Sezon 2023/2024
Młodzież
A1 Junior Małopolska
TABELA
RAZEM | DOM | WYJAZD | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poz | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bramki | M | Pkt | Z | R | P | Bramki | M | Pkt | Z | R | P | Bramki | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | GARBARNIA KRAKÓW | 28 | 67 | 21 | 4 | 3 | 106:25 | 14 | 38 | 12 | 2 | 0 | 70:11 | 14 | 29 | 9 | 2 | 3 | 36:14 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | LIMANOVIA LIMANOWA | 28 | 55 | 17 | 4 | 7 | 55:37 | 14 | 29 | 9 | 2 | 3 | 29:13 | 14 | 26 | 8 | 2 | 4 | 26:24 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | WIECZYSTA KRAKÓW | 28 | 49 | 14 | 7 | 7 | 94:55 | 14 | 27 | 8 | 3 | 3 | 55:24 | 14 | 22 | 6 | 4 | 4 | 39:31 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | BRUK-BET TERMALICA S.A. NIECIECZA | 28 | 46 | 14 | 4 | 10 | 69:72 | 14 | 23 | 7 | 2 | 5 | 36:29 | 14 | 23 | 7 | 2 | 5 | 33:43 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | DUNAJEC NOWY SĄCZ | 28 | 42 | 13 | 3 | 12 | 61:58 | 14 | 25 | 8 | 1 | 5 | 38:22 | 14 | 17 | 5 | 2 | 7 | 23:36 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | HUTNIK KRAKÓW | 15 | 39 | 13 | 0 | 2 | 96:10 | 8 | 24 | 8 | 0 | 0 | 78:5 | 7 | 15 | 5 | 0 | 2 | 18:5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | GLINIK GORLICE | 28 | 39 | 12 | 3 | 13 | 51:102 | 13 | 22 | 7 | 1 | 5 | 29:27 | 15 | 17 | 5 | 2 | 8 | 22:75 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | PUSZCZA NIEPOŁOMICE | 15 | 37 | 12 | 1 | 2 | 67:13 | 7 | 13 | 4 | 1 | 2 | 37:9 | 8 | 24 | 8 | 0 | 0 | 30:4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | PODHALE NOWY TARG | 28 | 36 | 10 | 6 | 12 | 71:63 | 14 | 23 | 7 | 2 | 5 | 44:30 | 14 | 13 | 3 | 4 | 7 | 27:33 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZ. | 28 | 36 | 11 | 3 | 14 | 58:68 | 15 | 25 | 8 | 1 | 6 | 35:34 | 13 | 11 | 3 | 2 | 8 | 23:34 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 | UNIA TARNÓW | 28 | 33 | 9 | 6 | 13 | 51:74 | 14 | 20 | 6 | 2 | 6 | 30:35 | 14 | 13 | 3 | 4 | 7 | 21:39 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12 | GÓRNIK WIELICZKA | 28 | 31 | 9 | 4 | 15 | 75:92 | 15 | 20 | 6 | 2 | 7 | 41:43 | 13 | 11 | 3 | 2 | 8 | 34:49 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13 | ULKS KORZENNA | 28 | 31 | 9 | 4 | 15 | 54:93 | 13 | 19 | 5 | 4 | 4 | 31:30 | 15 | 12 | 4 | 0 | 11 | 23:63 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14 | WOLANIA WOLA RZĘDZIŃSKA | 28 | 27 | 8 | 3 | 17 | 56:83 | 14 | 13 | 4 | 1 | 9 | 27:36 | 14 | 14 | 4 | 2 | 8 | 29:47 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15 | POGOŃ KRAKÓW | 28 | 20 | 5 | 5 | 18 | 45:100 | 15 | 10 | 2 | 4 | 9 | 24:47 | 13 | 10 | 3 | 1 | 9 | 21:53 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16 | AP PROFI KRAKÓW | 28 | 15 | 4 | 3 | 21 | 42:106 | 13 | 8 | 2 | 2 | 9 | 15:37 | 15 | 7 | 2 | 1 | 12 | 27:69 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kalwarianka będzie rozgrywać mecze w roli gospodarza na stadionie Hutnika Kraków. Po rundzie jesiennej Hutnik i Puszcza awansowały do Ligi Makroregionalnej; pozostałe drużyny rozegrają rundę wiosenną. |
TERMINARZ
Kolejka 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15.08.2023 | 13:30 | BRUK-BET TERMALICA S.A. NIECIECZA | 1:0 (0:0) | KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZ. | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.08.2023 | 10:00 | HUTNIK KRAKÓW | 9:0 (4:0) | UNIA TARNÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.08.2023 | 10:00 | GARBARNIA KRAKÓW | 7:0 (1:0) | ULKS KORZENNA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.08.2023 | 13:30 | LIMANOVIA LIMANOWA | 2:1 (1:0) | AP PROFI KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.08.2023 | 12:30 | WIECZYSTA KRAKÓW | 9:3 (4:2) | GÓRNIK WIELICZKA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.08.2023 | 18:00 | DUNAJEC NOWY SĄCZ | 5:0 (1:0) | GLINIK GORLICE | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.08.2023 | 09:00 | PODHALE NOWY TARG | 5:2 (2:2) | POGOŃ KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.08.2023 | 10:00 | WOLANIA WOLA RZĘDZIŃSKA | 0:4 (0:0) | PUSZCZA NIEPOŁOMICE | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kolejka 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.08.2023 | 12:00 | AP PROFI KRAKÓW | 0:4 (0:1) | WOLANIA WOLA RZĘDZIŃSKA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.08.2023 | 10:30 | GÓRNIK WIELICZKA | 0:2 (0:1) | LIMANOVIA LIMANOWA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.08.2023 | 12:30 | KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZ. | 4:2 (1:1) | DUNAJEC NOWY SĄCZ | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.08.2023 | 10:00 | UNIA TARNÓW | 0:4 (0:2) | PUSZCZA NIEPOŁOMICE | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.08.2023 | 10:00 | ULKS KORZENNA | 6:1 (2:0) | BRUK-BET TERMALICA S.A. NIECIECZA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.08.2023 | 10:00 | HUTNIK KRAKÓW | 5:2 (1:0) | PODHALE NOWY TARG | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.08.2023 | 10:00 | GLINIK GORLICE | 1:6 (1:4) | WIECZYSTA KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.08.2023 | 10:00 | POGOŃ KRAKÓW | 0:8 (0:6) | GARBARNIA KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kolejka 3 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27.08.2023 | 10:00 | PODHALE NOWY TARG | 2:2 (1:0) | UNIA TARNÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.08.2023 | 10:00 | DUNAJEC NOWY SĄCZ | 1:3 (1:2) | ULKS KORZENNA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27.08.2023 | 10:00 | PUSZCZA NIEPOŁOMICE | 6:1 (1:1) | AP PROFI KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.08.2023 | 10:00 | GARBARNIA KRAKÓW | 1:0 (0:0) | HUTNIK KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.08.2023 | 10:00 | LIMANOVIA LIMANOWA | 5:0 (1:0) | GLINIK GORLICE | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.08.2023 | 10:00 | WOLANIA WOLA RZĘDZIŃSKA | 5:2 (4:1) | GÓRNIK WIELICZKA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.08.2023 | 10:00 | BRUK-BET TERMALICA S.A. NIECIECZA | 6:2 (3:0) | POGOŃ KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25.08.2023 | 13:30 | WIECZYSTA KRAKÓW | 2:2 (0:1) | KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZ. | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kolejka 4 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30.08.2023 | 10:30 | GÓRNIK WIELICZKA | 0:5 (0:3) | PUSZCZA NIEPOŁOMICE | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30.08.2023 | 17:30 | POGOŃ KRAKÓW | 1:2 (1:1) | DUNAJEC NOWY SĄCZ | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30.08.2023 | 16:00 | HUTNIK KRAKÓW | 9:0 (5:0) | BRUK-BET TERMALICA S.A. NIECIECZA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30.08.2023 | 13:00 | KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZ. | 3:0 (1:0) | LIMANOVIA LIMANOWA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30.08.2023 | 10:00 | UNIA TARNÓW | 3:2 (1:0) | AP PROFI KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30.08.2023 | 10:00 | PODHALE NOWY TARG | 2:0 (1:0) | GARBARNIA KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30.08.2023 | 16:30 | GLINIK GORLICE | 1:3 (1:1) | WOLANIA WOLA RZĘDZIŃSKA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30.08.2023 | 17:00 | ULKS KORZENNA | 1:4 (0:3) | WIECZYSTA KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kolejka 5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2.09.2023 | 10:00 | WOLANIA WOLA RZĘDZIŃSKA | 0:2 (0:0) | KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZ. | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2.09.2023 | 10:00 | PUSZCZA NIEPOŁOMICE | 16:1 (8:1) | GLINIK GORLICE | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2.09.2023 | 16:00 | WIECZYSTA KRAKÓW | 7:1 (2:1) | POGOŃ KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2.09.2023 | 10:00 | LIMANOVIA LIMANOWA | 1:0 (1:0) | ULKS KORZENNA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2.09.2023 | 10:00 | BRUK-BET TERMALICA S.A. NIECIECZA | 0:2 (0:0) | PODHALE NOWY TARG | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2.09.2023 | 09:30 | GARBARNIA KRAKÓW | 5:0 (2:0) | UNIA TARNÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2.09.2023 | 12:00 | AP PROFI KRAKÓW | 2:2 (1:1) | GÓRNIK WIELICZKA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2.09.2023 | 10:00 | DUNAJEC NOWY SĄCZ | 0:2 (0:1) | HUTNIK KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kolejka 6 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.09.2023 | 14:30 | POGOŃ KRAKÓW | 3:4 (0:2) | LIMANOVIA LIMANOWA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9.09.2023 | 11:00 | ULKS KORZENNA | 4:4 (3:3) | WOLANIA WOLA RZĘDZIŃSKA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9.09.2023 | 09:00 | UNIA TARNÓW | 3:1 (2:0) | GÓRNIK WIELICZKA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9.09.2023 | 09:30 | KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZ. | 1:2 (0:1) | PUSZCZA NIEPOŁOMICE | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.09.2023 | 10:00 | PODHALE NOWY TARG | 4:1 (2:0) | DUNAJEC NOWY SĄCZ | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9.09.2023 | 10:00 | GARBARNIA KRAKÓW | 5:1 (3:0) | BRUK-BET TERMALICA S.A. NIECIECZA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9.09.2023 | 10:00 | GLINIK GORLICE | 4:3 (2:0) | AP PROFI KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9.09.2023 | 10:00 | HUTNIK KRAKÓW | 7:2 (2:0) | WIECZYSTA KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kolejka 7 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.09.2023 | 10:30 | GÓRNIK WIELICZKA | 2:3 (1:0) | GLINIK GORLICE | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.11.2023 | 16:00 | BRUK-BET TERMALICA S.A. NIECIECZA | 3:1 (1:0) | UNIA TARNÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.09.2023 | 12:00 | AP PROFI KRAKÓW | 0:5 (0:1) | KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZ. | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Na te zawody nie zostali wyznaczeni sędziowie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.09.2023 | 16:00 | DUNAJEC NOWY SĄCZ | 0:2 (0:0) | GARBARNIA KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.09.2023 | 16:00 | WIECZYSTA KRAKÓW | 4:0 (1:0) | PODHALE NOWY TARG | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.09.2023 | 10:00 | LIMANOVIA LIMANOWA | 1:2 (0:1) | HUTNIK KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.09.2023 | 10:00 | WOLANIA WOLA RZĘDZIŃSKA | 3:4 (2:0) | POGOŃ KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.09.2023 | 11:00 | PUSZCZA NIEPOŁOMICE | 6:0 (5:0) | ULKS KORZENNA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kolejka 8 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.09.2023 | 12:30 | GARBARNIA KRAKÓW | 0:0 (0:0) | WIECZYSTA KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.09.2023 | 12:00 | POGOŃ KRAKÓW | 0:7 (0:2) | PUSZCZA NIEPOŁOMICE | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.09.2023 | 11:00 | ULKS KORZENNA | 4:3 (2:1) | AP PROFI KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.09.2023 | 09:30 | BRUK-BET TERMALICA S.A. NIECIECZA | 0:2 (0:2) | DUNAJEC NOWY SĄCZ | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.09.2023 | 15:30 | PODHALE NOWY TARG | 2:3 (0:1) | LIMANOVIA LIMANOWA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.09.2023 | 10:00 | HUTNIK KRAKÓW | 8:1 (2:0) | WOLANIA WOLA RZĘDZIŃSKA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.09.2023 | 10:00 | KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZ. | 2:1 (1:1) | GÓRNIK WIELICZKA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.09.2023 | 09:30 | UNIA TARNÓW | 6:3 (2:1) | GLINIK GORLICE | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kolejka 9 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1.10.2023 | 10:15 | GÓRNIK WIELICZKA | 4:2 (1:0) | ULKS KORZENNA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1.10.2023 | 10:00 | PUSZCZA NIEPOŁOMICE | 1:2 (0:1) | HUTNIK KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30.09.2023 | 16:00 | LIMANOVIA LIMANOWA | 1:1 (0:0) | GARBARNIA KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30.09.2023 | 12:00 | AP PROFI KRAKÓW | 2:2 (0:0) | POGOŃ KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30.09.2023 | 11:00 | GLINIK GORLICE | 1:2 (0:1) | KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZ. | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30.09.2023 | 16:30 | DUNAJEC NOWY SĄCZ | 3:1 (1:1) | UNIA TARNÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30.09.2023 | 16:00 | WIECZYSTA KRAKÓW | 2:2 (0:1) | BRUK-BET TERMALICA S.A. NIECIECZA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1.10.2023 | 11:00 | WOLANIA WOLA RZĘDZIŃSKA | 2:1 (0:0) | PODHALE NOWY TARG | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kolejka 10 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8.10.2023 | 12:30 | GARBARNIA KRAKÓW | 5:0 (0:0) | WOLANIA WOLA RZĘDZIŃSKA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8.10.2023 | 15:30 | POGOŃ KRAKÓW | 4:1 (1:1) | GÓRNIK WIELICZKA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8.10.2023 | 10:00 | DUNAJEC NOWY SĄCZ | 3:2 (0:1) | WIECZYSTA KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7.10.2023 | 10:00 | HUTNIK KRAKÓW | 13:0 (6:0) | AP PROFI KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7.10.2023 | 10:00 | BRUK-BET TERMALICA S.A. NIECIECZA | 1:4 (1:2) | LIMANOVIA LIMANOWA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8.10.2023 | 10:00 | PODHALE NOWY TARG | 1:2 (0:0) | PUSZCZA NIEPOŁOMICE | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7.10.2023 | 10:00 | ULKS KORZENNA | 3:3 (1:1) | GLINIK GORLICE | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7.10.2023 | 10:00 | UNIA TARNÓW | 3:1 (1:0) | KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZ. | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kolejka 11 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.10.2023 | 10:30 | GÓRNIK WIELICZKA | 0:5 (0:3) | HUTNIK KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.10.2023 | 10:00 | AP PROFI KRAKÓW | 2:1 (0:1) | PODHALE NOWY TARG | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.10.2023 | 10:00 | WOLANIA WOLA RZĘDZIŃSKA | 2:1 (1:0) | BRUK-BET TERMALICA S.A. NIECIECZA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.10.2023 | 12:30 | PUSZCZA NIEPOŁOMICE | 2:2 (1:1) | GARBARNIA KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.10.2023 | 10:30 | WIECZYSTA KRAKÓW | 0:2 (0:1) | UNIA TARNÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.10.2023 | 14:00 | GLINIK GORLICE | 4:2 (1:1) | POGOŃ KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.10.2023 | 10:00 | KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZ. | 3:0 (2:0) | ULKS KORZENNA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.10.2023 | 10:00 | LIMANOVIA LIMANOWA | 0:0 (0:0) | DUNAJEC NOWY SĄCZ | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kolejka 12 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.10.2023 | 10:00 | POGOŃ KRAKÓW | 2:2 (1:2) | KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZ. | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.10.2023 | 10:00 | PODHALE NOWY TARG | 4:6 (3:4) | GÓRNIK WIELICZKA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.10.2023 | 10:00 | GARBARNIA KRAKÓW | 9:1 (2:1) | AP PROFI KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.10.2023 | 10:00 | BRUK-BET TERMALICA S.A. NIECIECZA | 2:4 (0:2) | PUSZCZA NIEPOŁOMICE | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.10.2023 | 10:00 | HUTNIK KRAKÓW | 14:0 (5:0) | GLINIK GORLICE | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.10.2023 | 10:00 | DUNAJEC NOWY SĄCZ | 3:0 (2:0) | WOLANIA WOLA RZĘDZIŃSKA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.10.2023 | 11:00 | WIECZYSTA KRAKÓW | 3:3 (1:1) | LIMANOVIA LIMANOWA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.10.2023 | 10:00 | UNIA TARNÓW | 1:5 (0:2) | ULKS KORZENNA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kolejka 13 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27.10.2023 | 17:00 | LIMANOVIA LIMANOWA | 4:0 (3:0) | UNIA TARNÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.10.2023 | 10:00 | KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZ. | 1:7 (0:1) | HUTNIK KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.10.2023 | 11:00 | WOLANIA WOLA RZĘDZIŃSKA | 2:3 (0:2) | WIECZYSTA KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.10.2023 | 12:00 | AP PROFI KRAKÓW | 2:3 (1:3) | BRUK-BET TERMALICA S.A. NIECIECZA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Wydział Gier MZPN ustalił termin z urzędu na podstawie § 14, ust. 5 Regulaminu Młodzieżowych Rozgrywek Piłkarskich Juniorów, Trampkarzy i Młodzików MZPN na sezon 2023/2024. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.10.2023 | 10:00 | GLINIK GORLICE | 4:2 (2:0) | PODHALE NOWY TARG | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.10.2023 | 14:00 | ULKS KORZENNA | 0:2 (0:1) | POGOŃ KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.10.2023 | 09:30 | PUSZCZA NIEPOŁOMICE | 4:0 (3:0) | DUNAJEC NOWY SĄCZ | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.11.2023 | 09:30 | GARBARNIA KRAKÓW | 6:3 (3:0) | GÓRNIK WIELICZKA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Z uwagi na zalane boisko sędzia nie dopuścił do gry. Nowy termin - 18.11.2023 godz. 10:10. Następnie zmiana gospodarza, godziny z 10:10 na 9:30 i boiska na sztuczną trawę Garbarni | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kolejka 14 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4.11.2023 | 10:00 | LIMANOVIA LIMANOWA | 2:0 (0:0) | WOLANIA WOLA RZĘDZIŃSKA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5.11.2023 | 10:00 | PODHALE NOWY TARG | 5:2 (0:1) | KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZ. | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5.11.2023 | 09:00 | WIECZYSTA KRAKÓW | 0:2 (0:0) | PUSZCZA NIEPOŁOMICE | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Mecz przeniesiony na sztuczną trawę ośrodka w Staniątkach. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4.11.2023 | 10:00 | BRUK-BET TERMALICA S.A. NIECIECZA | 4:4 (2:0) | GÓRNIK WIELICZKA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4.11.2023 | 10:00 | HUTNIK KRAKÓW | 13:0 (4:0) | ULKS KORZENNA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5.11.2023 | 10:00 | GARBARNIA KRAKÓW | 12:0 (5:0) | GLINIK GORLICE | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5.11.2023 | 10:00 | UNIA TARNÓW | 4:2 (2:1) | POGOŃ KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5.11.2023 | 10:00 | DUNAJEC NOWY SĄCZ | 0:1 (0:0) | AP PROFI KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kolejka 15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.11.2023 | 15:00 | KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZ. | 1:3 (0:3) | GARBARNIA KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.11.2023 | 11:30 | POGOŃ KRAKÓW | 1:0 (1:0) | HUTNIK KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.11.2023 | 11:00 | AP PROFI KRAKÓW | 1:2 (1:0) | WIECZYSTA KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.11.2023 | 10:00 | ULKS KORZENNA | 1:6 (0:3) | PODHALE NOWY TARG | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.11.2023 | 10:00 | WOLANIA WOLA RZĘDZIŃSKA | 4:4 (2:3) | UNIA TARNÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.11.2023 | 10:00 | GLINIK GORLICE | 1:2 (1:1) | BRUK-BET TERMALICA S.A. NIECIECZA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.11.2023 | 16:00 | PUSZCZA NIEPOŁOMICE | 2:3 (0:1) | LIMANOVIA LIMANOWA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.11.2023 | 10:30 | GÓRNIK WIELICZKA | 6:1 (4:1) | DUNAJEC NOWY SĄCZ | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kolejka 16 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.03.2024 | 15:30 | BRUK-BET TERMALICA S.A. NIECIECZA | 2:1 (2:0) | WIECZYSTA KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.03.2024 | 10:00 | UNIA TARNÓW | 1:3 (1:2) | DUNAJEC NOWY SĄCZ | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.03.2024 | 10:00 | ULKS KORZENNA | 1:0 (0:0) | GARBARNIA KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.03.2024 | 10:30 | GÓRNIK WIELICZKA | 2:2 (0:0) | PODHALE NOWY TARG | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.03.2024 | 15:30 | WOLANIA WOLA RZĘDZIŃSKA | 1:3 (1:1) | AP PROFI KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.03.2024 | 11:00 | LIMANOVIA LIMANOWA | 4:2 (2:1) | KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZ. | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.03.2024 | 10:00 | POGOŃ KRAKÓW | 2:3 (1:2) | GLINIK GORLICE | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kolejka 17 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.03.2024 | 13:30 | WIECZYSTA KRAKÓW | 5:1 (3:0) | WOLANIA WOLA RZĘDZIŃSKA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27.03.2024 | 18:00 | GARBARNIA KRAKÓW | 7:1 (2:0) | POGOŃ KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30.03.2024 | 10:00 | ULKS KORZENNA | 2:2 (1:0) | DUNAJEC NOWY SĄCZ | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.03.2024 | 10:00 | UNIA TARNÓW | 0:1 (0:1) | BRUK-BET TERMALICA S.A. NIECIECZA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.03.2024 | 10:00 | PODHALE NOWY TARG | 0:1 (0:0) | GLINIK GORLICE | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.03.2024 | 11:00 | LIMANOVIA LIMANOWA | 0:2 (0:1) | GÓRNIK WIELICZKA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.03.2024 | 16:45 | KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZ. | 4:2 (1:0) | AP PROFI KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kolejka 18 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6.04.2024 | 11:00 | GLINIK GORLICE | 0:0 (0:0) | LIMANOVIA LIMANOWA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6.04.2024 | 10:30 | GÓRNIK WIELICZKA | 3:2 (2:2) | KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZ. | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7.04.2024 | 16:00 | UNIA TARNÓW | 1:5 (0:1) | WOLANIA WOLA RZĘDZIŃSKA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6.04.2024 | 10:00 | BRUK-BET TERMALICA S.A. NIECIECZA | 7:2 (5:1) | ULKS KORZENNA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 | 10:00 | DUNAJEC NOWY SĄCZ | 6:1 (2:0) | POGOŃ KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6.04.2024 | 16:00 | WIECZYSTA KRAKÓW | 7:0 (4:0) | AP PROFI KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6.04.2024 | 10:00 | GARBARNIA KRAKÓW | 4:4 (0:3) | PODHALE NOWY TARG | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kolejka 19 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.04.2024 | 14:00 | KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZ. | 3:1 (1:0) | GLINIK GORLICE | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.04.2024 | 10:00 | UNIA TARNÓW | 3:3 (1:1) | WIECZYSTA KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.04.2024 | 17:00 | WOLANIA WOLA RZĘDZIŃSKA | 1:2 (0:1) | ULKS KORZENNA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.04.2024 | 10:00 | DUNAJEC NOWY SĄCZ | 3:1 (1:0) | PODHALE NOWY TARG | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.04.2024 | 09:30 | GARBARNIA KRAKÓW | 1:0 (1:0) | LIMANOVIA LIMANOWA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.04.2024 | 10:30 | GÓRNIK WIELICZKA | 5:4 (3:2) | AP PROFI KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.04.2024 | 16:30 | POGOŃ KRAKÓW | 3:5 (1:2) | BRUK-BET TERMALICA S.A. NIECIECZA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kolejka 20 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 | AP PROFI KRAKÓW | 0:3 | UNIA TARNÓW | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
W piątek, 19 kwietnia 2024 r. o godz. 15:20, AP Profi Kraków poinformowała WG MZPN, że z powodu braków kadrowych oddaje mecz walkowerem | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.04.2024 | 14:00 | WIECZYSTA KRAKÓW | 5:2 (2:2) | ULKS KORZENNA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 | 10:00 | GARBARNIA KRAKÓW | 4:1 (2:0) | KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZ. | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 | 10:00 | GLINIK GORLICE | 4:2 (1:1) | GÓRNIK WIELICZKA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 | 16:00 | DUNAJEC NOWY SĄCZ | 4:0 (2:0) | LIMANOVIA LIMANOWA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.04.2024 | 17:15 | POGOŃ KRAKÓW | 3:3 (1:2) | WOLANIA WOLA RZĘDZIŃSKA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.04.2024 | 10:00 | PODHALE NOWY TARG | 3:4 (1:1) | BRUK-BET TERMALICA S.A. NIECIECZA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kolejka 21 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.04.2024 | 11:00 | LIMANOVIA LIMANOWA | 3:2 (2:1) | BRUK-BET TERMALICA S.A. NIECIECZA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.04.2024 | 10:00 | PODHALE NOWY TARG | 4:2 (2:2) | WOLANIA WOLA RZĘDZIŃSKA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.04.2024 | 10:30 | GÓRNIK WIELICZKA | 1:4 (1:2) | GARBARNIA KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.04.2024 | 11:00 | POGOŃ KRAKÓW | 0:5 (0:1) | WIECZYSTA KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.04.2024 | 10:00 | DUNAJEC NOWY SĄCZ | 5:1 (2:1) | KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZ. | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27.04.2024 | 10:00 | AP PROFI KRAKÓW | 1:3 (1:1) | GLINIK GORLICE | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27.04.2024 | 10:00 | ULKS KORZENNA | 1:1 (1:1) | UNIA TARNÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kolejka 22 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4.05.2024 | 10:00 | AP PROFI KRAKÓW | 2:1 (1:0) | ULKS KORZENNA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4.05.2024 | 10:00 | WOLANIA WOLA RZĘDZIŃSKA | 0:1 (0:0) | LIMANOVIA LIMANOWA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4.05.2024 | 10:00 | DUNAJEC NOWY SĄCZ | 3:6 (1:4) | GÓRNIK WIELICZKA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5.05.2024 | 10:00 | PODHALE NOWY TARG | 1:1 (1:1) | WIECZYSTA KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5.05.2024 | 13:30 | KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZ. | 4:6 (2:0) | BRUK-BET TERMALICA S.A. NIECIECZA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4.05.2024 | 10:00 | GLINIK GORLICE | 1:0 (0:0) | GARBARNIA KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5.05.2024 | 15:00 | POGOŃ KRAKÓW | 0:0 (0:0) | UNIA TARNÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kolejka 23 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.05.2024 | 10:00 | GLINIK GORLICE | 1:2 (1:0) | DUNAJEC NOWY SĄCZ | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.05.2024 | 17:00 | LIMANOVIA LIMANOWA | 4:1 (3:0) | WIECZYSTA KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.05.2024 | 12:00 | AP PROFI KRAKÓW | 0:4 (0:1) | GARBARNIA KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.05.2024 | 10:00 | UNIA TARNÓW | 3:3 (2:1) | PODHALE NOWY TARG | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.05.2024 | 20:45 | GÓRNIK WIELICZKA | 1:3 (1:1) | BRUK-BET TERMALICA S.A. NIECIECZA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.05.2024 | 09:30 | KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZ. | 1:2 (1:1) | WOLANIA WOLA RZĘDZIŃSKA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.05.2024 | 10:00 | POGOŃ KRAKÓW | 2:3 (0:2) | ULKS KORZENNA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kolejka 24 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.05.2024 | 11:00 | BRUK-BET TERMALICA S.A. NIECIECZA | 1:1 (1:0) | GLINIK GORLICE | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.05.2024 | 10:30 | GÓRNIK WIELICZKA | 6:2 (3:1) | WOLANIA WOLA RZĘDZIŃSKA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.05.2024 | 12:00 | KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZ. | 3:6 (1:1) | WIECZYSTA KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.05.2024 | 10:00 | PODHALE NOWY TARG | 7:1 (4:1) | ULKS KORZENNA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.05.2024 | 10:00 | UNIA TARNÓW | 1:0 (1:0) | LIMANOVIA LIMANOWA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.05.2024 | 11:00 | GARBARNIA KRAKÓW | 4:0 (0:0) | DUNAJEC NOWY SĄCZ | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.05.2024 | 17:30 | POGOŃ KRAKÓW | 2:2 (0:1) | AP PROFI KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kolejka 25 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.05.2024 | 10:30 | GÓRNIK WIELICZKA | 3:3 (0:1) | WIECZYSTA KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25.05.2024 | 13:30 | BRUK-BET TERMALICA S.A. NIECIECZA | 0:3 (0:1) | GARBARNIA KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.05.2024 | 09:30 | KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZ. | 3:1 (0:1) | UNIA TARNÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25.05.2024 | 10:00 | ULKS KORZENNA | 1:2 (1:2) | LIMANOVIA LIMANOWA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25.05.2024 | AP PROFI KRAKÓW | 0:3 | DUNAJEC NOWY SĄCZ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
W piątek, 24 maja 2024 r. o godz. 14, klub AP Profi poinformował Wydział Gier MZPN, że z uwagi na problemy kadrowe oddaje sobotni mecz z Dunajcem walkowerem. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.05.2024 | 13:30 | POGOŃ KRAKÓW | 1:2 (1:0) | PODHALE NOWY TARG | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25.05.2024 | 17:00 | WOLANIA WOLA RZĘDZIŃSKA | 1:3 (0:1) | GLINIK GORLICE | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kolejka 26 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2.06.2024 | 16:00 | PODHALE NOWY TARG | 4:3 (1:0) | AP PROFI KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2.06.2024 | 11:00 | LIMANOVIA LIMANOWA | 1:2 (1:2) | POGOŃ KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1.06.2024 | 10:00 | WOLANIA WOLA RZĘDZIŃSKA | 2:4 (1:2) | GARBARNIA KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.05.2024 | 17:30 | DUNAJEC NOWY SĄCZ | 2:2 (1:0) | BRUK-BET TERMALICA S.A. NIECIECZA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2.06.2024 | 10:00 | WIECZYSTA KRAKÓW | 4:0 (2:0) | GLINIK GORLICE | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2.06.2024 | 13:00 | GÓRNIK WIELICZKA | 1:5 (0:3) | UNIA TARNÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1.06.2024 | 10:00 | ULKS KORZENNA | 4:1 (2:1) | KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZ. | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kolejka 27 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6.06.2024 | 20:00 | BRUK-BET TERMALICA S.A. NIECIECZA | 5:1 (1:0) | AP PROFI KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8.06.2024 | 10:00 | WOLANIA WOLA RZĘDZIŃSKA | 4:2 (4:0) | DUNAJEC NOWY SĄCZ | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8.06.2024 | 09:00 | WIECZYSTA KRAKÓW | 2:3 (2:2) | GARBARNIA KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8.06.2024 | 10:00 | ULKS KORZENNA | 3:1 (1:0) | GÓRNIK WIELICZKA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9.06.2024 | 14:30 | KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZ. | 1:0 (0:0) | POGOŃ KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8.06.2024 | 17:00 | LIMANOVIA LIMANOWA | 1:0 (1:0) | PODHALE NOWY TARG | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8.06.2024 | 13:00 | GLINIK GORLICE | 4:1 (3:0) | UNIA TARNÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kolejka 28 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.06.2024 | 11:00 | AP PROFI KRAKÓW | 3:4 (1:2) | LIMANOVIA LIMANOWA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.06.2024 | 10:00 | KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZ. | 1:1 (1:1) | PODHALE NOWY TARG | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.06.2024 | 10:00 | UNIA TARNÓW | 1:2 (0:1) | GARBARNIA KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.06.2024 | 11:00 | GÓRNIK WIELICZKA | 7:0 (4:0) | POGOŃ KRAKÓW | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.06.2024 | 10:00 | WIECZYSTA KRAKÓW | 5:3 (2:2) | DUNAJEC NOWY SĄCZ | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.06.2024 | 13:00 | BRUK-BET TERMALICA S.A. NIECIECZA | 4:2 (4:1) | WOLANIA WOLA RZĘDZIŃSKA | relacja | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.06.2024 | 11:00 | GLINIK GORLICE | 3:2 (1:0) | ULKS KORZENNA | relacja |