pilica -
186 TS Węgrzce WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2021-05-3013:00
187 Pogoń Miechów Błękitni Modlnica 2021-05-2917:00
188 Bolesław Bukowno Orzeł Bębło 2021-05-2917:00
189 KS Olkusz Leśnik Gorenice 2021-05-2918:00
190 Niedźwiedź Niedźwiedź Przemsza Klucze 2021-05-2917:00
191 Lot-Balice Orzeł Iwanowice 2021-05-2917:00
192 Zieleńczanka Zielonki Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2021-05-2917:30
kolejka 25:
193 Zieleńczanka Zielonki -
194 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada Lot-Balice 2021-06-0218:00
195 Orzeł Iwanowice Niedźwiedź Niedźwiedź 2021-06-0317:00
196 Przemsza Klucze Leśnik Gorenice -
197 KS Olkusz Bolesław Bukowno 2021-06-0218:00
198 Orzeł Bębło Pogoń Miechów 2021-06-0312:00
199 Błękitni Modlnica TS Węgrzce -
200 WKS PRZEBÓJ WOLBROM Piliczanka Pilica 2021-06-0317:00
kolejka 26:
201 WKS PRZEBÓJ WOLBROM -
202 Piliczanka Pilica Błękitni Modlnica 2021-06-0517:00
203 TS Węgrzce Orzeł Bębło 2021-06-0617:00
204 KS Olkusz Pogoń Miechów 2021-06-0618:00
205 Bolesław Bukowno Przemsza Klucze 2021-06-0517:00
206 Leśnik Gorenice Orzeł Iwanowice 2021-06-0518:00
207 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada Niedźwiedź Niedźwiedź 2021-06-0517:00
208 Lot-Balice Zieleńczanka Zielonki 2021-06-0511:00
kolejka 27:
209 Lot-Balice -
210 Zieleńczanka Zielonki Niedźwiedź Niedźwiedź 2021-06-1218:00
211 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada Leśnik Gorenice 2021-06-1217:00
212 Orzeł Iwanowice Bolesław Bukowno 2021-06-1317:00
213 Przemsza Klucze Pogoń Miechów -
214 KS Olkusz TS Węgrzce 2021-06-1218:00
215 Orzeł Bębło Piliczanka Pilica 2021-06-1212:00
216 Błękitni Modlnica WKS PRZEBÓJ WOLBROM -
kolejka 28:
217 Błękitni Modlnica -
218 WKS PRZEBÓJ WOLBROM Orzeł Bębło 2021-06-1618:00
219 KS Olkusz Piliczanka Pilica 2021-06-1618:00
220 TS Węgrzce Przemsza Klucze 2021-06-1617:00
221 Pogoń Miechów Orzeł Iwanowice 2021-06-1618:00
222 Bolesław Bukowno Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2021-06-1617:00
223 Leśnik Gorenice Zieleńczanka Zielonki 2021-06-1518:00
224 Niedźwiedź Niedźwiedź Lot-Balice -
kolejka 29:
225 Niedźwiedź Niedźwiedź -
226 Lot-Balice Leśnik Gorenice 2021-06-1911:00
227 Zieleńczanka Zielonki Bolesław Bukowno 2021-06-1918:00
228 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada Pogoń Miechów 2021-06-1917:00
229 Orzeł Iwanowice TS Węgrzce 2021-06-2017:00
230 Przemsza Klucze Piliczanka Pilica -
231 KS Olkusz WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2021-06-1918:00
232 Orzeł Bębło Błękitni Modlnica 2021-06-1912:00
kolejka 30:
233 Orzeł Bębło -
234 Błękitni Modlnica KS Olkusz 2021-06-2617:00
235 WKS PRZEBÓJ WOLBROM Przemsza Klucze 2021-06-2617:00
236 Piliczanka Pilica Orzeł Iwanowice 2021-06-2617:00
237 TS Węgrzce Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2021-06-2617:00
238 Pogoń Miechów Zieleńczanka Zielonki 2021-06-2617:00
239 Bolesław Bukowno Lot-Balice 2021-06-2617:00
240 Leśnik Gorenice Niedźwiedź Niedźwiedź 2021-06-2617:00