Klasa okręgowa "KEEZA" Grupa 2
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Radziszowianka Radziszów 13 36 53:10 12 0 1 6 18 27:1 6 0 0 7 18 26:9 6 0 1
2 Prokocim Kraków 13 31 39:14 10 1 2 7 16 19:7 5 1 1 6 15 20:7 5 0 1
3 Orlęta Rudawa 13 25 28:19 8 1 4 6 9 8:12 3 0 3 7 16 20:7 5 1 1
4 Prądniczanka Kraków 13 24 42:23 7 3 3 7 13 29:12 4 1 2 6 11 13:11 3 2 1
5 AP Kmita Zabierzów 13 23 23:14 7 2 4 7 13 12:9 4 1 2 6 10 11:5 3 1 2
6 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 13 21 21:15 6 3 4 7 11 9:7 3 2 2 6 10 12:8 3 1 2
7 Hutnik II Kraków 13 20 42:30 6 2 5 7 12 29:22 4 0 3 6 8 13:8 2 2 2
8 Grębałowianka Kraków 13 16 19:28 5 1 7 6 10 10:9 3 1 2 7 6 9:19 2 0 5
9 Świt Krzeszowice 13 14 23:29 4 2 7 6 6 8:15 2 0 4 7 8 15:14 2 2 3
10 Kaszowianka Kaszów 13 14 20:33 4 2 7 7 8 10:17 2 2 3 6 6 10:16 2 0 4
11 Bronowianka Kraków 13 11 18:34 3 2 8 6 1 6:23 0 1 5 7 10 12:11 3 1 3
12 Skawinka Skawina 13 10 16:33 3 1 9 6 6 8:13 2 0 4 7 4 8:20 1 1 5
13 Pogoń Skotniki 13 10 11:34 3 1 9 6 7 6:12 2 1 3 7 3 5:22 1 0 6
14 Borek Kraków 13 7 16:55 2 1 10 7 7 12:19 2 1 4 6 0 4:36 0 0 6

Termin meczu 1. kolejki Prokocim - Grębałowianka został ustalony z urzędu (6 dni przed zawodami). Mecz 6. kolejki Orzeł Piaski Wielkie - Hutnik II Kraków (wynik z boiska 3-2) zweryfikowany jako walkower 3-0 na korzyść Hutnika za grę w Orle zawodników, którzy przekroczyli regulaminowy czas gry. Mecz 9. kolejki z 10.10.2021 r. Grębałowianka - Bronowianka (wynik z boiska 1-0 dla Grębałowianki), zweryfikowany jako walkower 3-0 na korzyść Grębałowianki z powodu gry w zespole Bronowianki nieuprawnionego zawodnika. Wydział Gier MZPN zmienił z urzędu początek rozpoczęcia meczu 13. kolejki pomiędzy drużynami Świt Krzeszowice i Hutnik II Kraków (z 14:30 na 14:00) z powodu zapadających ciemności po zmianie czasu.



kolejka 1:
1 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 3:1 Pogoń Skotniki 2021-08-1517:30
2 Prądniczanka Kraków 2:3 Radziszowianka Radziszów 2021-08-1411:00
3 AP Kmita Zabierzów 2:1 Bronowianka Kraków 2021-08-1417:00
4 Prokocim Kraków 4:1 Grębałowianka Kraków 2021-08-1417:00
5 Kaszowianka Kaszów 0:5 Orlęta Rudawa 2021-08-1514:00
6 Hutnik II Kraków 2:5 Skawinka Skawina 2021-08-1517:00
7 Borek Kraków 3:3 Świt Krzeszowice 2021-08-1417:00
kolejka 2:
8 Pogoń Skotniki 1:0 Świt Krzeszowice 2021-08-2217:00
9 Skawinka Skawina 2:1 Borek Kraków 2021-08-2117:00
10 Orlęta Rudawa 2:1 Hutnik II Kraków 2021-08-2115:00
11 Grębałowianka Kraków 0:4 Kaszowianka Kaszów 2021-08-2217:30
12 Bronowianka Kraków 2:5 Prokocim Kraków 2021-08-2111:00
13 Radziszowianka Radziszów 1:0 AP Kmita Zabierzów 2021-08-2117:00
14 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 1:2 Prądniczanka Kraków 2021-08-2217:00
kolejka 3:
15 Prądniczanka Kraków 6:2 Pogoń Skotniki 2021-08-2810:00
16 AP Kmita Zabierzów 2:0 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2021-08-2811:00
17 Prokocim Kraków 1:4 Radziszowianka Radziszów 2021-08-2817:00
18 Kaszowianka Kaszów 3:2 Bronowianka Kraków 2021-08-2914:00
19 Hutnik II Kraków 1:2 Grębałowianka Kraków 2021-08-2917:00
20 Borek Kraków 1:3 Orlęta Rudawa 2021-08-2817:00
21 Świt Krzeszowice 3:1 Skawinka Skawina 2021-08-2816:30
kolejka 4:
22 Pogoń Skotniki 1:1 Skawinka Skawina 2021-09-0515:00
23 Orlęta Rudawa 2:0 Świt Krzeszowice 2021-09-0512:00
24 Grębałowianka Kraków 4:0 Borek Kraków 2021-09-0417:00
25 Bronowianka Kraków 0:4 Hutnik II Kraków 2021-09-0411:00
26 Radziszowianka Radziszów 6:0 Kaszowianka Kaszów 2021-09-0417:00
27 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2:0 Prokocim Kraków 2021-11-1112:00
28 Prądniczanka Kraków 2:2 AP Kmita Zabierzów 2021-09-0410:00
kolejka 5:
29 AP Kmita Zabierzów 2:0 Pogoń Skotniki 2021-09-1213:30
30 Prokocim Kraków 2:2 Prądniczanka Kraków 2021-09-1111:00
31 Kaszowianka Kaszów 0:4 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2021-09-1214:00
32 Hutnik II Kraków 5:3 Radziszowianka Radziszów 2021-09-1217:00
33 Borek Kraków 1:3 Bronowianka Kraków 2021-09-1117:00
34 Świt Krzeszowice 0:2 Grębałowianka Kraków 2021-09-1116:30
35 Skawinka Skawina 1:4 Orlęta Rudawa 2021-09-1217:00
kolejka 6:
36 Pogoń Skotniki 0:4 Orlęta Rudawa 2021-09-1916:30
37 Grębałowianka Kraków 2:1 Skawinka Skawina 2021-09-1916:30
38 Bronowianka Kraków 3:5 Świt Krzeszowice 2021-09-1917:00
39 Radziszowianka Radziszów 8:0 Borek Kraków 2021-09-1817:00
40 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 0:3 Hutnik II Kraków 2021-09-1816:30
41 Prądniczanka Kraków 1:3 Kaszowianka Kaszów 2021-09-1818:00
42 AP Kmita Zabierzów 1:2 Prokocim Kraków 2021-09-1811:00
kolejka 7:
43 Prokocim Kraków 4:0 Pogoń Skotniki 2021-09-2516:30
44 Kaszowianka Kaszów 0:2 AP Kmita Zabierzów 2021-09-2614:00
45 Hutnik II Kraków 5:4 Prądniczanka Kraków 2021-09-2615:00
46 Borek Kraków 1:5 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2021-09-2515:00
47 Świt Krzeszowice 0:4 Radziszowianka Radziszów 2021-09-2515:30
48 Skawinka Skawina 1:3 Bronowianka Kraków 2021-09-2516:30
49 Orlęta Rudawa 2:1 Grębałowianka Kraków 2021-09-2616:30
kolejka 8:
50 Pogoń Skotniki 3:2 Grębałowianka Kraków 2021-10-0316:00
51 Bronowianka Kraków 0:2 Orlęta Rudawa 2021-10-0211:00
52 Radziszowianka Radziszów 3:0 Skawinka Skawina 2021-10-0316:00
53 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2:0 Świt Krzeszowice 2021-10-0216:00
54 Prądniczanka Kraków 5:1 Borek Kraków 2021-10-0215:00
55 AP Kmita Zabierzów 1:1 Hutnik II Kraków 2021-10-0216:00
56 Prokocim Kraków 1:0 Kaszowianka Kaszów 2021-10-0216:00
kolejka 9:
57 Kaszowianka Kaszów 3:0 Pogoń Skotniki 2021-10-0916:00
58 Hutnik II Kraków 2:6 Prokocim Kraków 2021-10-1017:00
59 Borek Kraków 1:0 AP Kmita Zabierzów 2021-10-1011:00
60 Świt Krzeszowice 1:2 Prądniczanka Kraków 2021-10-0915:30
61 Skawinka Skawina 0:2 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2021-10-0916:00
62 Orlęta Rudawa 1:4 Radziszowianka Radziszów 2021-10-0916:00
63 Grębałowianka Kraków 3:0 Bronowianka Kraków 2021-10-1015:30
kolejka 10:
64 Pogoń Skotniki 1:3 Bronowianka Kraków 2021-10-1715:00
65 Radziszowianka Radziszów 4:0 Grębałowianka Kraków 2021-10-1615:00
66 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 1:1 Orlęta Rudawa 2021-10-1615:00
67 Prądniczanka Kraków 8:0 Skawinka Skawina 2021-10-1610:00
68 AP Kmita Zabierzów 0:4 Świt Krzeszowice 2021-10-1615:30
69 Prokocim Kraków 6:0 Borek Kraków 2021-10-1615:30
70 Kaszowianka Kaszów 1:1 Hutnik II Kraków 2021-10-1615:30
kolejka 11:
71 Hutnik II Kraków 3:0 Pogoń Skotniki 2021-10-2417:00
72 Borek Kraków 4:3 Kaszowianka Kaszów 2021-10-2411:00
73 Świt Krzeszowice 0:3 Prokocim Kraków 2021-10-2315:30
74 Skawinka Skawina 0:3 AP Kmita Zabierzów 2021-10-2315:00
75 Orlęta Rudawa 1:2 Prądniczanka Kraków 2021-10-2315:00
76 Grębałowianka Kraków 0:0 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2021-10-2311:00
77 Bronowianka Kraków 0:6 Radziszowianka Radziszów 2021-10-2314:00
kolejka 12:
78 Pogoń Skotniki 0:2 Radziszowianka Radziszów 2021-10-3015:00
79 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 0:0 Bronowianka Kraków 2021-10-3011:00
80 Prądniczanka Kraków 5:1 Grębałowianka Kraków 2021-10-3010:00
81 AP Kmita Zabierzów 4:1 Orlęta Rudawa 2021-10-3015:00
82 Prokocim Kraków 1:0 Skawinka Skawina 2021-10-3015:00
83 Kaszowianka Kaszów 3:3 Świt Krzeszowice 2021-10-3111:00
84 Hutnik II Kraków 11:2 Borek Kraków 2021-10-3117:00
kolejka 13:
85 Borek Kraków 1:2 Pogoń Skotniki 2021-11-0711:00
86 Świt Krzeszowice 4:3 Hutnik II Kraków 2021-11-0614:00
87 Skawinka Skawina 4:0 Kaszowianka Kaszów 2021-11-0614:00
88 Orlęta Rudawa 0:4 Prokocim Kraków 2021-11-0613:00
89 Grębałowianka Kraków 1:4 AP Kmita Zabierzów 2021-11-0611:00
90 Bronowianka Kraków 1:1 Prądniczanka Kraków 2021-11-0614:00
91 Radziszowianka Radziszów 5:1 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2021-11-0613:00
kolejka 14:
92 Pogoń Skotniki Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2022-03-26
93 Radziszowianka Radziszów Prądniczanka Kraków 2022-03-26
94 Bronowianka Kraków AP Kmita Zabierzów 2022-03-26
95 Grębałowianka Kraków Prokocim Kraków 2022-03-26
96 Orlęta Rudawa Kaszowianka Kaszów 2022-03-26
97 Skawinka Skawina Hutnik II Kraków 2022-03-26
98 Świt Krzeszowice Borek Kraków 2022-03-26
kolejka 15:
99 Świt Krzeszowice Pogoń Skotniki 2022-04-02
100 Borek Kraków Skawinka Skawina 2022-04-02
101 Hutnik II Kraków Orlęta Rudawa 2022-04-02
102 Kaszowianka Kaszów Grębałowianka Kraków 2022-04-02
103 Prokocim Kraków Bronowianka Kraków 2022-04-02
104 AP Kmita Zabierzów Radziszowianka Radziszów 2022-04-02
105 Prądniczanka Kraków Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2022-04-02
kolejka 16:
106 Pogoń Skotniki Prądniczanka Kraków 2022-04-09
107 Orzeł Piaski Wielkie Kraków AP Kmita Zabierzów 2022-04-09
108 Radziszowianka Radziszów Prokocim Kraków 2022-04-09
109 Bronowianka Kraków Kaszowianka Kaszów 2022-04-09
110 Grębałowianka Kraków Hutnik II Kraków 2022-04-09
111 Orlęta Rudawa Borek Kraków 2022-04-09
112 Skawinka Skawina Świt Krzeszowice 2022-04-09
kolejka 17:
113 Skawinka Skawina Pogoń Skotniki 2022-04-16
114 Świt Krzeszowice Orlęta Rudawa 2022-04-16
115 Borek Kraków Grębałowianka Kraków 2022-04-16
116 Hutnik II Kraków Bronowianka Kraków 2022-04-16
117 Kaszowianka Kaszów Radziszowianka Radziszów 2022-04-16
118 Prokocim Kraków Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2022-04-16
119 AP Kmita Zabierzów Prądniczanka Kraków 2022-04-16
kolejka 18:
120 Pogoń Skotniki AP Kmita Zabierzów 2022-04-23
121 Prądniczanka Kraków Prokocim Kraków 2022-04-23
122 Orzeł Piaski Wielkie Kraków Kaszowianka Kaszów 2022-04-23
123 Radziszowianka Radziszów Hutnik II Kraków 2022-04-23
124 Bronowianka Kraków Borek Kraków 2022-04-23
125 Grębałowianka Kraków Świt Krzeszowice 2022-04-23
126 Orlęta Rudawa Skawinka Skawina 2022-04-23
kolejka 19:
127 Orlęta Rudawa Pogoń Skotniki 2022-04-30
128 Skawinka Skawina Grębałowianka Kraków 2022-04-30
129 Świt Krzeszowice Bronowianka Kraków 2022-04-30
130 Borek Kraków Radziszowianka Radziszów 2022-04-30
131 Hutnik II Kraków Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2022-04-30
132 Kaszowianka Kaszów Prądniczanka Kraków 2022-04-30
133 Prokocim Kraków AP Kmita Zabierzów 2022-04-30
kolejka 20:
134 Pogoń Skotniki Prokocim Kraków 2022-05-07
135 AP Kmita Zabierzów Kaszowianka Kaszów 2022-05-07
136 Prądniczanka Kraków Hutnik II Kraków 2022-05-07
137 Orzeł Piaski Wielkie Kraków Borek Kraków 2022-05-07
138 Radziszowianka Radziszów Świt Krzeszowice 2022-05-07
139 Bronowianka Kraków Skawinka Skawina 2022-05-07
140 Grębałowianka Kraków Orlęta Rudawa 2022-05-07
kolejka 21:
141 Grębałowianka Kraków Pogoń Skotniki 2022-05-14
142 Orlęta Rudawa Bronowianka Kraków 2022-05-14
143 Skawinka Skawina Radziszowianka Radziszów 2022-05-14
144 Świt Krzeszowice Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2022-05-14
145 Borek Kraków Prądniczanka Kraków 2022-05-14
146 Hutnik II Kraków AP Kmita Zabierzów 2022-05-14
147 Kaszowianka Kaszów Prokocim Kraków 2022-05-14
kolejka 22:
148 Pogoń Skotniki Kaszowianka Kaszów 2022-05-21
149 Prokocim Kraków Hutnik II Kraków 2022-05-21
150 AP Kmita Zabierzów Borek Kraków 2022-05-21
151 Prądniczanka Kraków Świt Krzeszowice 2022-05-21
152 Orzeł Piaski Wielkie Kraków Skawinka Skawina 2022-05-21
153 Radziszowianka Radziszów Orlęta Rudawa 2022-05-21
154 Bronowianka Kraków Grębałowianka Kraków 2022-05-21
kolejka 23:
155 Bronowianka Kraków Pogoń Skotniki 2022-05-28
156 Grębałowianka Kraków Radziszowianka Radziszów 2022-05-28
157 Orlęta Rudawa Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2022-05-28
158 Skawinka Skawina Prądniczanka Kraków 2022-05-28
159 Świt Krzeszowice AP Kmita Zabierzów 2022-05-28
160 Borek Kraków Prokocim Kraków 2022-05-28
161 Hutnik II Kraków Kaszowianka Kaszów 2022-05-28
kolejka 24:
162 Pogoń Skotniki Hutnik II Kraków 2022-06-04
163 Kaszowianka Kaszów Borek Kraków 2022-06-04
164 Prokocim Kraków Świt Krzeszowice 2022-06-04
165 AP Kmita Zabierzów Skawinka Skawina 2022-06-04
166 Prądniczanka Kraków Orlęta Rudawa 2022-06-04
167 Orzeł Piaski Wielkie Kraków Grębałowianka Kraków 2022-06-04
168 Radziszowianka Radziszów Bronowianka Kraków 2022-06-04
kolejka 25:
169 Radziszowianka Radziszów Pogoń Skotniki 2022-06-11
170 Bronowianka Kraków Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2022-06-11
171 Grębałowianka Kraków Prądniczanka Kraków 2022-06-11
172 Orlęta Rudawa AP Kmita Zabierzów 2022-06-11
173 Skawinka Skawina Prokocim Kraków 2022-06-11
174 Świt Krzeszowice Kaszowianka Kaszów 2022-06-11
175 Borek Kraków Hutnik II Kraków 2022-06-11
kolejka 26:
176 Pogoń Skotniki Borek Kraków 2022-06-1815:00
177 Hutnik II Kraków Świt Krzeszowice 2022-06-1815:00
178 Kaszowianka Kaszów Skawinka Skawina 2022-06-1815:00
179 Prokocim Kraków Orlęta Rudawa 2022-06-1815:00
180 AP Kmita Zabierzów Grębałowianka Kraków 2022-06-1815:00
181 Prądniczanka Kraków Bronowianka Kraków 2022-06-1815:00
182 Orzeł Piaski Wielkie Kraków Radziszowianka Radziszów 2022-06-1815:00