Kraków: C2 Trampkarz "Mlodszy Grupa 1"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Skała 2004 4 12 29:9 4 0 0 1 3 8:1 1 0 0 3 9 21:8 3 0 0
2 TS Węgrzce 3 9 27:3 3 0 0 1 3 4:0 1 0 0 2 6 23:3 2 0 0
3 Orzeł Iwanowice 3 6 18:7 2 0 1 2 6 18:3 2 0 0 1 0 0:4 0 0 1
4 Jedynka Krzeszowice 3 4 9:14 1 1 1 2 4 8:6 1 1 0 1 0 1:8 0 0 1
5 AMP Kickstar Trątnowianka Trątnowice 5 4 20:37 1 1 3 2 0 6:29 0 0 2 3 4 14:8 1 1 1
6 Błękitni Modlnica 3 3 9:12 1 0 2 2 0 5:12 0 0 2 1 3 4:0 1 0 0
7 Kosynierzy Łuczyce 4 2 10:17 0 2 2 2 1 4:8 0 1 1 2 1 6:9 0 1 1
8 JKS Zelków 3 0 1:24 0 0 3 2 0 0:11 0 0 2 1 0 1:13 0 0 1


I etap - zakończenie w dniu 2021-10-10
II etap - rewanże w grupie awams (1m-4m) i szkoleniowej (5m-8m) - terminy kolejek: 2021-10-23/24, 2021-10-30/31, 2021-11-06/07
Walkowery:
Mecz z 2021-09-04, JKS Zelków – AMP Kickstar Trątnowianka Trątnowice 0:8 (na boisku 2:8), nieuprawnieni zawodnicy w drużynie gospodarzy.
Mecz JKS Zelków - Skała 2004 zweryfikowany jako 0-3 z powodu niestawienia się di gry ekipy gospodarzy



kolejka 1:
1 TS Węgrzce JKS Zelków 2021-09-2917:00
2 Orzeł Iwanowice 5:2 Kosynierzy Łuczyce 2021-09-0817:30
3 Błękitni Modlnica 3:5 Skała 2004 2021-09-0917:30
4 Jedynka Krzeszowice 4:2 AMP Kickstar Trątnowianka Trątnowice 2021-09-1517:30
kolejka 2:
5 JKS Zelków 0:8 AMP Kickstar Trątnowianka Trątnowice 2021-09-0411:00
6 Skała 2004 8:1 Jedynka Krzeszowice 2021-09-0409:00
7 Kosynierzy Łuczyce 0:4 Błękitni Modlnica 2021-09-1416:30
8 TS Węgrzce 4:0 Orzeł Iwanowice 2021-09-2217:00
kolejka 3:
9 Orzeł Iwanowice 13:1 JKS Zelków 2021-09-1217:30
10 Błękitni Modlnica 2:7 TS Węgrzce 2021-09-1213:30
11 Jedynka Krzeszowice 4:4 Kosynierzy Łuczyce 2021-09-1217:00
12 AMP Kickstar Trątnowianka Trątnowice 5:13 Skała 2004 2021-09-1210:00
kolejka 4:
13 JKS Zelków 0:3 Skała 2004 2021-09-1812:00
14 Kosynierzy Łuczyce 4:4 AMP Kickstar Trątnowianka Trątnowice 2021-09-1811:00
15 TS Węgrzce Jedynka Krzeszowice 2021-10-0616:30
16 Orzeł Iwanowice Błękitni Modlnica 2021-10-1216:00
kolejka 5:
17 Błękitni Modlnica JKS Zelków 2021-09-2613:00
18 Jedynka Krzeszowice Orzeł Iwanowice 2021-09-2617:00
19 AMP Kickstar Trątnowianka Trątnowice 1:16 TS Węgrzce 2021-09-2612:00
20 Skała 2004 Kosynierzy Łuczyce 2021-09-2609:00
kolejka 6:
21 JKS Zelków Kosynierzy Łuczyce 2021-10-0312:00
22 TS Węgrzce Skała 2004 2021-10-0313:00
23 Orzeł Iwanowice AMP Kickstar Trątnowianka Trątnowice 2021-10-0210:00
24 Błękitni Modlnica Jedynka Krzeszowice 2021-10-0213:30
kolejka 7:
25 Jedynka Krzeszowice JKS Zelków 2021-10-1016:00
26 AMP Kickstar Trątnowianka Trątnowice Błękitni Modlnica 2021-10-0910:00
27 Skała 2004 Orzeł Iwanowice 2021-10-1012:00
28 Kosynierzy Łuczyce TS Węgrzce 2021-10-1012:00