Kraków: C2 Trampkarz (RW) "Młodszy I Liga"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 AP Kmita Zabierzów 8 21 64:5 7 0 1 4 9 21:5 3 0 1 4 12 43:0 4 0 0
2 Błękitni Modlnica 8 21 63:9 7 0 1 4 9 21:9 3 0 1 4 12 42:0 4 0 0
3 Skała 2004 8 18 72:24 6 0 2 4 12 40:7 4 0 0 4 6 32:17 2 0 2
4 Piliczanka Pilica 8 18 28:8 6 0 2 4 9 17:4 3 0 1 4 9 11:4 3 0 1
5 Borkowianka Borek Szlachecki 8 12 21:32 4 0 4 4 6 11:12 2 0 2 4 6 10:20 2 0 2
6 Libertów 8 9 25:36 3 0 5 4 6 19:13 2 0 2 4 3 6:23 1 0 3
7 Jedynka Krzeszowice 8 6 13:52 2 0 6 4 0 5:37 0 0 4 4 6 8:15 2 0 2
8 Orzeł Bębło 8 3 11:42 1 0 7 4 3 8:20 1 0 3 4 0 3:22 0 0 4
9 Pauza (Sportowiec Modlniczka - rezygnacja) 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
10 Wisła Jeziorzany 8 0 3:92 0 0 8 4 0 0:51 0 0 4 4 0 3:41 0 0 4



2021-03-23 Sportowiec Modlniczka - rezygnacja
Walkowery:
2021-05-02 mecz Wisła Jeziorzany - Jedynka Krzeszowice 0:3 (na boisku 1:1), nieuprawniony zawodnik w zespole gospodarzy
2021-05-09 mecz Piliczanka Pilica - Wisła Jeziorzany 11:0 (na boisku 11:0), nieuprawnieni zawodnicy w zespole gości
2021-05-23 mecz Piliczanka Pilica - Libertów 3:0, niestawienie się zespołu gości
2021-05-29 mecz AP Kmita Zabierzów - Piliczanka Pilica 0:3 (na boisku 2:2), nieuprawniony zawodnik w zespole gospodarzy
2021-06-05 mecz Piliczanka Pilica - Orzeł Bębło 3:0, niestawienie się zespołu gości
2021-06-13 mecz Jedynka Krzeszowice - Piliczanka Pilica 0:3, niestawienie się zespołu gospodarzy
2021-06-19 mecz Błękitni Modlnica - Jedynka Krzeszowice 3:0, niestawienie się zespołu gości



kolejka 1:
1 Borkowianka Borek Szlachecki Pauza (Sportowiec Modlniczka - rezygnacja) -
2 Libertów 10:0 Wisła Jeziorzany 2021-06-1310:00
3 AP Kmita Zabierzów 4:2 Skała 2004 2021-06-1717:15
4 Orzeł Bębło 0:10 Błękitni Modlnica 2021-06-1310:00
5 Jedynka Krzeszowice 0:3 Piliczanka Pilica 2021-06-1312:00
kolejka 2:
6 Pauza (Sportowiec Modlniczka - rezygnacja) Piliczanka Pilica -
7 Błękitni Modlnica 3:0 Jedynka Krzeszowice 2021-06-1917:00
8 Skała 2004 7:3 Orzeł Bębło 2021-06-1817:30
9 Wisła Jeziorzany 0:18 AP Kmita Zabierzów 2021-06-2010:00
10 Borkowianka Borek Szlachecki 5:2 Libertów 2021-06-2014:30
kolejka 3:
11 Libertów Pauza (Sportowiec Modlniczka - rezygnacja) -
12 AP Kmita Zabierzów 7:0 Borkowianka Borek Szlachecki 2021-04-2413:30
13 Orzeł Bębło 3:2 Wisła Jeziorzany 2021-04-2511:00
14 Jedynka Krzeszowice 2:19 Skała 2004 2021-04-2412:00
15 Piliczanka Pilica 0:4 Błękitni Modlnica 2021-04-2409:00
kolejka 4:
16 Pauza (Sportowiec Modlniczka - rezygnacja) Błękitni Modlnica -
17 Skała 2004 3:2 Piliczanka Pilica 2021-05-0209:00
18 Wisła Jeziorzany 0:3 Jedynka Krzeszowice 2021-05-0212:00
19 Borkowianka Borek Szlachecki 2:0 Orzeł Bębło 2021-05-0211:00
20 Libertów 0:11 AP Kmita Zabierzów 2021-04-3018:30
kolejka 5:
21 AP Kmita Zabierzów Pauza (Sportowiec Modlniczka - rezygnacja) -
22 Orzeł Bębło 2:3 Libertów 2021-05-0910:30
23 Jedynka Krzeszowice 3:5 Borkowianka Borek Szlachecki 2021-05-0812:00
24 Piliczanka Pilica 11:0 Wisła Jeziorzany 2021-05-0912:00
25 Błękitni Modlnica 8:4 Skała 2004 2021-05-0909:30
kolejka 6:
26 Pauza (Sportowiec Modlniczka - rezygnacja) Skała 2004 -
27 Wisła Jeziorzany 0:26 Błękitni Modlnica 2021-05-1612:00
28 Borkowianka Borek Szlachecki 1:3 Piliczanka Pilica 2021-05-1610:00
29 Libertów 9:0 Jedynka Krzeszowice 2021-05-1510:30
30 AP Kmita Zabierzów 10:0 Orzeł Bębło 2021-05-1509:45
kolejka 7:
31 Orzeł Bębło Pauza (Sportowiec Modlniczka - rezygnacja) -
32 Jedynka Krzeszowice 0:10 AP Kmita Zabierzów 2021-05-2212:00
33 Piliczanka Pilica 3:0 Libertów 2021-05-2312:00
34 Błękitni Modlnica 10:1 Borkowianka Borek Szlachecki 2021-05-2215:15
35 Skała 2004 17:1 Wisła Jeziorzany 2021-05-2311:30
kolejka 8:
36 Pauza (Sportowiec Modlniczka - rezygnacja) Wisła Jeziorzany -
37 Borkowianka Borek Szlachecki 3:7 Skała 2004 2021-05-3009:00
38 Libertów 0:2 Błękitni Modlnica 2021-05-2909:45
39 AP Kmita Zabierzów 0:3 Piliczanka Pilica 2021-05-2913:15
40 Orzeł Bębło 3:5 Jedynka Krzeszowice 2021-05-2917:00
kolejka 9:
41 Jedynka Krzeszowice Pauza (Sportowiec Modlniczka - rezygnacja) -
42 Piliczanka Pilica 3:0 Orzeł Bębło 2021-06-0513:30
43 Błękitni Modlnica 0:4 AP Kmita Zabierzów 2021-06-0918:00
44 Skała 2004 13:1 Libertów 2021-06-0609:00
45 Wisła Jeziorzany 0:4 Borkowianka Borek Szlachecki 2021-06-0612:00