Kraków: C1 Trampkarz "III Liga Grupa I"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Skała 2004 4 12 36:5 4 0 0 2 6 11:1 2 0 0 2 6 25:4 2 0 0
2 AP Gołcza 4 12 34:6 4 0 0 3 9 31:5 3 0 0 1 3 3:1 1 0 0
3 Promień Przeginia 5 9 35:9 3 0 2 2 3 10:4 1 0 1 3 6 25:5 2 0 1
4 Jakub Więcławice Stare 4 4 22:22 1 1 2 2 1 7:10 0 1 1 2 3 15:12 1 0 1
5 AP Champions Miechów 5 4 23:38 1 1 3 2 3 19:12 1 0 1 3 1 4:26 0 1 2
6 Ekler Baranówka 4 3 14:32 1 0 3 1 0 2:8 0 0 1 3 3 12:24 1 0 2
7 Galicja Raciborowice 3 3 12:33 1 0 2 2 0 3:30 0 0 2 1 3 9:3 1 0 0
8 Jastrzębiec Książ Wielki 3 0 6:37 0 0 3 2 0 3:26 0 0 2 1 0 3:11 0 0 1


I etap - zakończenie w dniu 2021-10-24
II etap - rewanże w grupie awams (1m-4m) i szkoleniowej (5m-8m) - terminy kolejek: 2021-11-06/07, 2021-11-11, 2021-11-13/14
Wycofania:
Michałowianka Michałowice - wycofanie na wniosek klubu w dniu 2021-08-05.
Mecz Jastrzębiec Książ Wielki - Promień Przeginia przerwany przy stanie 0-17 w 65 minucie został zweryfikowany jako 0-17 na korzyść Promienia
Mecz Skała 2004 - Promień Przeginia został zweryfikowany jako 3-0 na korzyść Skała 2004 z powodu zapowiedzianego niestawienia się ekipy gości



kolejka 1:
1 Galicja Raciborowice 0:18 Skała 2004 2021-09-2217:00
2 Jakub Więcławice Stare 3:3 AP Champions Miechów 2021-09-0217:00
3 Jastrzębiec Książ Wielki 0:17 Promień Przeginia 2021-09-1417:30
4 AP Gołcza 8:2 Ekler Baranówka 2021-09-1617:30
kolejka 2:
5 Skała 2004 8:1 Ekler Baranówka 2021-09-0618:00
6 Promień Przeginia 1:3 AP Gołcza 2021-09-0410:00
7 AP Champions Miechów 11:3 Jastrzębiec Książ Wielki 2021-09-0617:30
8 Galicja Raciborowice 3:12 Jakub Więcławice Stare 2021-09-0512:00
kolejka 3:
9 Jakub Więcławice Stare 4:7 Skała 2004 2021-09-1109:30
10 Jastrzębiec Książ Wielki 3:9 Galicja Raciborowice 2021-09-1111:00
11 AP Gołcza 14:0 AP Champions Miechów 2021-09-1212:00
12 Ekler Baranówka 2:8 Promień Przeginia 2021-09-1211:00
kolejka 4:
13 Skała 2004 3:0 Promień Przeginia 2021-09-1413:09
14 AP Champions Miechów 8:9 Ekler Baranówka 2021-09-1812:00
15 Galicja Raciborowice AP Gołcza 2021-10-0516:30
16 Jakub Więcławice Stare Jastrzębiec Książ Wielki -
kolejka 5:
17 Jastrzębiec Książ Wielki Skała 2004 2021-09-2510:00
18 AP Gołcza 9:3 Jakub Więcławice Stare 2021-09-2612:00
19 Ekler Baranówka Galicja Raciborowice 2021-09-2917:00
20 Promień Przeginia 9:1 AP Champions Miechów 2021-09-2512:30
kolejka 6:
21 Skała 2004 AP Champions Miechów 2021-10-0209:00
22 Galicja Raciborowice Promień Przeginia 2021-10-0210:00
23 Jakub Więcławice Stare Ekler Baranówka 2021-10-0210:00
24 Jastrzębiec Książ Wielki AP Gołcza 2021-10-0210:00
kolejka 7:
25 AP Gołcza Skała 2004 2021-10-0909:30
26 Ekler Baranówka Jastrzębiec Książ Wielki 2021-10-0910:00
27 Promień Przeginia Jakub Więcławice Stare 2021-10-0912:00
28 AP Champions Miechów Galicja Raciborowice 2021-10-1010:00