Kraków: C1 Trampkarz "III Liga Grupa II"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Skawinka Skawina 5 15 50:3 5 0 0 2 6 16:0 2 0 0 3 9 34:3 3 0 0
2 Start Kamień 4 9 50:11 3 0 1 3 6 36:9 2 0 1 1 3 14:2 1 0 0
3 Milenium Skawina 5 9 12:12 3 0 1 2 3 5:6 1 0 1 2 6 7:6 2 0 0
4 Płomień Jerzmanowice 4 9 17:15 3 0 1 2 3 9:15 1 0 1 2 6 8:0 2 0 0
5 Nadwiślan Kraków 3 6 26:4 2 0 1 1 3 12:0 1 0 0 2 3 14:4 1 0 1
6 Orzeł Bębło 4 3 14:35 1 0 3 2 3 12:23 1 0 1 2 0 2:12 0 0 2
7 Borkowianka Borek Szlachecki 4 3 5:18 1 0 3 2 0 1:8 0 0 2 2 3 4:10 1 0 1
8 Wisła Jeziorzany 5 3 9:33 1 0 4 2 0 2:8 0 0 2 3 3 7:25 1 0 2
9 Iskra Krzęcin 5 3 4:49 1 0 4 3 3 4:16 1 0 2 2 0 0:33 0 0 2
10 Orlęta Rudawa 5 3 4:17 1 0 3 2 3 4:8 1 0 1 2 0 0:9 0 0 2


I etap - zakończenie w dniu 2021-10-24
II etap - rewanże w grupie awans (1m-4m) i szkoleniowej (5m-8m) - terminy kolejek: 2021-11-06/07, 2021-11-11, 2021-11-13/14
Wycofania:
Iskra Radwanowice - wycofana na wniosek klubu w dniu 2021-08-20.
Dokooptowania:
Kraków: III Liga Okręgowa Trampkarzy gr.2 1. Płomień Jerzmanowice - dokooptowanie w dniu 2021-08-09.
2. Iskra Krzęcin - dokooptowana w dniu 2021-08-23.
3. Wisła Jeziorzany - dokooptowana w dniu 2021-08-24.
Walkowery:
1. Mecz z dnia 2021-08-28, Orlęta Rudawa – Milenium Skawina, obustronny walkower, niestawienie się obu drużyn.
2. Mecz z dnia 2021-09-05, Skawinka Skawina – Orlęta Rudawa 6:0 (na boisku 6:2), nieuprawniony zawodnik w drużynie gości.
Mecz Orlęta Rudawa - Płomień Jerzmanowice 5-4 zweryfikowany jako 0-3 na korzyść Płomienia z powodu gry nieuprawnionego zawodnika w zespole gospodarzy
Mecz Iskra Krzęcin - Orlęta Rudawa 0-8 zweryfikowany jako 3-0 na korzyść Iskry z powodu gry nieuprawnionych zawodników w ekipie gości



kolejka 1:
1 Iskra Krzęcin 1:4 Wisła Jeziorzany 2021-09-1517:30
2 Nadwiślan Kraków Płomień Jerzmanowice 2021-10-1216:30
3 Start Kamień 2:6 Skawinka Skawina 2021-08-3018:00
4 Orlęta Rudawa Milenium Skawina 2021-08-2810:00
5 Orzeł Bębło Borkowianka Borek Szlachecki 2021-09-2816:30
kolejka 2:
6 Wisła Jeziorzany 0:4 Borkowianka Borek Szlachecki 2021-09-0511:00
7 Milenium Skawina 5:1 Orzeł Bębło 2021-09-0410:00
8 Skawinka Skawina 6:0 Orlęta Rudawa 2021-09-0510:00
9 Płomień Jerzmanowice 2:14 Start Kamień 2021-09-0317:30
10 Iskra Krzęcin 0:12 Nadwiślan Kraków 2021-09-0512:00
kolejka 3:
11 Nadwiślan Kraków 12:0 Wisła Jeziorzany 2021-09-1110:00
12 Start Kamień 22:0 Iskra Krzęcin 2021-09-1317:00
13 Orlęta Rudawa 0:3 Płomień Jerzmanowice 2021-09-1417:00
14 Orzeł Bębło 1:23 Skawinka Skawina 2021-09-1212:00
15 Borkowianka Borek Szlachecki 1:3 Milenium Skawina 2021-09-1211:00
kolejka 4:
16 Wisła Jeziorzany 2:4 Milenium Skawina 2021-09-1912:00
17 Skawinka Skawina 10:0 Borkowianka Borek Szlachecki 2021-09-1910:00
18 Płomień Jerzmanowice 7:1 Orzeł Bębło 2021-09-1812:00
19 Iskra Krzęcin 3:0 Orlęta Rudawa 2021-09-1914:00
20 Nadwiślan Kraków Start Kamień 2021-10-0716:00
kolejka 5:
21 Start Kamień 12:3 Wisła Jeziorzany 2021-09-2610:00
22 Orlęta Rudawa 4:2 Nadwiślan Kraków 2021-09-2510:00
23 Orzeł Bębło 11:0 Iskra Krzęcin 2021-09-2612:00
24 Borkowianka Borek Szlachecki 0:5 Płomień Jerzmanowice 2021-09-2417:00
25 Milenium Skawina 0:5 Skawinka Skawina 2021-09-2509:30
kolejka 6:
26 Wisła Jeziorzany Skawinka Skawina 2021-10-0311:00
27 Płomień Jerzmanowice Milenium Skawina 2021-10-0211:00
28 Iskra Krzęcin Borkowianka Borek Szlachecki 2021-10-0310:00
29 Nadwiślan Kraków Orzeł Bębło 2021-10-0210:00
30 Start Kamień Orlęta Rudawa 2021-10-0312:00
kolejka 7:
31 Orlęta Rudawa Wisła Jeziorzany 2021-10-0910:00
32 Orzeł Bębło Start Kamień 2021-10-1009:00
33 Borkowianka Borek Szlachecki Nadwiślan Kraków 2021-10-1010:00
34 Milenium Skawina Iskra Krzęcin 2021-10-0910:00
35 Skawinka Skawina Płomień Jerzmanowice 2021-10-0910:00
kolejka 8:
36 Wisła Jeziorzany Płomień Jerzmanowice -
37 Iskra Krzęcin Skawinka Skawina 2021-10-1610:00
38 Nadwiślan Kraków Milenium Skawina 2021-10-1610:00
39 Start Kamień Borkowianka Borek Szlachecki 2021-10-1710:00
40 Orlęta Rudawa Orzeł Bębło 2021-10-1610:00
kolejka 9:
41 Orzeł Bębło Wisła Jeziorzany 2021-10-2310:00
42 Borkowianka Borek Szlachecki Orlęta Rudawa 2021-10-23
43 Milenium Skawina Start Kamień 2021-10-2310:00
44 Skawinka Skawina Nadwiślan Kraków 2021-10-2309:00
45 Płomień Jerzmanowice Iskra Krzęcin 2021-10-23