Kraków: C1 Trampkarz "I liga"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Cracovia II 7 21 45:9 7 0 0 4 12 34:6 4 0 0 3 9 11:3 3 0 0
2 Pogoń Kraków 6 15 54:7 5 0 1 3 6 26:7 2 0 1 3 9 28:0 3 0 0
3 Hutnik II Kraków 7 12 55:20 4 0 3 3 6 25:6 2 0 1 4 6 30:14 2 0 2
4 Słowik Olkusz 6 9 23:20 3 0 3 3 3 7:11 1 0 2 3 6 16:9 2 0 1
5 Orzeł Piaski Wielkie 6 9 29:17 3 0 3 2 3 10:6 1 0 1 4 6 19:11 2 0 2
6 Kolejarz-Prokocim Kraków 7 9 14:39 3 0 4 4 3 3:26 1 0 3 3 6 11:13 2 0 1
7 Tramwaj Kraków 6 3 9:56 1 0 5 3 3 7:18 1 0 2 3 0 2:38 0 0 3
8 Zieleńczanka Zielonki 7 0 6:67 0 0 7 4 0 5:38 0 0 4 3 0 1:29 0 0 3

Walkowery:
1. Mecz z dnia 2021-08-29, Hutnik II Kraków – Pogoń Kraków 0:6 (na boisku 3:6), nieuprawniony zawodnik w drużynie gospodarzy.
2. Mecz z dnia 2021-09-11, Hutnik II Kraków – Tramwaj Kraków 0:3 (na boisku 19:0), nieuprawniony zawodnik w drużynie gospodarzy.
Mecz Hutnik II - Tramwaj zweryfikowany jako 0-3 na korzyść Tramwaju po ponownym rozpatrzeniu na wniosek klubu przywrócono wynik z boiska 19-0 na korzyść Hutnika II z powodu pojawienia się nowych informacji i dokumentów
Mecz Cracovia II - Tramwaj zweryfikowano jako walkower 3-0 z powodu niestawienia się drużyny gości



kolejka 1:
1 Cracovia II 6:5 Hutnik II Kraków 2021-08-2117:00
2 Zieleńczanka Zielonki 4:5 Kolejarz-Prokocim Kraków 2021-09-0817:30
3 Słowik Olkusz Tramwaj Kraków 2021-09-2917:00
4 Orzeł Piaski Wielkie Pogoń Kraków 2021-09-2917:00
kolejka 2:
5 Hutnik II Kraków 0:6 Pogoń Kraków 2021-08-2909:30
6 Tramwaj Kraków 0:12 Orzeł Piaski Wielkie 2021-08-2910:00
7 Kolejarz-Prokocim Kraków 1:7 Słowik Olkusz 2021-08-2911:00
8 Cracovia II 18:0 Zieleńczanka Zielonki 2021-08-2909:00
kolejka 3:
9 Zieleńczanka Zielonki 1:17 Hutnik II Kraków 2021-09-0409:00
10 Słowik Olkusz 1:3 Cracovia II 2021-09-0512:00
11 Kolejarz-Prokocim Kraków 2:1 Orzeł Piaski Wielkie 2021-09-0513:00
12 Pogoń Kraków 16:2 Tramwaj Kraków 2021-09-0509:00
kolejka 4:
13 Hutnik II Kraków 19:0 Tramwaj Kraków 2021-09-1109:30
14 Kolejarz-Prokocim Kraków 0:14 Pogoń Kraków 2021-09-1017:30
15 Cracovia II 7:1 Orzeł Piaski Wielkie 2021-09-1117:00
16 Zieleńczanka Zielonki 0:8 Słowik Olkusz 2021-09-1109:00
kolejka 5:
17 Słowik Olkusz 4:3 Hutnik II Kraków 2021-09-1517:30
18 Orzeł Piaski Wielkie 7:1 Zieleńczanka Zielonki 2021-09-1616:30
19 Pogoń Kraków 2:4 Cracovia II 2021-09-1517:30
20 Tramwaj Kraków 3:6 Kolejarz-Prokocim Kraków 2021-09-1417:30
kolejka 6:
21 Hutnik II Kraków 6:0 Kolejarz-Prokocim Kraków 2021-09-1814:30
22 Cracovia II 3:0 Tramwaj Kraków 2021-09-1813:09
23 Zieleńczanka Zielonki 0:8 Pogoń Kraków 2021-09-1809:00
24 Słowik Olkusz 2:5 Orzeł Piaski Wielkie 2021-09-1810:00
kolejka 7:
25 Orzeł Piaski Wielkie 3:5 Hutnik II Kraków 2021-09-2508:30
26 Pogoń Kraków 8:1 Słowik Olkusz 2021-09-2609:00
27 Tramwaj Kraków 4:0 Zieleńczanka Zielonki 2021-09-2512:30
28 Kolejarz-Prokocim Kraków 0:4 Cracovia II 2021-09-2610:00
kolejka 8:
29 Hutnik II Kraków Cracovia II 2021-10-0212:30
30 Kolejarz-Prokocim Kraków Zieleńczanka Zielonki 2021-10-0311:00
31 Tramwaj Kraków Słowik Olkusz 2021-10-0310:00
32 Pogoń Kraków Orzeł Piaski Wielkie 2021-10-0209:00
kolejka 9:
33 Pogoń Kraków Hutnik II Kraków 2021-10-1012:30
34 Orzeł Piaski Wielkie Tramwaj Kraków 2021-10-0911:00
35 Słowik Olkusz Kolejarz-Prokocim Kraków 2021-10-1010:00
36 Zieleńczanka Zielonki Cracovia II 2021-10-0910:00
kolejka 10:
37 Hutnik II Kraków Zieleńczanka Zielonki 2021-10-1612:30
38 Cracovia II Słowik Olkusz 2021-10-1610:00
39 Kolejarz-Prokocim Kraków Orzeł Piaski Wielkie 2021-10-1710:00
40 Tramwaj Kraków Pogoń Kraków 2021-10-1712:00
kolejka 11:
41 Tramwaj Kraków Hutnik II Kraków 2021-10-2309:30
42 Pogoń Kraków Kolejarz-Prokocim Kraków 2021-10-23
43 Orzeł Piaski Wielkie Cracovia II 2021-10-23
44 Słowik Olkusz Zieleńczanka Zielonki 2021-10-2311:00
kolejka 12:
45 Hutnik II Kraków Słowik Olkusz 2021-10-3012:00
46 Zieleńczanka Zielonki Orzeł Piaski Wielkie 2021-10-3009:00
47 Cracovia II Pogoń Kraków 2021-10-30
48 Kolejarz-Prokocim Kraków Tramwaj Kraków 2021-10-3110:00
kolejka 13:
49 Kolejarz-Prokocim Kraków Hutnik II Kraków 2021-11-0710:00
50 Tramwaj Kraków Cracovia II 2021-11-0609:30
51 Pogoń Kraków Zieleńczanka Zielonki 2021-11-06
52 Orzeł Piaski Wielkie Słowik Olkusz 2021-11-06
kolejka 14:
53 Hutnik II Kraków Orzeł Piaski Wielkie 2021-11-1309:30
54 Słowik Olkusz Pogoń Kraków 2021-11-1410:00
55 Zieleńczanka Zielonki Tramwaj Kraków 2021-11-1309:00
56 Cracovia II Kolejarz-Prokocim Kraków 2021-11-13